قطعنامه ضدایرانی در شورای حکام به تصویب رسید

18/03/1401 09:54:00 ب.ظ

شورای حکام آژانس اتمی قطعنامه ارائه شده توسط آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران را تصویب کرد.

شورای حکام آژانس اتمی قطعنامه ارائه شده توسط آمریکا و تروئیکای اروپایی علیه ایران را تصویب کرد. پیش‌نویس قطعنامه انگلیس، فرانسه، آلمان و آمریکا علیه ایران روز سه‌شنبه به نشست شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه شده است.

خبرگزاری رویترز هفته گذشته در گزارشی اعلام کرد که آمریکا و تروئیکای اروپا پیش‌نویس قطعنامه‌ای را برای ارائه به نشست آتی شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تهیه کرده‌اند که از ایران درخواست می‌کند به سوالات پادمانی آژانس فورا پاسخ دهد.

بنا بر گزارش رویترز، پیش‌نویس این قطعنامه از ایران می‌خواهد به سؤالات باقی‌مانده آژانس درباره ذرات اورانیوم پیدا شده در سه مکان هسته‌ای توضیح دهد. در پیش‌نویس این قطعنامه آمده است: شورای حکام از ایران می‌خواهد که هرچه فوری برای اجرای تعهدات قانونی‌اش اقدام و بدون اتلاف وقت به پیشنهاد مدیرکل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای همکاری بیشتر جهت شفاف‌سازی و حل‌وفصل مسائل باقی‌مانده پادمانی عمل کند.

سعید خطیب‌زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه روز گذشته درمورد قطعنامه احتمالی شورای حکام علیه ایران تصریح کرد: در مورد نتیجه جلسه پیش‌داوری نمی‌کنیم، ولی ما متناسب با اقدام و اتفاقی که بیفتد پاسخ‌ می‌دهیم.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

خیلی جالبه،الان شد ضد ایرانی!!!! ضد ایرانی نیست،ضد چیزای دیگه است....

مالکی: ایران در صورت صدور قطعنامه در شورای حکام باید تغییر تاکتیک دهدیک عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت که اگر احیانا قطعنامه‌ای علیه جمهوری اسلامی ایران در شورای حکام صادر شود ماهیت آن با گذشته متفاوت خواهد بود چون ایران در چند سال گذشته نهایت همکاری را با آژانس داشته است. قمبل کردن !!بهترین تکنیک هر تاکتیکی داشته باشین ، دودش فقط می‌ره تو چشم مردم انه گو آیه؟

آمریکا و اروپا قطعنامه انتقادی علیه ایران را رسما به شورای حکام آژانس ارائه کردندآمریکا، بریتانیا، آلمان و فرانسه روز سه‌شنبه پیش‌نویس قطعنامه‌ انتقاد از جمهوری اسلامی به دلیل «بی‌پاسخ گذاشتن» پرسش‌های آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را به شورای حکام ارائه کردند.

پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران در شورای حکام؛ روسیه: قطعا همسو نمی‌شویموزیر خارجه قطر در گفتگو با تلویزیون الجزیره گفت که در حال مذاکره با ایران و آمریکا برای کمک به یافتن زمینه‌های مشترک و بازگشت به مذاکرات در وین است. وزیر امور خارجه قطر با رد گمانه‌زنی‌ها مبنی بر شکست مذاکرات گفت: «با بلینکن درباره مذاکرات هسته‌ای و چشم‌انداز دستیابی به توافق صحبت کرده‌ام.» یکبار برای همیشه باید از آژانس بین المللی هسته ای خارج بشیم. 🤣🤣🤣🤣

پیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی به شورای حکام ارائه شدپیش‌نویس قطعنامه ضد ایرانی به شورای حکام ارائه شد خبرگزاری فرانسه گزارش داد، پیش‌نویس قطعنامه علیه ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه شده است.

'درخواست محکومیت' ایران به شورای حکام آژانس بین‌المللی ارائه شد | DW | 07.06.2022آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان 'درخواست محکومیت' ایران به دلیل 'عدم همکاری' را به شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی ارائه دادند. نخست‌وزیر اسرائیل از شورای حکام خواست با رأی خود 'هشداری واضح' به ایران بدهد. این درخواست و عملکردهای انگلستان و فرانسه و آلمان، معرکه گیری با گاو سامریشان(تشگیلات جاهلیت فاشیسم فرقه فارسیسم اشغالگر ایران) است. البته این معرکه گیری با کارگردانی مشترک یهودیها و صلیبچیهای استعمار جهانی انگلستان است.

متن کامل بیانیه تروئیکا و اتحادیه اروپا در شورای حکام درباره برجاماتحادیه اروپا با قرائت بیانیه‌ای در جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی خواستار همکاری کامل ایران با آژانس اتمی شد متن بیانیه اتحادیه اروپا در جلسه شورای حکام آژانس بین‌المللی انرژی اتمی را اینجا بخوانید