حکومت نقش پدری را دارد که فرزندان خود را به قتل می‌رساند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 41 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

علیرضا_شجاعیان انگیزه خود برای همکاری در پروژه پیکان_آرت را بهترین فرصت برای جلب توجه جامعه جهانی به نقض حقوق اقلیت‌های_جنسی و جنسیتی در ایران توسط جمهوری اسلامی می‌داند. اطلاع_رسانی

، مانند آنچه در داستان سهراب در شاهنامه اتفاق می‌افتد و «علیرضا فاضلی» و علیرضا‌هایی که به دست پدران و خانواده خود به قتل رسیده‌اند. برای من جای سوال بود که در برخی موارد همدلی و حتی اعتراض نسبت به کسی که به ناحق کشته می‌شود، بسیار زیاد است و قابل تقدیر هم می‌باشد، اما چرا در جای دیگر بسیار کمتر دیده می‌شود؟ در پاسخ چیزی جز این به ذهنم نمی‌رسد که از دیگری به واسطه هویت جنسی و یا جنسیتی متفاوت خود انسان‌زدایی شده است.

این اثر در بنیاد حقوق بشر در میامی به مدت دو روز به نمایش گذاشته شد و به همین دلیل بیشترین بازتاب آن در رسانه‌های فارسی زبان بوده است و هنوز به پخش بین‌المللی و بازتاب آن در رسانه‌های خارجی دست پیدا نکرده‌ایم، اما هدف ما این است که در فضاهای هنری جهانی نیز به نمایش گذاشته شود. من نیز معتقد هستم که این اثر هنری بار سیاسی دارد. ما نمی‌توانیم بدن یک فرد کوییر را نقاشی بکنیم و بار سیاسی نداشته باشد، به این دلیل که این بدن و نمایش آن از ابتدا سیاسی شده است.

معمولا افراد به موضوعات ناآشنا عکس‌العمل منفی داشته و اعتراض می‌کنند، اما از نظر من چرا که نه؟! اگر در جامعه ما همجنسگراستیزی نهفته و درونی وجود نداشته باشد، پرداختن به موضوعات مربوط به اقلیت‌های جنسی و جنسیتی بر روی خودرویی که یک جنبه تاریخی دارد و به شخصیت‌های تاریخی ارتباط دارد، به این اندازه با دیدگاه‌های منفی روبرو نمی‌شد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرند میگه! چون المانهایی که استفاده کرده ربطی به جمهوری اسلامی نداره.

چه ربطی به شاهنامه و سهراب و رستم و ... داشت. کیونش میخاست سیبیل ، سیبیل پرپشت و کلفت که توی غرب براش میزنند دسر سه جاف، کمبودی نداشت پسر مون بابت درپوش گذار

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بلاروس سفیر خود در فرانسه را برای مشورت فراخواندبلاروس در ادامه تنش با کشورهای اروپایی، سفیر خود در فرانسه را برای مشورت فراخواند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

چشم‌انداز: جمهوری اسلامی چگونه تلاش می‌کند روایت خود را به رسانه‌های غربی غالب کند؟کاوه شهروز، حقوق‌دان و فعال حقوق‌بشر در برنامه چشم‌انداز می‌گوید: برای مبارزه با لابیگری جمهوری اسلامی باید از قوانینی که در برخی کشورها برای مبارزه با پولشویی، مهاجرت و لابیگری است، استفاده کرد. It's true farangissbayat BUT if history teaches us anything it teaches that self-delusion in the face of unpleasant facts is folly. In politics you have to be unapologetically realistic. چشم انداز امشب دیدنی بود، بالاخره بخشی از صدای واقعی مردم رو هم تونستیم در اینترنشنال بشنویم، بیش باد! Sima_Sabet یکی از بهترین برنامه های شما بود سیما جان . و خانم بیات واقعا عالی و شیوا بیان کردند لب کلام را ❤⚘
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

رئیس جمهور ایران ماموستا عبدالسلام کریمی را به عنوان مشاور خود تعیین کردرئیس جمهور ایران ماموستا عبدالسلام کریمی، از شهروندان اهل سنت این کشور را به عنوان مشاور خود در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی تعیین کرد. - خبرگزاری آناتولی فرقه فارسیسم اشغالگر ایران عملاً دنبال جنک داخلی است تا به آشغالدان تاریخ نرود اما دیگر تمام ماجرا.... تورکیه حواسش جمع کنه دنبال فتنه هستن در شرق تورکیه اینها دنبال فتنه گری در شرق ترکیه و منطقه قفقاز هستند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

واکنش لاریجانی به اظهارات طحان‌نظیف؛ مراقب باشید در بیان و عمل خود به کسی ظلم نکنیدعلی لاریجانی مشاور راهبردی مقام معظم رهبری و از کاندیداهای ردصلاحیت شده انتخابات اخیر ریاست جمهوری به سخنان اخیر هادی طحان نظیف سخنگوی شورای نگهبان واکنش نشان داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند/شورای عالی آب هر چه زودتر تشکیل شودرئیس جمهور با تاکید بر ضرورت استفاده از نیروهای جوان، کارآمد و انقلابی در استان‌ها برای پیشبرد اهداف دولت و امور کشور، گفت: استانداران امیدآفرینی را سرلوحه اقدامات خود قرار دهند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

نخست وزیر جدید رومانی کابینه خود را معرفی کردداچیان چیولوش، نخست وزیر جدید رومانی گزینه‌های خود برای کابینه جدید این کشور را که همه عضو حزب «اتحادیه اصلاحات» (USR) هستند، معرفی کرد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »