فرودگاه ماهشهر به شرکت فرودگاه‌های کشور واگذار شد/ موافقت با رفع توقف فعالیت فرودگاه

16/06/1399 08:40:00 ق.ظ

معاون وزیر راه و شهرسازی به ایلنا خبر داد: فرودگاه ماهشهر به شرکت فرودگاه‌های کشور واگذار شد/ موافقت با رفع توقف فعالیت فرودگاه

رییس سازمان هواپیمایی کشوری اظهار داشت: با دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها، شرکت فرودگاه‌ها در گام اول مسوولیت ناوبری فرودگاه‌های ماهشهر و عسلویه را بصورت مکتوب پذیرفت. وی افزود: پس از انتشار گزارش نهایی سازمان در خصوص سانحه هواپیمای مسافری MD83 شرکت کاسپین در...

وی افزود: پس از انتشار گزارش نهایی سازمان در خصوص سانحه هواپیمای مسافری MD83 شرکت کاسپین در فرودگاه ماهشهر و در ادامه گفتگوی مدیر کل فرودگاه‌های استان خوزستان با خبرگزاری ایلنا، با توجه به اینکه محتوای خبر منتشر شده وجود ناهماهنگی و عدم مسولیت پذیری را القا می‌کرد در قالب یک اقدام پیشگیرانه، به منظور حفظ ایمنی و تا مشخص شدن نتیجه بررسی‌ها دستور توقف فعالیت فرودگاه صادر شد.

رییس سازمان هواپیمایی کشوری تاکید کرد: پس از آن با دستور مقام عالی وزارت راه و شهرسازی و رایزنی سازمان هواپیمایی کشوری و شرکت فرودگاه‌ها، شرکت فرودگاه‌ها در گام اول مسوولیت ناوبری فرودگاه‌های ماهشهر و عسلویه را بصورت مکتوب پذیرفت.

معاون وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: بنابراین با این تمهید، ادامه فعالیت فرودگاه ماهشهر و برقراری پروازها، از سوی سازمان هواپیمایی کشوری با رعایت کامل ایمنی مورد موافقت قرار گرفت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

درخواست برای تحریم فیلم مولان شرکت دیزنی - BBC News فارسیمولان، یکی از اولین فیلم‌های اکران شده از زمان تعطیلی سینماها و تولید فیلم به دلیل همه گیری ویروس کرونا است. اما مولان تولید کمپانی دیزنی با درخواست تحریم در برخی از کشورهای آسیایی روبرو شده است.

صنایع دفاعی با 5700 شرکت خصوصی طرف قرارداد استکمتر کشوری مانند ایران می‌توان یافت که حوزه نظامی تا این اندازه از سوی جریان‌های سیاسی مورد مناقشه قرار گیرد. این مناقشه از دو سو است؛ عده‌ای منتقد دولت هستند و بر این اساس دولت را به بی‌توجهی به حوزه دفاعی متهم می‌کنند، عده‌ای هم منتقد اقدامات دفاعی و نظامی ایران. از پاسخ‌های وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به «ایران» بویژه از پاسخ او در زمینه تصمیم‌گیری برای رزمایش‌ها یا توان موشکی و دفاعی ما، می‌توان دریافت که عمده این مناقشه‌ها ناشی از بی‌توجهی به سازوکارهای قانونی کشور در زمینه نظامی و دفاعی است. به عبارت دیگر، تصمیم برای رزمایش‌ها، تأمین نیازهای دفاعی یا حتی حمله موشکی به پایگاه موشکی عین‌الاسد در عراق، طی یک سازوکار قانونی و عمدتاً در سطح شورای عالی امنیت ملی اتفاق می‌افتد. باوجود این، وزیر دفاع در این گفت‌و‌گو پاسخ داده است که برخلاف دیدگاه منتقدان، در زمینه تأمین بودجه، بیش از 100 درصد پیش‌بینی شده در برنامه‌ها، شاهد تخصیص به این بخش بودیم. امیر حاتمی، همچنین درباره حضور صنایع دفاعی در دیگر بخش‌های صنعتی هم توضیح داد که این تلاش‌ها با بهره‌گیری از توان بخش خصوصی اتفاق می‌افتد که او به رقم 13 هزار میلیارد تومان در این باره اشاره می‌کند. آنچه در ادامه می‌خوانید، پاسخ‌های امیر حاتمی درباره دیگر موضوعات دفاعی و نظامی ایران است.

۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارندمعاون علمی و فناوری رییس جمهور از فعالیت ۴۱شرکت دانش بنیان در بازار بورس خبرداد.

دانش‌آموزان مکلف به شرکت در کلاس‌های حضوری هستند/ پاسخ آموزش و پرورش به نگرانی‌های والدین از حضور فرزندانشان در مدارسبه گفته معاون وزیر آموزش و پرورش دانش‌آموزان ملزم به شرکت در فعالیت‌های مدرسه چه به صورت مجازی و چه به صورت حضوری هستند و این تکلیفی است که مدرسه مشخص می‌کند.

آمریکا ۱۴ شرکت و فرد مرتبط با صنعت پتروشیمی ایران را تحریم کرد | DW | 04.09.2020آمریکا از تحریم ۱۴ شرکت و فرد در ایران، چین، و امارات متحده عربی به دلیل نقض تحریم‌های وضع شده علیه صنایع نفت و پتروشیمی ایران خبر داد. ایران نیز اعلام کرد که در شرایط تحریمی حتی یک قطره نفت نمی‌تواند بفروشد.

عراق|حمله موشکی به شرکت انگلیسی خدمات امنیتی در بغداد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimحمله موشکی به شرکت انگلیسی در بغداد شرکت انگلیسی G4s که مسئولیت ارائه خدمات امنیتی به فرودگاه_بغداد را دارد مورد هدف چند موشک کاتیوشا قرار‌ گرفته است