قدردانی رئیسی از زاکانی

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قدردانی رئیسی از زاکانی: از برادر گرانقدرم جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی که بر اساس تکلیف انقلابی‌اش تصمیم به حضور در انتخابات گرفت و «مومنانه» به رقابت پرداخت و امروز هم «مسولانه» تصمیم گرفت، «صمیمانه» تشکر و قدردانی می‌کنم

به گزارش ایسنا، در پیام حجت الاسلام و المسلمین رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری آمده است:

"از برادر گرانقدرم جناب آقای دکتر علیرضا زاکانی که بر اساس تکلیف انقلابی‌اش تصمیم به حضور در انتخابات گرفت و «مومنانه» به رقابت پرداخت و امروز هم «مسولانه» تصمیم گرفت، «صمیمانه» تشکر و قدردانی می کنم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منم از همتون تشکر میکنم لطفا دیپلومت رو نه قبولی شیشم ابتدایی رو به اشترک بزار

تا قبل از ۱۹۷۹م که خيليها هم هنوز‌ بدنیا‌ نیامده بودن یجور آزادی مثل اوروپا‌ وآمریکا در ایران رایج بود‌ و نرخ دلار هم ۶۰۰ تا ۷۰۰ یه تومانی بود پس چرا ملت اينجور آزاديهايى پس زدن و درهمه شهرهای ایران برعلیه نظام شاه قیام کردن وجمهوری اسلامی پذیرفتن ؟

کوس خواهر مادر تک تک تون راى_من_سرنگونى

حتما وزارتی ، اختلاسی ، دزدی ، رانتی را به او قول داده ای مبارکه !!! علی برکت الله از‌ مردم بی زبان ایران بدزدید و چهار چهار تا زن بگیرید.

برادر عزیز دکتر زاکانی از اینکه با بصیرت کامل دست ایادی استکبار را در مناظرات رو کردی و قاتلان واقعی سال ۹۸ و مسببان آن را شجاعانه نام بردی از شما تقدیر و تشکر می کنیم.

تف به شرافت بیاد که میگی مومنانه تف به ذاتتون که دین رو وسیله کردین

زارت

فعلن یکی از لوکوموتیرررر پرید پایین

بیشتر به نظر میاد که پفیوزانه شرکت کرد و پوششانه انصراف داد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زاکانی به نفع رئیسی از کاندیداتوری انصراف داد | DW | 16.06.2021علیرضا زاکانی به نفع ابراهیم رئیسی از نامزدی انتخابات ۱۴۰۰ انصراف داد. او پیش‌تر گفته بود که شرکت او در مناظره‌ها با هدف 'امیدزایی' بوده است. زاکانی متهم شده بود که تنها یک کاندیدای پوششی برای رئیسی است. یک حقه باز مسلمان، ابروی اسلام را با این کاراتون بردید، دیگر کسی نه به اسلام و نه مسلمان باور ندارد اینها هیچکدام انسان خودشان نیستند همتی هم کاندایدای روکشی هست برای روحانی گرین کارتی.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

واکنش همتی به کناره گیری زاکانی از انتخابات ریاست جمهوری ایرانعبدالناصر همتی در واکنش به کناره گیری علیرضا زاکانی از انتخابات ریاست جمهوری او را نامزدی «سوپر پوششی» خوانده و از انتظار برای «انصراف سایر نامزدهای پوششی» خبر داد. - خبرگزاری آناتولی حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران باییستی به این کناره گیری جاهلانش و اینهمه گرفتن وقت ایرانیان و تلویزیون بااینهمه هزینه تحمیلی، پاسخگو باشد چرا با‌ هزینه خزانه ایرانیان وارد معرکه گیری شده اند؟!!!... چرا با اینهمه تحمیل هزینه بر ایرانیان،کناره گیری کردند؟!!!...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها: خبرگزاری میزان و پروژه تبلیغاتی حمایت رئیسی از واحدهای تولیدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تمجید مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب از عملکرد ابراهیم رئیسی | DW | 15.06.2021شماری از مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب با ابراهیم رئیسی، کاندید انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دیدار و گفت‌وگو کردند. مدیران این رسانه‌ها در سخنان خود از عملکرد رئیسی در قوه قضاییه و همچنین سازمان بازرسی تمجید کردند. 💩💩💩💩💩💩💩💩 دارن به تنظیمات کارخانه برمیگردن Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

رئیسی: حمایت از اهالی فرهنگ و هنر نباید لفظی باشدنامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری، اهالی فرهنگ و هنر را جریان پیشتازی معرفی کرد که با هشدار بموقع نسبت به تهدیدات، جامعه را از خواب‌رفتگی و خواب‌ماندگی نجات می‌دهند، گفت: فرهنگ و هنر نباید در اجرای عدالت و مبارزه با فساد غایب باشند. حمایت باید دردناک توام با خونریزی باشد سلام بر ملت شريف و بزرگوار ایران این ۳ مناظره از مناظرهاى آمريكا و اوروپا بسيار شفافتر و مُدرنتر بود نظر بنده ابراهیم رئيسى PRESIDENT و حسين قاضي زاده VICE PRESIDENT با تركيب اين ٢ بزرگوار در رأس دولت جديد ميتوان نتيجه هاى بسيار مثبتى‌ گرفت و ملت ایران را خوشحال گذاشت بله فقط به لفظ و دشنام اکتفا نمیکنیم قطعا'از حرکات فیزیکی هم استفاده خواهیم کرد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تلاش نرجس برای خروج از سایه زینب؛ تصویری از خانواده قاسم سلیمانیاحمق تو هنوز نمیدونی اسم این دختر خانم چیه بعد توییت میزنی واسه ما
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »