تمجید مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب از عملکرد ابراهیم رئیسی | DW | 15.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شماری از مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب با ابراهیم رئیسی، کاندید انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دیدار و گفت‌وگو کردند. مدیران این رسانه‌ها در سخنان خود از عملکرد رئیسی در قوه قضاییه و همچنین سازمان بازرسی تمجید کردند.

یک دیدار غیرمنتظره، سه روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ایران؛ شماری از مدیران روزنامه‌ها و رسانه‌های اصلاح‌طلب به دیدار ابراهیم رئیسی رفته و لب به ستایش او و عملکردش در مسئولیت‌های مختلف گشودند.

وکیلی عملکرد رئیسی در قوه قضاییه را"اصلاح‌طلبانه" دانسته و گفته: «ما معتقدیم که اصلاح‌طلبی به شناسنامه نیست، بلکه به کارنامه است و در دوره ریاست شما بر قوه قضاییه ما شاهد مزاحمتی برای مطبوعات نبودیم.»او حتی مدعی شد که در دوره ریاست رئیسی بر قوه قضاییه حتی اگر مشکلی هم برای مطبوعات توسط هیات نظارت پیش می‌آمد، دستگاه قضایی آن را"مرتفع" می‌کرد.

مدیرمسئول روزنامه آفتاب یزد مدعی شد مشکلاتی که پیش‌تر به صورت پیچیده رفع می‌شد، در دوره ریاست رئیسی بر قوه قضاییه با"یک تذکر ساده" حل شده است. مظفری ابراز امیدواری کرد که رئیسی در مقام ریاست دولت نیز همین مشی را به کار گیرد. مهدی رحمانیان، مدیرمسئول روزنامه شرق نیز ضمن تاکید بر این نکته که آن‌ها در خدمت حسن روحانی فعالیت می‌کردند و از این بابت"پشیمان" هم نیستند، از رفتار رئیس جمهور کنونی ایران لب به انتقاد گشود و گفت: «طی این هشت سال با آقای روحانی کار کردیم؛ اما طی این هشت سال فرصت این گونه نشستن کنار ایشان آن هم برای فردی که خیلی برای او تلاش کردیم، فراهم نشد تا بتوانند حرف‌های ما را بشنوند.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

موافقان پنهان، مخالفان نمایشی

آخی دیگه بازی اصلاح طلب اصول گرا جواب نمیده همتون یک مشت کثافتید

اینها بخاطر اینکه از غارت عقب نیفتند ناموسشان را هم حراج خواهند کرد .

کسی که رئیس جمهور اعلام خواهد شد، از جناح راست و تند رو است، یکی از قاتلان فرزندان ایران در سال ۶۷ است. در زمان او که رئیس قوه قضاییه بود حوادث آبان ۹۸ بوجود آمد و سرنگونی هواپیمای اوکراینی ولی با قاتلان برخورد نکرد چون از جنس خودش، قاتل هستند، اصلاح طلبان چاپلوسی او را می کنند!!

از قدیم گفتن اصلاح طلب = منفعت طلب

اصلاح طلب😂 رسانه 😂

دارن به تنظیمات کارخانه برمیگردن

Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.

💩💩💩💩💩💩💩💩

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ستاد ما به هیچ عنوان نماد دولت آینده نخواهد بود / کسی حق سهم خواهی ندارد/ همه باید کمک کنیم حال مردم خوب شودرئیسی در دیدار با مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب: ستاد ما به هیچ عنوان نماد دولت آینده نخواهد بود / کسی حق سهم خواهی ندارد/ همه باید کمک کنیم حال مردم خوب شود داره كم كم وحشتناك ميشه. يعني چي باعث شد اصلاح طلبها برن سمت رييسي
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

آن‌ها که از رای خود پشیمان شده‌اند و آن‌ها که پشیمان نیستند
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

راهپیمایی ملی‌گرایان اسرائيل و نگرانی از خشونت‌های تازه | DW | 15.06.2021ملی‌گرایان اسرائیل قصد دارند، روز سه‌شنبه 'راهپیمایی پرچم' را در بخش مسلمان‌نشین اورشلیم برگزار کنند. فلسطینیان این عمل را تحریک‌آمیز می‌دانند. نگرانی‌ها از موج تازه خشونت در خاورمیانه بالا گرفته است. اسرائیل باید تروریسم اسلامی را از صفحه روزگار محو کند این حق مسلم ملت انسان دوست اسرائیل است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «رئیسی»- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimحمایت جامعه مدرسین حوزه علمیه قم از «رئیسی» جامعه مدرسین حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای از سید ابراهیم رئیسی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری حمایت کرد راى_می‌دهم باخبر بودن تیم اقای همتی از ریزش بورس بعد از فروش سهام دولت : 😡😡😡😡 سلام بر ملت شريف و بزرگوار ایران این ۳ مناظره از مناظرهاى آمريكا و اوروپا بسيار شفافتر و مُدرنتر بود نظر بنده ابراهیم رئيسى PRESIDENT و حسين قاضي زاده VICE PRESIDENT با تركيب اين ٢ بزرگوار در رأس دولت جديد ميتوان نتيجه هاى بسيار مثبتى‌ گرفت و ملت ایران را خوشحال گذاشت دیگه اسهال طلبان رو هم که دور انداختید ، ببینیم ایندفعه بدبختیهای مملکت رو گردن کی میندازین? آدم باشید و ایندفعه خودتون شروع کنید، خودتون اصلاح کنید شاید مملکت از این بدبختی دربیاد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

جایزه بهترین فیلمنامه ۲۰۲۱ آلمان به بهروز کرمی‌زاده اعطا شد | DW | 15.06.2021جایزه بهترین فیلمنامه ۲۰۲۱ به فیلمنامه 'تورهای خالی' بهروز کرامی‌زاده فیلمنامه‌نویس آلمانی-ایرانی اعطا شد. در این فیلمنامه زندگی امیر روایت می‌شود که به خاطر تامین هزینه‌های ازدواجش در خزر ماهیگیری‌ می‌کند.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

خبر خوب از بیمارستان بعد از ایست قلبی اریکسن | DW | 14.06.2021ایست قلبی کریستیان اریکسن، ملی‌پوش فوتبال دانمارک در دیدار با تیم ملی فنلاند، تکان‌دهنده‌ترین رویداد روزهای نخست جام ملت‌های اروپا بود. وضعیت سلامتی اریکسن که همچنان در بیمارستان بستری است، رو به بهبود است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »