اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: توافق‌نامه عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل 'خیانت بزرگ' است

24/05/1399 12:58 ب.ظ

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: امضای توافق‌نامه عادی سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل 'خیانت بزرگ' است

- خبرگزاری آناتولی 14.08.2020 خبرگزاری آناتولی

14.08.2020 خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
aa_persian »

واقعیت‌های حیرت آور درباره افراد چپ دست در روز جهانی چپ دست‌ ها - BBC News فارسی۱۳ اوت روز جهانی چپ دست‌هاست؛ روزی برای افرادی که تا برای یک روز هم که شده دنیای راست دست‌ها را که در آن زندگی می‌کنند فراموش کنند.

سازمان جهانی بهداشت: دندانپزشکی را جز در موارد ضروری به تعویق بیاندازیداز آنجا که انجام معاینات دنداپزشکی نیازمند نزدیکی زیاد بین دکتر و بیمار است و کار بر روی دندان‌ها ذرات میکروسکوپی را در هوا منتشر می‌کند؛ قرارهای دندانپزشکی به لحاظ انتشار ویروس کرونا در رده «ریسک بالا» قرار می‌گیرند.

واکنش گسترده جهانی به توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابطتوافق اسرائیل و امارات متحده عربی برای عادی‌سازی روابط با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبرو شد.

پرزیدنت ترامپ با اشاره به توافق امارات و اسرائیل: در تلاش برای جهانی با همنوایی و کامیابی بیشتر، از پا نخواهیم نشست🔺پرزیدنت ترامپ با اشاره به توافق امارات و اسرائیل: در تلاش برای جهانی با همنوایی و کامیابی بیشتر، از پا نخواهیم نشست ⚡️رئیس جمهوری آمریکا گفت که در تلاش برای حرکت به سمت جهانی با همنوایی و کامیابی بیشتر برای همگان، هرگز از پا نخواهیم نشست.

هشدار سازمان بهداشت جهانی درباره کمبود امکانات درمانی بیروت و نگرانی از شیوع کرونا - BBC News فارسیسازمان بهداشت جهانی می‌گوید که نیمی از ۵۵ بیمارستان و مرکز درمانی بیروت، در پی انفجار مرگبار، 'غیرقابل استفاده' است. این سازمان همچنین درباره عدم رعایت نکات ایمنی و تجهیزات مقابله با شیوع کرونا در مراکز درمانی فعال بیروت هشدار داد. در همین حال پارلمان لبنان 'وضعیت اضطراری' اعلام شده در بیروت از سوی دولت را تایید کرده است.

واکنش گسترده جهانی به توافق امارات و اسرائیل برای عادی‌سازی روابطتوافق اسرائیل و امارات متحده عربی برای عادی‌سازی روابط با واکنش‌های گسترده بین‌المللی روبرو شد.

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: توافق‌نامه عادی‌سازی روابط امارات با اسرائیل "خیانت بزرگ" است

14.08.2020

خبرگزاری آناتولی

اتحادیه‌ جهانی علمای مسلمان: امضای توافق‌نامه عادی سازی روابط امارات متحده عربی با اسرائیل"خیانت بزرگ" است.