فقط ۲۵ درصد تولید را می‌توانید صادر کنید

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون معدنی وزارت صنعت، معدن و تجارت طی نامه‌ای تولیدکنندگان فولادی را ملزم به کاهش صادرات در سال جاری کرده و اعلام کرده که تولیدکنندگان تنها مجاز به صادرات ۲۵٪ تولید خود هستند

به گزارش ایسنا، داریوش اسماعیلی- معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت - در روز چهارشنبه نامه‌ای به مدیرعامل شرکت بورس کالای ایران که رونوشتی از آن به انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، معاون دادستانی کل کشور، معاون بازرگانی داخلی رییس سازمان حمایت تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و… نیز ارسال شده، واحدهای تولیدکننده میلگرد و تیرآهن را ملزم کرده است که می توانند برای ۲۵ درصد تولید خود مشروط به رعایت کف کف عرضه در بورس کالا برنامه ریزی کنند و الباقی تولید در کار گروه تنظیم بازار تصمیم گیری خواهد شد.

به عقیده فولادسازان داخلی، سال گذشته مصرف ظاهری میلگرد به دلیل رکود در صنعت ساختمان عملا کاهش دو درصدی یافت. از سوی دیگر با بحران ناشی از کرونا، پیش‌بینی می‌شود که مصرف مقاطع طویل فولادی در سال جاری نسبت به سال گذشته کاهش بیشتری را تجربه کند. این نامه معاون امور معادن و صنایع معدنی وزارت صمت با ملزم کردن واحدهای تولیدکننده میلگرد و تیرآهن به صادرات ۲۵ درصد از تولیدات در سال جاری، کاهش صادرات فولاد و در نتیجه کاهش تولید فولاد کشور آن هم و در سال جهش تولید را کلید زده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش اتحادیه اروپا برای سد کردن نفوذ چین و روسیه در بالکانبه نظر می‌رسد مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و پاسخ دیرهنگام بروکسل به این چالش بی‌سابقه، بر تمایل دولت‌های بالکان برای پیوستن به اتحادیه تاثیر گذاشته است. ok
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

میشل عون: کمک صندوق بین‌المللی پول برای نجات اقتصاد لبنان واجب استمیشل عون تاکید کرد در صورت نیاز به «فداکاری» از سوی مردم این کشور، دولت برنامه‌ای برای حمایت از آسیب‌پذیرترین اقشار جامعه در نظر گرفته است. برای نجات حزب زباله پول میخواد مگه عمو علی گداتون مُرده؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چالش کارآیی برای دولت جانسون؛ تلفات کرونا در بریتانیا از ایتالیا گذشتشمار قربانیان ویروس کرونا در بریتانیا از ایتالیا فراتر رفت؛ رخدادی که توان بوریس جانسون، نخست وزیر و دولت او را برای مهار بحران سلامت شهروندان این کشور به چالش کشید. بوریس؟؟تو که اینجوری نبودی،درست کار کن دیگه؟!! دوست دختر بازی و کنار بذار😂😂😂
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک پرونده شکایتی دیگر برای استقلال/ بودوروف خواهان پرداخت مطالباتش شد- اخبار ورزشی - اخبار تسنیم - Tasnim«بودوروف» جدیدترین دردسر استقلال نیکولای بودوروف مدافع بلغارستانی تیم فوتبال استقلال به دلیل عدم دریافت مطالباتش از این باشگاه به فیفا شکایت کرد از همین حالا آخرش مشخصه : استقلال محکوم شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

استفاده از آب های آلوده برای کشاورزی درجنوب تهران به صفر رسیده استمعاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بر اساس ارزیابی ها و پایش های صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، استفاده از آب های آلوده برای کشت محصولات کشاورزی بخصوص سبزیجات وصیفی جات درجنوب شهر تهران به صفر رسیده است. یه سر به قلعه حسن خان بزن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

استفاده از آب‌های آلوده برای کشت در جنوب شهر تهران به صفر رسیده استتهران - ایرنا - معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور گفت: بر اساس ارزیابی‌ها و پایش‌های صورت گرفته توسط سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، استفاده از آب‌های آلوده برای کشت محصولات کشاورزی بخصوص سبزیجات و صیفی جات در جنوب شهر تهران به صفر رسیده است.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »