سیزده تشکل اپوزیسیون ایرانی می‌گویند همکاری با یکدیگر را سازمان‌یافته می‌کنند

04/08/2021 11:43:00 ب.ظ

سیزده تشکل اپوزیسیون ایرانی می‌گویند همکاری با یکدیگر را سازمان‌یافته می‌کنند

بیانیه, اپوزیسیون

سیزده تشکل اپوزیسیون ایرانی می‌گویند همکاری با یکدیگر را سازمان‌یافته می‌کنند

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

Print this pageسیزده سازمان و تشکل سیاسی روز چهارشنبه بیانیه‌ مشترکی را خطاب به ملت ایران منتشر کردند.در این بیانیه آمده است: «شما در بیش از ۴۲ سال گذشته، در راه رسیدن به یک زندگی انسانی در پیکار مداوم با حکومت انسان‌ستیز اسلامی بوده‌اید. آنچه از سوی جمهوری اسلامی در این سال‌های سخت فقر و خفقان و سرکوب به شما تحمیل شد، نتوانسته آرزوی رسیدن به آزادی، زندگی شایسته، و کرامت انسانی را در دل‌های بزرگتان از بین ببرد.»

در بخشی دیگر از این بیانیه نوشته شده است:‌ «اینک در شرایطی که شما اراده کرده‌اید تا کشورمان را از شر این رژیم ضد ایرانی و ضد بشری رها کنید، ما، گروه‌ها و سازمان‌های سیاسی مخالف با جمهوری اسلامی و باورمند به دموکراسی و سکولاریسم، تمامیت ارضی ایران و اعلامیه جهان‌گستر حقوق بشر، ضمن پشتیبانی از اعتراض‌های شجاعانه و مسالمت‌آمیز شما، هم‌سو و متحد اعلام می‌کنیم که به آرمان‌های بزرگ ملت ایران وفاداریم.»

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

😂😂خیلی کمدی شوده کار های شما ۱۵۰۰ فراخوان دادید جلسه گذاشتید اعتراضات به ۱۰ شهر هم نتونستید بکشید خداشاهده ما همه به رسانه میخدیم قبول کنید که با آمدن زی استارت مردم دیگه گول شما رسانه ها نخواهند خورد 😂😂😂😂 این سیزده تشکل نام و نشان ندارند ؟؟؟ مرا به خیر تو امید نیست، شر مرسان. اگر زود نجنبند و برای ایران متحد نشوند خائن ملت و مملکت خواهند بود؛ اما اینکه در آینده چه کسی بر کشور حکومت کند را به ملت ایران باید سپرد که در این چهل سال و اندی هر کدام برای خود سیاست دانی شده اند. اولویت حال بیرون کردن اشغالگران و حامیان آنها که برای مردم ایران عیان هستند

هرچه زودتر بهتر RaisiTerrorist

خامنه‌ای، ابراهیم رئیسی را به ریاست جمهوری منصوب کردمراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ ریاست جمهوری اسلامی ایران، با حضور علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در اقامتگاه او آغاز شد.بنابر اصل 110 قانون اساسی امضای حکم تفخیذ رئیسی پ. ن: تفخیذ به معنای لاپایی هست!

ابراهیم رئیسی مسند ریاست جمهوری را تحویل گرفت؛ تنفیذ بدون دست‌بوسی

روحانی دفتر ریاست جمهوری را به رئیسی تحویل دادحسن روحانی دفتر ریاست جمهوری را به ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم تحویل داد. - خبرگزاری آناتولی

ساروی برنز المپیک را کسب کرد / کشتی فرنگی بالاخره مدال گرفتخدا قوت دلاور دلمون رو شاد کردی خدا شادت کنه

جنگ در افغانستان؛ انفجار شدید کابل را لرزانداین انفجار در حالی در پایتخت افغانستان روی میدهد که جنگ شدید میان نیروهای دولتی با شبه نظامیان طالبان در گوشه و کنار این کشور در جریان است

ناتو حمله ایران به کشتی اسرائیلی در نزدیکی سواحل عمان را محکوم کرد

Share via Email Print this page سیزده سازمان و تشکل سیاسی روز چهارشنبه بیانیه‌ مشترکی را خطاب به ملت ایران منتشر کردند.03 اوت ,2021: 08:10 صبح GST آخرین به روزرسانی: 03 اوت ,2021: 10:50 صبح GST آدرس کپی شد مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره‌ ریاست جمهوری اسلامی ایران، با حضور علی خامنه‌ای رهبر جمهوری اسلامی در اقامتگاه او آغاز شد.استان‌وایر - مراسم تنفیذ سیزدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران صبح روز سه‌شنبه در حضور «علی خامنه‌ای»، رهبر جمهوری اسلامی و جمعی از سران نظام برگزار شد.حسن روحانی دفتر ریاست جمهوری را به ابراهیم رئیسی، رئیس دولت سیزدهم تحویل داد.

در این بیانیه آمده است: «شما در بیش از ۴۲ سال گذشته، در راه رسیدن به یک زندگی انسانی در پیکار مداوم با حکومت انسان‌ستیز اسلامی بوده‌اید. آنچه از سوی جمهوری اسلامی در این سال‌های سخت فقر و خفقان و سرکوب به شما تحمیل شد، نتوانسته آرزوی رسیدن به آزادی، زندگی شایسته، و کرامت انسانی را در دل‌های بزرگتان از بین ببرد. در این مراسم تشریفاتی، خامنه‌ای با تنفیذ حکم، ابراهیم رئیسی را به سمت ریاست جمهوری منصوب می‌کند.» در بخشی دیگر از این بیانیه نوشته شده است:‌ «اینک در شرایطی که شما اراده کرده‌اید تا کشورمان را از شر این رژیم ضد ایرانی و ضد بشری رها کنید، ما، گروه‌ها و سازمان‌های سیاسی مخالف با جمهوری اسلامی و باورمند به دموکراسی و سکولاریسم، تمامیت ارضی ایران و اعلامیه جهان‌گستر حقوق بشر، ضمن پشتیبانی از اعتراض‌های شجاعانه و مسالمت‌آمیز شما، هم‌سو و متحد اعلام می‌کنیم که به آرمان‌های بزرگ ملت ایران وفاداریم. رئیسی همچنین گفته که پیام مردم در انتخابات ریاست جمهوری «تغییر وضعیت موجود» بود.» این سازمان‌ها و تشکل‌های سیاسی در پایان این بیانیه از عزم خود برای ارتقاء همکاریشان به «سطحی از هماهنگی سازمان‌یافته» به منظور هموار کردن «راه همبستگی ملی با هدف نجات ایران» خبر داده‌اند. در ابتدای این مراسم رحمانی فضلی، وزیر کشور گزارشی از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری ارائه داد و گفت که «آن چه این دوره از انتخابات را متمایز می‌کند وجود تحریم‌های گسترده، بحران کرونا، فعالیت رسانه‌های خارجی و همزمانی چهار انتخابات با یکدیگر بود. حزب مشروطه ایران، شبکه فرشگرد، زنان برای آزادی و برابری پایدار، حزب سکولار دموکرات ایرانیان، جنبش سکولار دموکراسی ایران، و جمعی از امضاکنندگان بیانیه ۱۴ نفر، از جمله امضاکنندگان این بیانیه هستند. رییسی در پاسخ با تشکر از روحانی و جهانگیری اظهار داشت: ان‌شاءالله بتوانیم وظیفه خود را در قبال مردم به خوبی انجام دهیم و خداوند و روح شهدا از ما راضی باشد.

خبرهای دیگر . در این حکم با اشاره به مشکلات و موانع اقتصادی از جمله بحث تولید و کاهش ارزش پول ملی، رئیسی «عالم فرزانه» خطاب شده و آمده: «اکنون با تشکر از مردم عزیز و با پیروی از گزینش آنان، رای به عالِم فرزانه و خستگی‌ناپذیر و کارآزموده و مردمی، جناب حجّت‌الاسلام آقای سیّدابراهیم رئیسی را تنفیذ و ایشان را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب میکنم. ریاست جمهوری گفته که برنامه دولتش «تحول» و براساس سند «گام دوم انقلاب» که رهبر جمهوری اسلامی آن را نوشته است، پیش خواهد رفت... او متهم است عضو کمیته‌ای بوده که حکم اعدام هزاران زندانی مخالف جمهوری اسلامی را در دهه شصت شمسی امضا کرده است. . باید هر اقدامی که شما میکنید جزئی از برنامه‌ای باشد که قبلا تنظیم کردید و آماده کردید.