فرمانده هوافضای سپاه: دنبال کشتن نبودیم

  • 📰 bbcpersian
  • ⏱ Reading Time:
  • 52 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 24%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

قاسم سلیمانی و واکنش موشکی ایران؛ فرمانده هوافضای سپاه: دنبال کشتن نبودیم، اگرچه حتما ده‌ها نفر کشته شدند

سرتیپ امیرعلی حاجی‌زاده، فرمانده نیروی هوافضای سپاه، می‌گوید ایران در حمله موشکی به دنبال کشتن نبوده، هرچند"حتما" ده‌ها نفر از نیروهای آمریکایی در این حمله کشته شده‌اند.

آقای حاجی‌زاده درباره حمله موشکی ایران به پایگاه عین الاسد در عراق گفته است:"ما در این عملیات دنبال کشتن کسی نبودیم، اگر چه حتما ده‌ها نفر کشته و زخمی شده‌اند." فرمانده هوافضای سپاه گفته کشته‌ها و زخمی‌های ادعایی او با هواپیماهای ترابری نظامی منتقل شده‌اند. هیچ منبع دیگری چنین خبری را تایید نکرده است و دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، اعلام کرده که آمریکا تلفاتی نداده است. دیگر کشورهایی که در عراق نیرو دارند نیز می‌گویند کسی از میان نیروهایشان کشته یا زخمی نشده است.

آقای حاجی‌زاده گفته:"ما اگر دنبال کشتن بودیم، می‌توانستیم طوری عملیات را طراحی کنیم که در گام اول ۵۰۰ کشته داشته باشند و اگر جواب می دادند از آنجایی که شرایط تغییر می کردند و تکلیفی بر حفظ جان نیروهای نظامی آمریکا نداشتیم، در گام‌های دوم و سوم ظرف ۴۸ ساعت ۴ تا ۵ هزار کشته می‌دادند." سخنگوی نخست‌وزیر عراق گفته ایران پیش از حمله به طور شفاهی پیام داد که قصد دارد چنین حمله‌ای انجام دهد. وزارت دفاع آمریکا می‌گوید این کشور به این دلیل تلفات نداده که آمادگی لازم را داشته و سیستم‌های هشدار آمریکا باعث شد که جان نیروهایشان حفظ شود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بابا اصن میگن با اون موشکایی که زدین خود ترامپم کشته شده همه فهمیدن

زاررت

انتقام_سخت یعنی از قبل به دشمنت خبر بدی که نیروهاشو از جایی که میخوای با موشک بزنی خارج کنه٫ بهشم قول بدی جوری میزنم که کسی کشته نشه٫ آخرشم عمدا یه جای دیگه رو هدف بگیری. هواپیمای_اوکراینی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 15. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پوشش لحظه به لحظه حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراقهشدار شماری از کشورهای آسیایی به شهروندانشان: به عراق سفر نکنید، خاک عراق را سريعا ً ترک کنید دروغ میگن.قبلش خبر دادن که داریم میزنیم تخلیه کردن اونجا رو اینم خبر اول تویتر اینکه دروغگو نیست،هست؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاه آمریکایی در استان انبار عراقسپاه پاسداران ایران در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد عراق در انتقام از کشته شدن قاسم سلیمانی و همراهانش خبر داد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد🔺وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد ⚡️آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد و از ایران خواست تا از تشدید تنش جلوگیری کند. خاورمیانه خانه ی ماست. آمریکا باید به قاره ی خودش برگردد. المان و امثالشون غلط کردن...طرف امده زده کشته بعد به اونیکه خورده میگن تلافی نکن...خب ب امریکا میگفتن نزنه...
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سپاه پاسداران ایران: در حمله موشکی به دنبال کشتن افراد نبودیمسرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه_پاسداران ایران طی نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه 'هیچ آمریکایی در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین_الاسد آسیب ندیده است'، اظهار داشت: به دنبال کشتن افراد نبودیم.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

پنتاگون جزئیاتی از حملات سپاه پاسداران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد🔺پنتاگون جزئیاتی از حملات سپاه پاسداران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد ⚡️جاناتان هافمن، معاون روابط عمومی وزیر دفاع آمریکا در بیانیه‌ای جزئیات حملات ایران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد. قديميه بابا اخبار جديد بزارين! این بیانیه یعنی تعداد تلفات و میزان خسارات، بیش از برآوردهای پیشا-عملیاتی‌ست. فوری سپاه پاسداران: 🔴 در صورت بمباران خاک ایران اهداف بعدی در موج سوم عملیات ▪️دبی ▪️حیفا ▪️تل آویو
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

حمله موشکی به سفارتخانه آمریکا در بغدادمنابع امنیتی از اصابت دو فروند موشک به نزدیکی سفارتخانه آمریکا در بغداد، پایتخت عراق خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »