Usaıd, فلسطین, Usaıd, آمریکا, اداره توسعه بین‌المللی آمریکا, فلسطین

Usaıd, فلسطین

فعالیت‌های USAID در فلسطین پس از 3 سال توقف از سرگرفته شد

05/08/2021 12:22:00 ق.ظ

فعالیت‌های USAID در فلسطین پس از 3 سال توقف از سرگرفته شد

05.08.2021رام‌آلله/ خبرگزاری آناتولیمازن غنيم، رئیس اداره آب فلسطین در رام‌الله با دانا منصوری، رئیس دفتر اداره توسعه بین‌المللی آمریکا (USAID) در فلسطین دیدار کرد.دانا منصوری در این دیدار تایید کرد که اداره توسعه بین‌المللی آمریکا فعالیت‌های خود در فلسطین را از سرگرفته و سعی دارد از پروژه‌های بشردوستانه حمایت کند.

اعدام در ملاعام در هرات؛ تقلید امارت اسلامی از نظام ولایی احمد مسعود: نظامی که نماینده بخشی از جامعه افغانستان باشد شکست می‌خورد | DW | 25.09.2021 ادعای بی‌پایه رئیسی: واکسینه شدن ۷۰ درصد جامعه تا چند روز آینده | DW | 25.09.2021

غنیم نیز اداره توسعه بین‌المللی آمریکا را یکی از «شرکای مهم بین‌المللی در بخش آب» دانسته و نسبت به از سرگیری فعالیت‌های این سازمان در فلسطین ابراز خرسندی کرد.وی همچنین گفت اداره آب قبلا حمایت مالی اداره توسعه بین‌المللی آمریکا در کرانه باختری و نوار غزه پروژه‌هایی بسیار مهم را محقق و به تسهیل دسترسی مردم به آب کمک کرده است.

اداره توسعه بین‌المللی آمریکا وابسته به وزارت امور خارجه این کشور بوده و پروژه‌های سایر کشورها را که توسط واشنگتن تامین مالی می‌شوند، اجرا می‌کند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

دو افغانستان رو در روی هم، پرگار

در هفته‌های اخیر دو افغانستان متفاوت به هم خیره شدند‌. افغانستان تظاهرکنندگان برابری خواه با افغانستان طالبان صاحب قدرت. مواجهه طالب مصمم به حفظ قدرت و فعال ...

المپیک توکیو؛ دونده زن اهل بلاورس پس از توقف در وین به لهستان رفتلهستان به این دونده جوان پیشنهاد کرده بود تا به این کشور برود و پناهندگی لهستان را بپذیرد. این دونده که بعد از اعتراض نسبت به تصمیمات مسئولان ورزشی بلاروس از حضور در بازی‌های المپیک محروم شده بود، اعلام کرده نگران سلامت والدین و اعضای خانواده‌اش است. خب چکار کنم خدا بده شانس بیچاره ورزشکارهای ایرانی یه همچین شانسی نداشتن Prince PahlaviReza Urges West Nail in coffin of clerical state as on verge of collapse Iranians need now stronger support Those who claim to stand for HumanRights but are attending RaisiTerrorist 'inauguration' are stabbing people of Iran in back.

اردوغان از تمام کشورها بابت حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها تشکر کردرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از تمام کشورها و سازمان‌ها بابت همبستگی و حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌های کشور تشکر کرد.

ساروی پس از کسب برنز المپیک: برای طلا به توکیو آمده بودمنماینده وزن ۹۷ کیلوگرم کشتی فرنگی ایران که با برتری مقابل حریفی از فنلاند به مدال برنز المپیک رسید، تاکید کرد: برای کسب مدال طلا به المپیک توکیو آمده بودم.

آلمان پس از دو دهه به دریای جنوبی چین کشتی جنگی فرستادپکن به بزرگترین شریک تجاری برلین بدل شده و همین نکته مرز میان تأمین امنیت و تأمین منافع اقتصادی را در رابطه با چین، برای آلمانی‌ها باریک‌ کرده است. اخی موش بخوره شما رو چقدر با نمکید شما. هر وقت ارتش آلمان و انگلیس و آمریکا و فرانسه و مابقی دوستان از پس چندتا معتاد که تنها اسلحه انفرادی دارن به اسم طالبان بر اومدن بعد برن سراغ گنده تر. حالا میخواید برید سراغ چین ؟!؟! خودتون خندتون نمیگیره ؟

مراسم تنفیذ؛ خامنه‌ای از دشمنان گفت، رئیسی از بیگانگان | DW | 03.08.2021علی خامنه‌ای ابراهیم رئیسی را 'عالم فرزانه' خواند و ایران را هدف 'سوءنیت قدرت‌های بزرگ' دانست. رئیسی نیز ابراز تاسف کرد که به دلیل شرایط کرونا امکان دستبوسی خامنه‌ای را ندارد. او گفت دولت آینده اقتصاد را شرطی نمی‌کند. گربه نره و روباه مکار! فقط موضوع اینه که ۸۰میلیون پینو کیو داریم. اینها باید از همدیگر تعریف کنند. چه کسی از اینها خوشش میاد که تعریف کند ؟؟ همه توهم زرنگ بودن و مدیر بودن و و و غافل از اینکه همه متخصص ریدن هستند و در این چهل سال خوب کار کردند و مردم هم دیدند . «فرزانه» چو «فرزانه» ببیند خوشش آید!

ترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافتترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافت ترکیه از اولین کشورهایی بود که پس از انفجار بندر بیروت به لحاظ مادی و معنوی در کنار مردم و دولت لبنان قرار گرفت.