۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند

15/06/1399 08:56:00 ب.ظ

معاون علمی رییس جمهور: ۴۱ شرکت دانش بنیان در بازار بورس فعالیت دارند

معاون علمی و فناوری رییس جمهور از فعالیت ۴۱شرکت دانش بنیان در بازار بورس خبرداد. وی با بیان اینکه یکی از تحولات دولت تدبیر و امید توسعه شرکتهای دانش بنیان بود، ادامه داد: مبلغ ۲۸٠ هزار میلیارد تومان نیز قیمت گذاری ۴۱ شرکت در تابلو بورس است که افزایش تعداد شرکتها و توسعه آنها یکی از اتفاقات خوبی است که طی چندسال گذشته در اقتصاد...

وی با بیان اینکه یکی از تحولات دولت تدبیر و امید توسعه شرکتهای دانش بنیان بود، ادامه داد: مبلغ ۲۸٠ هزار میلیارد تومان نیز قیمت گذاری ۴۱ شرکت در تابلو بورس است که افزایش تعداد شرکتها و توسعه آنها یکی از اتفاقات خوبی است که طی چندسال گذشته در اقتصاد کشور رخ داده است.

وی بااشاره به اینکه استات آپ ها در کشور به عنوان پدیده نو ظهوری طی چند سال اخیر وارد چرخه فعالیت شدند، گفت: بعضا سبب چالش بین این حوزه و اقتصاد سنتی ایجاد می شود که لازمه رفع این تقابل فرهنگ سازی است.

ستاری بااشاره به جهش استارت آپ ها در حوزه های مختلف افزود: متاسفانه برخی استارت اپ ها از جمله در حوزه گردشگری به واسطه شیوع کرونا متضرر شدند اما عموما در حوزه های مختلف استارت اپ ها جهش های قابل توجهی داشتند. headtopics.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

سیلاب مهیب در فاروج خراسان‌شمالی/ حضور استاندار در منطقه سیل‌زده/ روایتی از لحظه وقوع سیل + فیلم- اخبار خراسان شمالی - اخبار استانها تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

مدیریت ۱۵.۵ میلیون معلم و دانش آموز در موج سوم کرونا سخت استرئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی گفت: جمعه با وزیر بهداشت تماس گرفتم. در تشکیل کلاس دخالت نمی کنیم و مسئولیت ستاد کروناست اما رسما اعلام می کنیم هرگونه اقدامی باعث عدم امینت برای معلم و دانش آموز و خانواده شود از آن عدول نمی کنیم. این کار شوخی نیست؛ اگر موج سوم کرونا راه بیفتد مدیریت ۱۵.۵ میلیون معلم و دانش آموز که در واقع نماینده ۱۵.۵ میلیون خانواده اند کار سختی است.

اولین دوره فارغ‌ التحصیلی دانش آموزان دبیرستان بنیاد معارف ترکیه در کابل

راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح تهران/ خریداری تجهیزات جدید ضدعفونیمدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران از راه‌اندازی ۲۰ خط سرویس مدرسه مختص دانش آموزان در سطح شهر تهران خبر داد.

گروه بندی دانش آموزان بر اساس تحصیلات خانواده و مساحت مدرسهرئیس مرکز هماهنگی حوزه وزارتی آموزش و پرورش: *برخی دانش آموزان به آموزش غیرحضوری دسترسی ندارند *آن‌ها باید زمان بیشتری را در مدرسه بگذرانند *براساس مساحت مدارس، کلاس‌ها، طول زمان رسیدن به مدرسه و سطح تحصیل خانواده‌ها،بررسی و دانش آموزان گروه‌بندی می‌شوند

سلامت دانش آموزان باید اولویت اول ما باشدرئیس جمهور سال تحصیلی جدید را سال نظم و انضباط دقیق‌تر برای دانش آموزان توصیف کرد و سوال مهر امسال را به پرسشی در رابطه با نحوه مقابله با ویروس کرونا اختصاص داد و گفت: دانش آموزان عزیز سراسر کشور و فرزندان من، برای مقابله با ویروس کرونا چگونه باید به خانواده و همکلاسی‌های خود کمک و یاری کنیم؟

نحوه فعالیت مدارس پایتخت از فردا/ اصل بر حضور دانش آموزان استمدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران با اشاره به روند بازگشایی مدارس از فردا گفت: اصل بر حضور دانش آموزان در مدارس است اما این حضور انعطاف پذیر است و دانش آموزان طبق برنامه مدارس می‌توانند در مدارس حضور یابند.