فروش گیشه‌های فیلم آمریکای شمالی به پایین‌ترین حد خود در ۲۰ سال گذشته رسید

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فروش گیشه‌های فیلم آمریکای شمالی به پایین‌ترین حد خود در ۲۰ سال گذشته رسید آخرین فیلم دیزنی از شرکت پیکسار «به پیش» با فروش ۱۰.۵ میلیون دلار در گیشه های سینما همچنان پرفروش ترین باقی ماند.

همه گیری جهانی ویروس کرونا موجب شده است که فروش بلیت در تعطیلات آخر هفته در گیشه های سینماهای آمریکای شمالی به پایین ترین حد خود در ۲۰ سال گذشته برسد.

بنا بر برآوردهای استودیوهای فیلمسازی درآمد حاصل از فروش بلیت در آمریکا و کانادا روی هم ۵۵.۳ میلیون دلار بود. پایین ترین فروش پیشین در سال ۲۰۰۰ حدود ۵۴.۵ میلیون دلار بود که این رقم با احتساب تورم، برابر با ۸۰ میلیون دلار امروز است. حتی در تعطیلات آخر هفته پس از حمله یازده سپتامبر ۲۰۰۱ مردم بیشتری به سینماها رفتند.

آخرین فیلم دیزنی از شرکت پیکسار «به پیش» با فروش ۱۰.۵ میلیون دلار در گیشه های سینما همچنان پرفروش ترین باقی ماند. فیلم مسیحی - رمانیتک «هنوز باور دارم» از شرکت لاین گیت نیز حدود ۹.۵ میلیون دلار فروش داشت و فروش فیلم «بلادشات» با بازی وین دیزل نیز حدود ۹.۳ میلیون دلار بود. در پی گسترش ویروس کرونا در آمریکا برخی از سینماها، از جمله بسیاری از سینماهای شهر نیویورک، بسته بودند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

آخه دارید میمیرید اونوقت فکر سینما هستید شما؟ سران فاسد آمریکابجای جولان در خاورمیانه که شکست هم خورده،میرفت چندتا دستمال توالت میخرید براتون.مردم آمریکا حق دارن انقلاب کنن و براندازی کنن،ایران کنار جوانان غیور آمریکاست،تا این حکومت ظالم که به جان مردمش اهمیت نمیدهد ایستاده است

کدوم کمپانی حاضر میشه تو این شرایط فیلمش بره روی پرده

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مرگ سرتیپ سپاهی «فرهاد دبیریان» در سوریه در اثر کرونا بود و نه ترورمنابع ویژه پزشکی در زیارتگاه سیده زینب، بزرگترین کانون شبه‎‌ظامیان ایرانی در اطراف دمشق، تأیید كردند SamanthaIrani خداراشکر سپاس به درگاه خداوند به درک جهنم پیش خمینی خلخالی سلیمانی دیگر یاران جانی ها دزدان وو رفته روح همه اینها در جهنم در عذاب ابدیت باشد الهی آمین یا رب العالمین 🤲🙏🤲🙏🤲🙏 ماهم شادی برای روح اینها کنیم تا بدانند به یادشان هستیم 🕺🕺🕺🕺🕺💃💃💃💃💃🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂 کی ایشون رو با کرونا ترور کرده؟ اسد؟ اردوغان؟ پوتین!!!!
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

در خانه بمانید/مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناستهشدار شهردار مشهد: *در خانه بمانید *مناطق حاشیه مشهد به‌شدت در معرض ابتلا به کروناست *فرصت طلایی را از دست داده‌ایم *به مرحله همه‌گیری ویروس کرونا رسیده‌ایم *شرایط سختی داریم *کادر درمانی مشهد بسیار فرسوده شده‌اند newseijiro خدایی یعنی حرم امام رضا و حرم حضرت معصومه از خود مسجد الحرام و کعبه مهمتر هستن که عربستان مسجدالحرام و کعبه رو تعطیل کرد ولی شما تعطیل نکردید؟!🤔🤔🤔🤔
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ ۱۱۳ جانباخته و ۱۲۰۹ مورد جدید در ۲۴ ساعت گذشته«باید فعالیت اقتصادی عادی باشد و نگذاریم در زمینه فعالیت اقتصادی مشکلی ایجاد شود.» امسال نوروز در خانه میمانیم و به کص ننه تو میخندیم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در فلیپین؛ توقف هرگونه فعالیت شبانه در مانیلوزیر کشور فلیپین اعلام کرد برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، فعالیت شبانه در خیابان های مانیل ممنوع است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بحران کرونا در جهان| اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد🔺بحران کرونا در جهان؛ اماکن عمومی غیرضروری در فرانسه تعطیل شد؛ اسپانیا قرنطینه سراسری اعلام کرد ⚡️ فرانسه اماکن عمومی غیرضروری را تعطیل کرد. اسپانیا از قرنطینه سراسری خبر داد و استرالیا اعلام کرد مسافرانی که به این کشور سفر می‌کنند، قرنطینه خواهند شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در جهان: تست منفی ترامپ و ممنوعیت اجتماع بیش از پنج نفر در اتریشتعداد مبتلایان به ویروس کرونا به بیش از ۱۶۰ هزار نفر افزایش یافت و آمار قربانیان این ویروس نیز از مرز شش هزار نفر عبور کرد.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »