فستیوال فیلم لومير لیون؛ تقدیر از سینمای «سیاه نمای» برادران بلژیکی

19/07/1399 06:10:00 ب.ظ

فستیوال فیلم لومير لیون؛ تقدیر از سینمای «سیاه نمای» برادران بلژیکی این گزارش را بخوانید 🔽

برادران داردن در فیلم‌هایی مانند «روزتا»، «پسر» و «دو روز و یک نیمه‌شب» به سراغ بخش‌های روایت نشده جامعه بلژیک می‌روند. دوازدهمین دوره جشنواره فیلم لومیر با برنامه تقدیر از برادران داردن که طی روزهای ۱۰ تا ۱۸ اکتبر در...

دوازدهمین دوره جشنواره فیلم لومیر با برنامه تقدیر از برادران داردن که طی روزهای ۱۰ تا ۱۸ اکتبر در شهر لیون فرانسه برگزار می‌شود روز شنبه آغاز به کار کرد. با وجود شیوع دوباره و گسترده ویروس کرونا در شهر لیون و اعمال مجدد مقررات سخت‌گیرانه، مقام‌های محلی و از جمله فرماندار بر برگزاری این جشنواره در تاریخ پیش‌بینی شده تاکید کردند. این فستیوال فرهنگی در حالی برگزار می‌شود که با توجه به قرار گرفتن لیون در فهرست پرخطرترین شهرهای آلوده به ویروس کرونا، تمام میکده‌ها و قهوه‌خانه‌ها با دستور دولت و مقام‌های محلی دست‌کم تا یک هفته تعطیل هستند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ - BBC Persian

لحظه به لحظه با خبرهای ایستگاه خبر؛ سه‌شنبه یکم فروردین ۱۴۰۲ برابر با ۲۱ مارس ۲۰۲۳ از ایران، افغانستان، جهان، علم و دانش، ورزش، دنیای هنر، سرگرمی و ... ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کردسناتور تد کروز از دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌ بخش مالی ایران تقدیر کرد سناتور کروز ضمن تقدیر از اقدام دولت پرزیدنت ترامپ بابت تحریم‌های اخیر افزود: «من مشتاق همکاری با دولت برای اطمینان از اجرای این تحریم‌ها هستم.» آقای سناتورقول پریزیدنت ترامپ برای اینترنت آزادچه شدامروزبه خاطرترس ازشورش مردم حکومت اعدامی اینترت را درسراسرایران یا قطع کرده یا طوری ضعیف کرده که قابلیت استفاده نیست بز کوهی هم زر زد تد کروز یک 'وکیل الدوله'برای دولت ترامپ است!

'هیچ' در آپارات - BBC News فارسیاین هفته در آپارات فیلم 'هیچ' ساخته شورا مکارمی به نمایش در‌می‌آید.

الزام استفاده از ماسک از درب منازل از فردا / تمدید محدودیت های کرونایی در پایتختاستاندار تهران از الزام استفاده از ماسک توسط شهروندان در تهران از درب منازل از فردا و تمدید محدودیت های کرونایی خبر داد.

تصاویر اختصاصی یورونیوز از مراسم اقامه نماز بر پیکر شجریانعباس صالحی، وزیر ارشاد، حسین علیزاده، آهنگ ساز و نوازنده، سهراب پورناظری، موسیقی‌دان و محمود دعایی، مدیر روزنامه اطلاعات از جمله شخصیت‌هایی بودند که در این مراسم حضور داشتند.

ترامپ از شنبه حضور در کارزار انتخاباتی را از سر می‌گیردآقای ترامپ گفته است که می‌خواهد روز شنبه در کمپین انتخاباتی فلوریدا شرکت کند. در همین روز لاتین‌تبارهای مخالف کمونیسم و طرفدار ترامپ در میامی راهپیمایی می‌کنند. عجب بگویید این بار ماسک را فراموش نکند! البته تزریق مایع ضد عفونی را فراموش کند! برای دیگران نیز نسخه نپیچد!

آنکارا: ترکیه همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان حمایت می‌کندوزارت امور خارجه ترکیه در رابطه با اعلام آتش‌بس در قره‌باغ اعلام کرد که آنکارا همواره از مواضع اتخاذ شده از سوی آذربایجان در این خصوص حمایت می‌کند. - خبرگزاری آناتولی