فصل جدید بسکتبال آمریکا؛ تلاش لبرون جیمز برای اثبات مجدد و ستاره‌ای که واکسن کرونا نمی‌زند - BBC News فارسی

  • 📰 bbcpersiansport
  • ⏱ Reading Time:
  • 54 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 25%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فصل جدید بسکتبال آمریکا؛ تلاش لبرون جیمز برای اثبات مجدد و ستاره‌ای که واکسن کرونا نمی‌زند

آنتتوکومپو که به "گریک فریک" معروف است، فصل گذشته بیشتر منتقدانش را ساکت کرد و عنوان با ارزش‌ترین بازیکن لیگ را نیز بدست آورد. او و هم‌تیمی‌هایش کار سختی برای دفاع از عنوان قهرمانی دارند.منبع تصویر،بسیاری از کارشناسان عقیده دارند که بروکلین نتز مدعی اصلی قهرمانی رقابت‌های این فصل است. البته این پیشبینی با یک "اگر" بزرگ همراه است: اگر سه فوق ستاره این تیم کوین دورنت، کایر اروینگ و جیمز هاردن هم‌زمان در زمین مسابقه باشند.

بروکلین نتز فصل قبل هم مدعی اصلی قهرمانی بود ولی مصدومیت‌های متوالی موجب شد که ستاره‌های این تیم فقط در نیمی از بازی‌ها کنار هم باشند. "این مسئله حالا بین ایروینگ و نیویورک سیتی است. این معضل لیگ نیست... ولی به نظرم برای همه بهتر است که تمامی بازیکنان واکسن بزنند."اگر ایروینگ قصد ترک نیویورک را داشته باشد یکی از گزینه‌های محتمل معاوضه او با بن سیمونز، پوینت گارد فیلادلفیا سونتی‌سیکسرز است. هرچند که به نظر می‌رسد فیلادلفیا قصد دارد این بازیکن ۲۵ ساله را که سه بار در تیم "آل‌استار" حضور داشته، حفظ کند.

جیمز که چهار بار قهرمان بسکتبال آمریکا شده است، بخش بزرگی از رقابت‌های فصل قبل را به دلیل مصدومیت قوزک از دست داد. او سپس به ترکیب لس‌آنجلس لیکرز برگشت اما همراه با این تیم در دور اول پلی‌آف حذف شد. لیکرز راسل وستبروک را هم از واشنگتون ویزارد به خدمت گرفته است اما نکته کلیدی این است که این ستاره با سابقه ۹ بار حضور در آل‌استار چقدر در سیستم لیکرز جا می‌افتد. لیکرز چهارمین تیم این ورزشکار ۳۲ ساله در سه سال اخیر است.آنتتوکومپو فصل گذشته ارزشمندترین بازیکن ان‌بی‌ای شد و به میلواکی باکس کمک کرد تا به اولین قهرمانی از سال ۱۹۷۱ برسد

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

bbcpersian درودها دوستان فردا چهارشنبه 20.10.2021 گابریل خبررسان بر چرخ اقبال 13.3.1443 انتقال بر سلطان بانو 28.7.1400 انرژی هسته ای بر سوارکار دوستانی توییتری که بک گرفتن مجاز هستن به منزل نقاشی شده بیان و خواسته های خودشون رو با گروه شاهدان ارباب مطرح کنند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 16. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

عکس روز: همانگونه که خدا آنها را آفرید | DW | 19.10.2021افغانستان؛ تا دمی بیاساید تصویری نمادین از خیابانی در کابل، پایتخت افغانستان. زندگی در این شهر با تکیه طالبان بر مسند امور از اساس دگرگون شد؛ تغییراتی که البته در این تصویر دیده نمی‌شوند. همان‌طور که این کودک حرکت دوچرخه را نمی‌بیند. عکس روز:
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

حکومت نقش پدری را دارد که فرزندان خود را به قتل می‌رساندچه ربطی به شاهنامه و سهراب و رستم و ... داشت. کیونش میخاست سیبیل ، سیبیل پرپشت و کلفت که توی غرب براش میزنند دسر سه جاف، کمبودی نداشت پسر مون بابت درپوش گذار چرند میگه! چون المانهایی که استفاده کرده ربطی به جمهوری اسلامی نداره.
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

اتحادیه اروپا: لبنانی‌هایی را که مانع اصلاحات و یا انتخابات می‌شوند، تحریم می‌کنیمسخنگوی اتحادیه اروپا امروز (سه‌شنبه) اعلام کرد که این اتحادیه لبنانی‌هایی را که مانع اصلاحات و یا انتخابات می‌شوند، تحریم می‌کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

زید آیت مالک، مسافر قاچاقی که ستاره دوی استقامت اسپانیا شد - BBC News فارسیزید آیت مالک همیشه یک دونده خوب بود. مهارتی که یک بار به کمکش آمد و برایش مرز بین دستگیری و فرار را رقم زد.
منبع: bbcpersiansport - 🏆 16. / 51 ادامه مطلب »

مادر پویا بختیاری: آنان که قصد خاموش کردن صدای دادخواهی من را دارند سخت در اشتباهند🔺 ناهید شیرپیشه مادر پویا بختیاری جوانی که در ۲۵ آبان ۹۸ در جریان اعتراضات سراسری جان خود را از دست داد، در آستانه دومین سالگرد حوادث آبان با انتشار یک توییت بر تداوم اعتراض و دادخواهی خود تاکید کرد. ⬇ بیشتر بخوانید: پویا سمبل آزادیست وهرگز فراموش نمیشود ،اودر قلب های ما جای دارد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران می‌گوید که نمی‌خواهد موضوع «تبادل زندانیان» به مذاکرات هسته‌ای گره بخورد🔺 ایران می‌گوید که نمی‌خواهد موضوع «تبادل زندانیان» به مذاکرات_هسته‌ای گره بخورد ▪ جمهوری اسلامی ایران طی سال‌های گذشته تعداد قابل توجهی از شهروندان کشورهای غربی، به ویژه آمریکا و بریتانیا را بازداشت کرده است. ⬇ بیشتر بخوانید: حالا اینا که یکی از اون یکی پفیوزترن.....ولی فقط عکسایی که این رسانه از ظریف بی پدر میذاشت رو مقایسه کنید با عکسایی که از این مادر بخطا میذاره! هنوز متوجه نشدید که گروگان گرفتند؟ شما جاسوس رو حلوا حلوا میکنید الدنگ
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »