توقف تجارت عراق با ایران و کویت تمدید شد

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 9 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

14.03.2020نهاد نخست‌وزیری عراق اعلام کرد که برای مقابله با شیوع ویروس کرونا توقف تجارت متقابل این کشور با ایران و کویت از طریق دروازه های مرزی را تا اطلاع ثانوی تمدید شده است.

گفتنی است عراق پیش از این تجارت از طریق گذرگاه‌های مرزی خود با ایران و کویت را از 8 تا 15 مارس جاری به حالت تعلیق درآورده بود.

گذرگاه‌های مرزی عراق با ایران فقط برای ورود شهروند عراق باز است، اما از 16 مارس کاملا بسته خواهند شد. تا کنون 10 نفر به علت این ویروس در عراق جان باخته اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تجارت 45 میلیارد دلاری ترکیه و ایران در 5 سال گذشتهحجم تجارت میان ترکیه و ایران در 5 سال گذشته بالغ بر 45 میلیارد دلار رقم خورده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

این هفته سرنوشت‌سازترین هفته مشهد است/ ارسال لایحه‌ای به شورا برای توقف برخی اقدامات شهرداریشهردار مشهد: *متاسفانه امروز اوضاع در مشهد حادتر و نگران‌کننده شده *متاسفانه خیلی از چیزهای بدی که پیش‌بینی کرده بودیم، دارد اتفاق می‌افتد *این هفته سرنوشت‌سازترین هفته مشهد است *برای مقابله با کرونا مردم باید جدی باشند کرونا اینو بگیر خامنه ای و تیمش(خدا خاکسترشان کند) بخاطر مصلحت نظام ننگین شان اینکه ملت درخانه بمانند و درخیابانها اعتصاب نکنند اییییی بدشان نمی آید تا چند سالی ملت از ترس کرونا خانه نشین شوند شاید بلطف ارباب شی جینگ پی ازین ستون بدان ستون یک فرجی حاصل شد در آغاز شیوع کرونا دولت ایران به جای حل مشکل و واکنش مناسب طبق معمول شروع به دروغ گویی و مخفی کاری کرد و پروازهای هواپیمایی ماهان سپاه به چین ادامه یافت. بی کفایتی رژیم ایران نه تنها جان مردم ایران بلکه جان کل مردم منطقه مثل افغانستان، پاکستان، و عراق را به خطر انداخته است .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

با وجود هشدار آمریکا؛ پایگاه التاجی عراق بار دیگر موشک‌باران شددو مقام امنیتی عراقی روز شنبه 14 مارس، اعلام كردند که پایگاه التاجی در نزدیکی بغداد هدف چندین موشک حشد کار دستشون میده کافیه تلفات جانی بده به احتمال زیاد هوس کتلت میرزا قاسمی کردن این اخطار برا شما بوده.حالا شازده اره برقی خودشو خیس نکنه،همش دوتا گلوله است...
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ماسک نداریم، سوال نپرسید!آیا سوداگری با رنج مردم پدیده‌ای نوظهور است؟ تاریخ معاصر ایران نمونه‌های دهشتناکی از سوداگرانی دارد که با احتکار دارو یا اقلام مورد نیاز بیماران موجب مرگ‌ها و کشتارهای عظیم شده‌اند.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

حملات تلافی‌جویانه آمریکا و بریتانیا به مواضع شبه‌نظامیان دنباله‌رو ایران در عراقایالات متحده آمریکا و بریتانیا در واکنش به حمله موشکی چهارشنبه به نیروهایشان در پایگاه نظامی التاجی
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

احتمال ابتلای ۵ هزار نفر به ویروس کرونا در پروژهای سینمایی و تلویزیونیشبنم عرفی نژاد دستیار،برنامه ریز و کارگردان سینما با انتشار یادداشتی خواستار تعطیلی پروژه های سینمایی و تلویزیونی شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »