ترک‌های صاحبقرانیه عمیق‌تر شد/دماوند آرام است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

در پی زلزله دیشب تهران، تَرَک‌های کاخ صاحبقرانیه عمیق‌تر شد

محمدحسن طالبیان در گفت وگو با ایسنا، با تاکید بر این‌که متولیان میراث فرهنگی در استان تهران بررسی‌های لازم را بعد از وقوع زلزله انجام داده‌اند، ادامه می‌دهد: بر اساس بررسی‌ها خوشبختانه هیچ کدام ازآثار آسیبی ندیده‌اند، اما نیاز است تا در یکی دو روز آینده، سازه‌ی موزه‌ها و آثار تاریخی به صورت کامل بررسی شوند تا در صورت وجود ترک یا هر آسیب حتی جزیی دیگری، اقدامات مورد نیاز برای حفاظت و مرمت انجام شود.

وی تاکید می‌کند: هیچ گزارشِ دیگری از آسیب‌های احتمالی به دیگر بناهای تاریخی در تهران هنوز به دست‌مان نرسیده است و کارشناسان همچنان در حال بررسی موزه‌ها و بناهای تاریخی در سطح استان هستند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

اقای پرهام ... نمیدونم این همه گنجینه و خزانه عتیقه تالارهای پر از سکه و و....کجا میره موزها که پر از خالیه

امید بخدا کاخ خامنه ای با خاک یکسان بشه راحت میشیم

خب درستش کنید فوری. یعنی چی عمیقتر شد؟ ترک ها رو چرا درست نکرده بودید؟ میخواهید این را هم از ما بگیرید؟ هرچی پول میدید به تروریستها برای کشور هیچی خرج نمیکنید. مردم در ذلت، آثار تاریخی در حال نابودی، وسایل پزشکی صفر، ارزش پول صفر. هر کسی هم اگر چیزی بگه یا عدام یا زندان! iran

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

زمین لرزه تهران پایتخت ایران را لرزاندگزارش های اولیه حاکی است کانون زمین‌لرزه حوالی دماوند در مرز استان‌های مازندران و تهران بوده است. دوتا زلزله بود تهران پایتخت کره جنوبی که نداریم. یا تهران را لرزاند یا پایتخت ایران را لرزاند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

استان تهران در وضعیت نارنجی؛ بیش از ۲۰ پس لرزه در دماوند ثبت شدعلی مرادی، رئیس مرکز لرزه‌نگاری ایران از ثبت بیش از ۲۰ پس لرزه پس از زلزله ۵.۱ ریشتری در استان تهران خبر داد و گفت: «قدرت بزرگترین پس لرزه ۳.۹ ریشتر بوده است.» وی به مردم توصیه کرد با توجه به آمار پس لرزه‌ها مراقب باشند. آخخخ آخخخ آخخخ... ملت مظلوم اَی خِدااا جو_روانی در دوران كرونا نه به امید دادن؟!؟ رسانه ی مردمی؟!؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دماوند در فهرست آتشفشان‌هایی که فعال خواهند شد | DW | 08.05.2020کوه آتشفشانی دماوند در ۵۰ کیلومتری پایتخت ایران یکی از آتشفشان‌هایی است که پژوهشگران در مورد فعال شدن آن هشدار داده‌اند. اطراف این آتشفشان گسل‌های مختلفی وجود دارد که احتمالأ یکی از آنها مسبب زلزله بامداد جمعه بوده است. به به مباركه Caesar_Hoseyn همینمون کم بود :/ جو بیخود ندین لطفا
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

وضعیت در استان تهران نارنجی اعلام شد؛ ۲ کشته و ثبت بیش از ۲۰ پس لرزهعلی مرادی، رئیس مرکز لرزه‌نگاری ایران از ثبت بیش از ۲۰ پس لرزه پس از زلزله ۵.۱ ریشتری در استان تهران خبر داد و گفت: «قدرت بزرگترین پس لرزه ۳.۹ ریشتر بوده است.» وی به مردم توصیه کرد با توجه به آمار پس لرزه‌ها مراقب باشند. عتقبت مردمی که میترسند از جونشون همینه .نباید از حکومت بترسند وضعیت در استان تهران نارنجی اعلام شد؛ ۲ کشته و ثبت بیش از ۲۰ پس لرزه در دماوند بیشتر بخوانید: واقعا از چی میترسن؟ بمیریم تو این مملکت راحت بشیم...
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دو کشته و دست‌کم ۲۳ زخمی در پی زمین‌لرزه دماوند | DW | 08.05.2020زمین‌لرزه‌ای که پس از نیمه‌شب گذشته دماوند و تهران را لرزاند، دو کشته و چندین زخمی به جای گذاشت. شدت زلزله بیشتر از ۵ ریشتر و کانون آن ۶ کیلومتری دماوند بوده است. مازندران بر اثر زلزله خسارات جانی و مالی نداشته است.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

دو کشته و ۲۳ مصدوم در زلزله بامداد امروز؛ اعلام آماده باش ۳ روزه در تهرانبه گفته یک مقام دولتی زلزله بامداد امروز در تهران، دماوند و کرج تاکنون ۲ کشته و ۲۳ مصدوم برجای گذاشته و رئیس سازمان پیشگیری و مدیریت بحران تهران هم از احتمال آماده باش برای زلزله تا سه روز آینده خبر داده است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »