زاکانی به نفع رئیسی از کاندیداتوری انصراف داد | DW | 16.06.2021

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 62 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 28%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علیرضا زاکانی به نفع ابراهیم رئیسی از نامزدی انتخابات ۱۴۰۰ انصراف داد. او پیش‌تر گفته بود که شرکت او در مناظره‌ها با هدف 'امیدزایی' بوده است. زاکانی متهم شده بود که تنها یک کاندیدای پوششی برای رئیسی است.

علیرضا زاکانی به نفع ابراهیم رئیسی از نامزدی انتخابات ۱۴۰۰ انصراف داد. او پیش‌تر گفته بود که شرکت او در مناظره‌ها با هدف"امیدزایی" بوده است. زاکانی متهم شده بود که تنها یک کاندیدای پوششی برای رئیسی است.

علیرضا زاکانی، یکی از نامزد‌های اصول‌گرا به نفع ابراهیم رئیسی از نامزدی انتخابات ریاست جمهوری انصراف داد. زاکانی در مناظره‌های تلویزیونی متهم شده بود که یک کاندیدای پوششی است و در موقع لازم عقب‌نشینی خواهد کرد. عبدالناصر همتی یکی از کاندیداهای منسوب به جناح معتدل در مناظره‌های تلویزیونی گفته بود که چهار نامزد اصول‌گرا یعنی علیرضا زکانی، سعید جلیلی، محسن رضایی و امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی همگی کاندیداهای پوششی هستند و در واقع انتخاب اصلی اصول‌گرایان ابراهیم رئیسی است.زاکانی در صفحه شخصی خود در توییتی نوشته است: « هدف پیروزی جبهه انقلاب بود و اینک با اقبال مردم، مصداق تحقق آن، برادر عزیزم آقای ⁧‫رئیسی‬⁩ است.

زاکانی در نشست پرسش و پاسخ با دانشجویان در دانشگاه تهران روز سه‌شنبه ۲۵ خرداد درباره دیگر نامزدهای اصول‌گرا گفته بود: «ما ۵ نفر باید با هم حرف بزنیم، اگر نتوانیم با هم صحبت کنیم و منطق درستی برای جبهه انقلاب داشته باشیم، چطور می‌خواهیم ادعای کشورداری کنیم؛ ما در کنار هم معنا پیدا می‌کنیم.» زاکانی پیروزی"جبهه انقلاب" را در گروی پیروزی یکی از نامزدهای اصول‌گرا دانسته بود. او تاکید کرده بود که قرار نبوده تا آخر در رقابت بماند: «ما تجربه تاریخی داریم، باید فرد اصلح انتخاب شود و براساس آن حرکت کنیم. من برای کسی تعیین تکلیف نکردم بلکه برای خودم تعیین تکلیف کردم.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

په اون ها گوه بود می خوردی پوششی!

تا قبل از ۱۹۷۹م که خيليها هم هنوز‌ بدنیا‌ نیامده بودن یجور آزادی مثل اوروپا‌ وآمریکا در ایران رایج بود‌ و نرخ دلار هم ۶۰۰ تا ۷۰۰ یه تومانی بود پس چرا ملت اينجور آزاديهايى پس زدن و درهمه شهرهای ایران برعلیه نظام شاه قیام کردن وجمهوری اسلامی پذیرفتن ؟

خیلی تابلو ظاهر سازی میکنند حقه بازی و پدرسوخته بازی از سر و روی اینها میبارد . بر پدر و مادر هر چی حقه باز و خا..ی ه مال لعنت تا وقتی به ولایت وقیح اعتقاد داری راهت از این مردم جداست .

تصمیم گیرنده اصلی اغا است اینها و مردم ایران بازیچه ای بیش نیستند . گوسفندها را 28 خرداد میشمارند .

عه کاندید پوشکی بود برای رئیسی

🌐روحانی: سهام دولت را ۶ برابر سال قبل فروختیم کسری بودجه را با دست کردن تو جیب ملت جبران کنیم. 🔷مردم ۱۲۰ همت ( هزار میلیارد تومان) پول اورده بودن بورس که دولت ازشون گرفت جاش سهامی که خودش حبابی کرده بود بهشون فروخت! مجازات_روحانی_سارق_بورس

همتی هم کاندایدای روکشی هست برای روحانی گرین کارتی.

اینها هیچکدام انسان خودشان نیستند

یک حقه باز مسلمان، ابروی اسلام را با این کاراتون بردید، دیگر کسی نه به اسلام و نه مسلمان باور ندارد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 7. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زاکانی به نفع رئیسی کناره گیری کردعلیرضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست‌ جمهوری ایران به نفع ابراهیم رئیسی کنار کشید. - خبرگزاری آناتولی مادر جفتشون
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

علیرضا زاکانی به‌نفع حجت‌الاسلام رئیسی کناره‌گیری کرد- اخبار سیاست ایران - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimزاکانی به نفع رئیسی کنار رفت زاکانی: با توجه به اقبال فراوانی که از آقای رئیسی شده است من ایشان را اصلح می‌دانم و خودم هم به ایشان رای می‌دهم و امیدوارم با انتخاب ایشان اصلاحات اساسی در کشور انجام شود انتخابات_۱۴۰۰ تو این کشور پیشرفت از آن افرادیست که نون به نرخ روز میخورنند حاج علی از همه سوپرمنا، سوپرمن تر بود، دمش گرم، شیر مادرش حلالش پوششی كي بودي تو
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

واکنش همتی به کناره گیری زاکانی از انتخابات ریاست جمهوری ایرانعبدالناصر همتی در واکنش به کناره گیری علیرضا زاکانی از انتخابات ریاست جمهوری او را نامزدی «سوپر پوششی» خوانده و از انتظار برای «انصراف سایر نامزدهای پوششی» خبر داد. - خبرگزاری آناتولی حکومت شئونیزم فارسی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران باییستی به این کناره گیری جاهلانش و اینهمه گرفتن وقت ایرانیان و تلویزیون بااینهمه هزینه تحمیلی، پاسخگو باشد چرا با‌ هزینه خزانه ایرانیان وارد معرکه گیری شده اند؟!!!... چرا با اینهمه تحمیل هزینه بر ایرانیان،کناره گیری کردند؟!!!...
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

زاکانی انصراف نداده استانصراف زاکانی تکذیب شد سخنگوی ستاد زاکانی: *من در سفر قم و کاشان همراه دکتر زاکانی بودم و ایشان چنین چیزی را اعلام نکردند *ستاد آقای زاکانی کناره‌گیری ایشان را تکذیب می‌کند و هیچ خبری مبنی بر کناره‌گیری اعلام نشده است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مرور رسانه‌ها: خبرگزاری میزان و پروژه تبلیغاتی حمایت رئیسی از واحدهای تولیدی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

تمجید مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب از عملکرد ابراهیم رئیسی | DW | 15.06.2021شماری از مدیران رسانه‌های اصلاح‌طلب با ابراهیم رئیسی، کاندید انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دیدار و گفت‌وگو کردند. مدیران این رسانه‌ها در سخنان خود از عملکرد رئیسی در قوه قضاییه و همچنین سازمان بازرسی تمجید کردند. 💩💩💩💩💩💩💩💩 دارن به تنظیمات کارخانه برمیگردن Ecologic_Rojava's account has been withheld in Turkey in response to a legal demand. Learn more.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »