۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

معاون علمی رییس جمهور: ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند

ستاری امروز ۱۵ شهریور در نشست مطبوعاتی با خبرنگاران استان که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، بااشاره به نقش شرکتهای دانش بنیان در اقتصاد کشور افزود: بیش از ۵۳٠٠ شرکت دانش بنیان در کشور وجود دارد که طی سال گذشته ۱۲٠ هزار میلیارد تومان میزان فروش این شرکتها بود.

وی بااشاره به اینکه استات آپ ها در کشور به عنوان پدیده نو ظهوری طی چند سال اخیر وارد چرخه فعالیت شدند، گفت: بعضا سبب چالش بین این حوزه و اقتصاد سنتی ایجاد می شود که لازمه رفع این تقابل فرهنگ سازی است. معاون علمی و فناوری رییس جمهور بااشاره به اینکه در کشورهای مختلف در خصوص اصول ثبت ایده اختلاف نظرهایی وجود دارد و عموما ثبت ایده به راحتی ثبت اختراع نیست، گفت: در داخل بورس،بورس اختراع و ایده برای عرضه ایده ها و اختراعات راه اندازی شده است که قدم خوبی است اما هنوز نیازمند یک فرهنگ جدی است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مدیریت ۱۵.۵ میلیون معلم و دانش آموز در موج سوم کرونا سخت استرئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: جمعه با وزیر بهداشت تماس گرفتم. در تشکیل کلاس دخالت نمی کنیم و مسئولیت ستاد کروناست اما رسما اعلام می کنیم هرگونه اقدامی باعث عدم امینت برای معلم و دانش آموز و خانواده شود از آن عدول نمی کنیم. این کار شوخی نیست؛ اگر موج سوم کرونا راه بیفتد مدیریت ۱۵.۵ میلیون معلم و دانش آموز که در واقع نماینده ۱۵.۵ میلیون خانواده اند کار سختی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

اولین دوره فارغ‌ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان بنیاد معارف ترکیه در کابل
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح تهران/ خریداری تجهیزات جدید ضدعفونیمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح شهر تهران خبر داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

گروه بندی دانش آموزان بر اساس تحصیلات خانواده و مساحت مدرسهرئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش: *برخی دانش آموزان به آموزش غیرحضوری دسترسی ندارند *آن‌ها باید زمان بیشتری را در مدرسه بگذرانند *براساس مساحت مدارس، کلاس‌ها، طول زمان رسیدن به مدرسه و سطح تحصیل خانواده‌ها،بررسی و دانش آموزان گروه‌بندی می‌شوند
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سلامت دانش آموزان باید اولویت اول ما باشدرئیس جمهور سال تحصیلی جدید را سال نظم و انضباط دقیق‌تر برای دانش آموزان توصیف کرد و سوال مهر امسال را به پرسشی در رابطه با نحوه مقابله با ویروس کرونا اختصاص داد و گفت: دانش آموزان عزیز سراسر کشور و فرزندان من، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به خانواده و همکلاسی‌های خود کمک و یاری کنیم؟
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

نحوه فعالیت مدارس پایتخت از فردا/ اصل بر حضور دانش آموزان استمدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به روند بازگشایی مدارس از فردا گفت: اصل بر حضور دانش آموزان در مدارس است اما این حضور انعطاف پذیر است و دانش آموزان طبق برنامه مدارس می‌توانند در مدارس حضور یابند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »