ویروس کرونا

ویروس کرونا

فیلم// کشیش آمریکایی: "ما نازک‌نارنجی نیستیم؛ همه باید به هم دست بدهند!!"- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم - Tasnim

🎥 کشیش آمریکایی: 'ما نازک نارنجی نیستیم؛ همه باید به هم دست بدهند!!' «برخی از کشیشان آمریکایی با این عنوان که 'ما نازک‌نارنجی نیستیم و همه با هم دست می‌دهیم!' عملاً باعث شیوع گسترده‌تر کرونا شده‌اند»

16/03/2020 04:58:00 ب.ظ

🎥 کشیش آمریکایی: 'ما نازک نارنجی نیستیم؛ همه باید به هم دست بدهند!!' «برخی از کشیشان آمریکایی با این عنوان که 'ما نازک‌نارنجی نیستیم و همه با هم دست می‌دهیم!' عملاً باعث شیوع گسترده‌تر کرونا شده‌اند»

در شرایطی که مردم آمریکا با شیوع گسترده ویروس کرونا و ناتوانی نظام سلامت این کشور و قحطی مواد غذایی و بهداشتی مواجه‌اند، برخی از کشیشان آمریکایی با این عنوان که 'ما نازک‌نارنجی نیستیم و همه با هم دست می‌دهیم!' عملاً باعث شیوع گسترده‌تر کرونا شده‌اند.

؛ در حالی که کشورهای مختلف جهان درگیر شیوع گسترده ویروس کرونا شده‌اند و سازمان بهداشت جهانی از "اپیدمی گسترده" بیماری کرونا خبر داده و از تمام دولت‌ها خواسته است که برای جلوگیری از ابتلای بیشتر مردم و توقف چرخه شیوع این ویروس، شدیدترین تدابیر بهداشتی و پیشگیرانه  را در دستور کار خود قرار دهند اما ظاهراً اوضاع در آمریکا به‌گونه‌ای دیگر است در حالی که مردم این کشور با شیوع گسترده ویروس کرونا و ناتوانی نظام سلامت این کشور مواجه هستند و مواد غذایی و بهداشتی در این کشور نایاب شده است!

شاهزاده رضا پهلوی: فرصت کوبیدن واپسین میخ به تابوت جمهوری اسلامی فراهم شده است سرلشکر سلامی: قدرت دفاعی و تهاجمی ما برای واکنش های سخت به هر دشمنی کاملاً آماده است- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnim فرمانده ارتش بریتانیا: ایران خطای بزرگی مرتکب شده و باید به آن پاسخ بدهیم

در چنین شرایطی برخی از کشیشان آمریکایی، با این عنوان که"ما نازک‌نارنجی نیستیم و همه با هم دست می‌دهیم!!" ادامه مطلب: خبرگزاری تسنیم 🇮🇷 »

چشم‌انداز: حمله به نفتکش اسرائیلی و ربودن کشتی آسفالت پرنسس در نزدیکی امارات؛ آیا جنگی در راه است؟

آسوشیتدپرس میگوید دست‌کم چهار کشتی در سواحل امارات متحده عربی هشدار داده‌اند که کنترل هدایتشان را از دست داده‌اند. منابع امنیتی به اسکای نیوز و رویترز گفته ا...

اینم یکی مث اون آخوند سعیدی و امثالهم که قم و ایران را به فنا دادن بخاطر خشک مغزی شون اینجا هم نمونده های از گوساله وجود داره مثل اخوندهای خودمان زبان نفهم.

توقف تجارت عراق با ایران و کویت تمدید شد

تدابیر مشترک ترکیه و جمهوری آذربایجان برای مقابله با کروناروسای‌جمهور ترکیه و آذربایجان بر لزوم انسداد موقت تمام مرزهای زمینی و هوایی میان دو کشور به‌جز برای انتقال بار تاکید کردند. - خبرگزاری آناتولی روسای‌جمهور ترکیه و آذربایجان در گفتگوی تلفنی خود بر لزوم انسداد موقت تمام مرزهای زمینی و هوایی میان دو کشور به‌جز برای انتقال بار تاکید کردند.

بحران کرونا؛ آلمان بخشی از مرزها با چند کشور را می‌بندد | DW | 15.03.2020آلمان برای کاستن از شتاب شیوع ویروس کرونا کنترل تردد در مرزهای مشترک با پنج کشور همسایه را تشدید می‌کند. گذرگاه‌های مرزی برای حمل کالا باز می‌ماند اما جلوی رفت و آمد کسانی که دلیل موجهی نداشته باشند گرفته می‌شود. البته خيلي دیر کسانی که مجبورن به سر کار بروند و نمیتوانند صبح به فروشگاه ها سر بزنند عصر ها با قفسه‌های خالی لوازم بهداشتی روبرو میشوند و در داروخانه ها هم هیچ ماده ضد عفونی ای وجود ندارد .آیا اگر برای اینها اتفاقی بیفتد چه کسی مسئول است .لطفا این پیام را به مسئولان کشور آلمان برسانید

مخالفت دستگاه قضایی با مرخصی زندانیان سیاسی ایرانعلی‌رغم شیوع گسترده ویروس کرونا در ایران، مسئولان قضایی و امنیتی تاکنون با تقاضای بسیاری از خانواده‌های زندانیان سیاسی و وکلای آن‌ها برای اخذ مرخصی با تامین وثیقه در این شرایط ویژه موافقت نکرده‌اند. ادامه در یادداشتی از آرون عسکری روزنامه‌نگار تا همشون و تو زندان با کرونا نکشند آزادشون نمی کنند درود بر شما هموطنان آریایی شیطان بزرگ ویروس کرانا را یک فرست الهی می داند اول از شر 5 هزار شهید آبان ماه به راحتی به عنوان جان یاخته گان کرانا خلاص شدن حالا هم منطزرن 7 هزار زندانی سیاسی با کمک کرانا از شرشان به راحتی خلاص شوند این است اتوفت اسلامی دانش قضای علمی والهی وهمچنین دانش امنیت علمی والهی به صورت موضوعی وجامع درهیچ کشوری وجودندارد وازمواردان زندانی سیاسی درکشورهاست که ان دربسیاری موارد،امنیتی نیزقلمدادمی شودکه بایدبه ان ازطریق قران کریم شناخت حاصل شودتااستمرارنیابدکه به زیان مردم وکشورذی ربط است.

تماس تلفنی وزیر خارجه امارات با ظریفشیخ عبدالله بن زاید آل نهیان وزیر خارجه و همکاری بین المللی امارات متحده عربی دقایقی پیش در تماس تلفنی با وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران بر همبستگی با دولت و ملت ایران در مبارزه با شیوع کرونا تاکید کرد. بهش نگفت ساقیتو عوض کن زاید؟ ظریف دور اوفتاده کاسه ای گدایی دستش گرفته لعنت خدا بر اماراتی که پولشو برای بمبی خرج میکنه که رو سر یمنیهای مظلوم بریزه

با افزایش شیوع کرونا در مشهد و قم: حرم‌ امام رضا و حرم معصومه تعطیل شدآستان‌ قدس‌ رضوی در مشهد اعلام کرد حرم‌ امام رضا به مدت سه روز موقتا بسته شد و‌ در این‌ مدت امکان مگه شیعه ها نمیگن که امامزاده ها شفا میدهند ؟ 🤔🤔🤔 گر اگر طبیب بودی سر خود دوا نمودی مکه ومدینه هم تعطیل میشن جالبه کرونا یک ویروس هوشمنده این ویروس یکی ازاهدافش درجهان دین ستیزی هستش درایران هیچ قدرتی نمیتونست حرم های امام ورضا ومعصومه روببنده هیچ قدرتی نمیتونست نمازجمعه روتعطیل کنه ولی کروناتونست کلیساها وکنیسه هاروتعطیل کرونا ویروس شیطانی