سپاه پاسداران ایران: در حمله موشکی به دنبال کشتن افراد نبودیم

19/10/1398 05:16 ب.ظ

سرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه_پاسداران ایران طی نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه 'هیچ آمریکایی در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین_الاسد آسیب ندیده است'، اظهار داشت: به دنبال کشتن افراد نبودیم.

فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران درباره حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در عراق گفت که در این حمله به دنبال کشتن افراد نبوده‌اند. - خبرگزاری آناتولی سرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران طی نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه"هیچ آمریکایی در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد آسیب ندیده است"، اظهار داشت: به دنبال کشتن افراد...

سرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران طی نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه"هیچ آمریکایی در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد آسیب ندیده است"، اظهار داشت: به دنبال کشتن افراد نبودیم.

به گزارش خبرگزاری"ایرنا"، حاجی زاده در این باره تصریح کرد: هرچند می‌توانستیم آسایشگاه و محل استقرار نیروها را هدف قرار دهیم، اما به دنبال کشتن افراد نبودیم بلکه در صدد ضربه زدن به ماشین جنگی و مرکز فرماندهی و کنترل آنها بودیم.

این فرمانده ایرانی با بیان اینکه پایگاههای نظامی «شهید معفر اردن» و «علی السالم کویت» در نقشه کشتن قاسم سلیمانی نقش داشته اند، درباره انتخاب پایگاه نظامی عین الاسد برای حمله موشکی نیز گفت: پایگاه‌های التاجی، عین الاسد، شهید معفر اردن و علی السالم کویت در نقشه ترور سردار سلیمانی مشارکت داشتند اولین گزینه‌مان برای انتقام پایگاه التاجی بود، اما در ادامه عین الاسد را انتخاب کردیم. headtopics.

ادامه مطلب:
aa_persian »

حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاه آمریکایی در استان انبار عراقسپاه پاسداران ایران در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد عراق در انتقام از کشته شدن قاسم سلیمانی و همراهانش خبر داد.

پوشش لحظه به لحظه حمله موشکی ایران به پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراقهشدار شماری از کشورهای آسیایی به شهروندانشان: به عراق سفر نکنید، خاک عراق را سريعا ً ترک کنید دروغ میگن.قبلش خبر دادن که داریم میزنیم تخلیه کردن اونجا رو اینم خبر اول تویتر اینکه دروغگو نیست،هست؟

وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد🔺وزیر دفاع آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه‌های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد ⚡️آلمان حمله موشکی ایران به پایگاه های آمریکایی در عراق را به شدت محکوم کرد و از ایران خواست تا از تشدید تنش جلوگیری کند. خاورمیانه خانه ی ماست. آمریکا باید به قاره ی خودش برگردد. المان و امثالشون غلط کردن...طرف امده زده کشته بعد به اونیکه خورده میگن تلافی نکن...خب ب امریکا میگفتن نزنه...

پنتاگون جزئیاتی از حملات سپاه پاسداران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد🔺پنتاگون جزئیاتی از حملات سپاه پاسداران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد ⚡️جاناتان هافمن، معاون روابط عمومی وزیر دفاع آمریکا در بیانیه‌ای جزئیات حملات ایران به مواضع نیروهای آمریکایی در عراق را اعلام کرد. قديميه بابا اخبار جديد بزارين! این بیانیه یعنی تعداد تلفات و میزان خسارات، بیش از برآوردهای پیشا-عملیاتی‌ست. فوری سپاه پاسداران: 🔴 در صورت بمباران خاک ایران اهداف بعدی در موج سوم عملیات ▪️دبی ▪️حیفا ▪️تل آویو

حمله موشکی به سفارتخانه آمریکا در بغدادمنابع امنیتی از اصابت دو فروند موشک به نزدیکی سفارتخانه آمریکا در بغداد، پایتخت عراق خبر دادند. - خبرگزاری آناتولی

گزارش‌های اولیه از حمله راکتی به پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراقگزارش‌های اولیه از حمله راکتی به یکی از بزرگترین پایگاه‌های محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراق خبر می‌دهد. کارلا بب خبرنگار صدای آمریکا در پنتاگون به نقل از «منابع نظامی آمریکا» می‌گوید حدود ۳۰ ر بعد نیم ساعت :))))) نسوزززززی راکت نه موشک بالستیک عزیزم حرومزادها اخوندا ترویست

فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران درباره حمله موشکی به پایگاه عین الاسد در عراق گفت که در این حمله به دنبال کشتن افراد نبوده‌اند.استانبول/ خبرگزاری آناتولی

سرتیپ امیر علی حاجی زاده، فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران طی نشست خبری در تهران در واکنش به اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر اینکه"هیچ آمریکایی در حمله موشکی سپاه به پایگاه عین الاسد آسیب ندیده است"، اظهار داشت: به دنبال کشتن افراد نبودیم.

به گزارش خبرگزاری"ایرنا"، حاجی زاده در این باره تصریح کرد: هرچند می‌توانستیم آسایشگاه و محل استقرار نیروها را هدف قرار دهیم، اما به دنبال کشتن افراد نبودیم بلکه در صدد ضربه زدن به ماشین جنگی و مرکز فرماندهی و کنترل آنها بودیم.

این فرمانده ایرانی با بیان اینکه پایگاههای نظامی «شهید معفر اردن» و «علی السالم کویت» در نقشه کشتن قاسم سلیمانی نقش داشته اند، درباره انتخاب پایگاه نظامی عین الاسد برای حمله موشکی نیز گفت: پایگاه‌های التاجی، عین الاسد، شهید معفر اردن و علی السالم کویت در نقشه ترور سردار سلیمانی مشارکت داشتند اولین گزینه‌مان برای انتقام پایگاه التاجی بود، اما در ادامه عین الاسد را انتخاب کردیم.

وی با تاکید بر اینکه"همه موشک‌ها به هدف اصابت شد" افزود: حتی یک تیر به سمت موشک های ما شلیک نشد، آمریکائی‌ها در آماده باش کامل بودند و 12 فروند هواپیمای شناسایی با نگرانی مراقبت می‌کردند.

حاجی زاده درباره چگونگی عملیات صورت گرفته نیز توضیح داد: در طراحی انجام شده یک موج به عنوان موج اول طراحی شد اما در ادامه عملیات با توجه به نحوه اقدام دشمن ممکن بود این اقدام محدود به پایگاههای آمریکایی‌ها در عراق یا سایر پایگاه‌ها در منطقه گردد.

فرمانده هوا و فضای سپاه پاسداران ایران درباره نوع موشک‌های به کار رفته در حمله به پایگاه نیروهای آمریکایی نیز گفت: عین الاسد بزرگترین و دورترین پایگاه به خاک جمهوری اسلامی ایران بود و ما در این عملیات از موشک‌های فاتح 313 تا موشک‌های قیام را برای انهدام اهداف از پیش تعیین شده استفاده کردیم.