حمله موشکی سپاه پاسداران ایران به پایگاه آمریکایی در استان انبار عراق

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سپاه پاسداران ایران از حملات سنگین موشک‌های بالستیک به پایگاه نیروهای آمریکایی در عین‌الاسد عراق خبر داد

08.01.2020روابط عمومی سپاه پاسداران ایران بامداد امروز چهارشنبه 8 ژانویه طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد:"دهها موشک بالستیک به سمت پایگاه عین‌الاسد محل استقرار نیروهای آمریکایی واقع در استان الانبار عراق شلیک شده است".

براساس این اطلاعیه‌، دهها موشک زمین به زمین به این پایگاه آمریکایی اصابت کرده است. این حملات سنگین موشکی نیروی هوافضای سپاه پاسداران به پایگاه آمریکایی عین الاسد در انتقام از کشته شدن قاسم سلیمانی و همراهانش بوده است. سپاه پاسداران ایران عملیات حمله موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد در استان الانبار عراق را"شهید قاسم سلیمانی" نامگذاری کرد.

گفتنی است پایگاه هوایی عین الاسد یک فرودگاه نیروی نظامی است که یک باند فرود آسفالت دارد و طول باند آن 4 کیلومتر است. دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در 28 دسامبر سال گذشته وارد عراق شده و از پایگاه هوایی عین السد بازدید کرده بود.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

سپاه پاسداران ایران در بیانیه‌ای از حملات سنگین موشکی به پایگاه آمریکایی عین الاسد عراق در انتقام از کشته شدن قاسم سلیمانی و همراهانش خبر داد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرزیدنت ترامپ: اگر ایران حمله کند، آمریکا به سرعت و شدیدتر حمله متقابل خواهد کردرئیس جمهوری ایالات متحده بار دیگر یکشنبه شب به جمهوری اسلامی درباره هرگونه حمله به یک فرد یا هدف آمریکایی هشدار داد. پرزیدنت ترامپ یکشنبه شب در بازگشت از اقامتگاه خود در فلوریدا به پایتخت آمریکا به خامنه‌ای حقیرتر از این حرف ها ست که بخواد حمله کنه. فردا پس فردا جام زهر مینوشه و میاد سر میز مذاکره. عرزشی ها هم باید برن پروستات آقا رو بایست تا اثر زهر بره. TnxPOTUS4Soleimani تا وقتی گوشتی چون تلاویو و حیفا زیر دندان ایران است بعد از انتقام_سخت ایران، ارتش تروریست پرور ایالت متحده هیچ غلطی نمیتواند انجام دهد. 🤪🤪🤪🤭🤭🤭
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران یک پایگاه نظامی در عراق را که محل استقرار نیروهای آمریکایی است هدف حمله موشکی قرار دادبه گفته رسانه‌های ایران این عملیات در پاسخ به کشتن قاسم سلیمانی انجام شده است. انتقام_سخت انتقامی_سخت مرگ_بر_آمریکا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

تهدید ترامپ به واکنش سریع و نامتناسب علیه ایران در صورت حمله به هر آمریکایی‌در پی اعلام منابع عراقی مبنی بر سقوط 6 موشک کاتیوشا به منطقه‌ای در بغداد که مقر سفارت ایالات متحده ای بابا اینم همش لاف میزنه ترامپ مثل تو مثل بادکنکه ، زیاد باد میکنی می ترکی ها 😂سگ از ترسش همیشه واق واق می کنه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

کویت استفاده از پایگاه‌های نظامی‌اش برای حمله به کشوری همجوار را تکذیب کردکویت شامگاه یکشنبه 5 ژانویه 2020 به طور قاطعانه استفاده از پایگاه‌های نظامی‌اش برای حمله به کشوری افرین به کویت خیلی پسر خوبی هست کویت، براش دست بزنید ملت های غیرتمند عرب منطقه باید برای عزت و شرف و استقلال خود ، و خارج شدن از یوغ استعمار آمریکا ، بپا خیزند و پایگاه های نظامی خارجی را از کشور خود برچینند.
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دیده‌بان حقوق بشر: حمله به اماکن فرهنگی ایران جنایت جنگی است | DW | 06.01.2020سازمان دیده‌بان_حقوق_بشر به اظهارات رئیس جمهوری آمریکا در مورد امکان حمله به ۵۲ نقطه ایران از جمله اماکن فرهنگی واکنش نشان داد. این سازمان تصریح کرد که چنین اقدامی جنایت جنگی خواهد بود. آفرین واتو واتو این جهان را چاره ای جز , فَرهَنگ نیست !
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

تاکید دوباره ترامپ:‌ مجاز به حمله به اماکن فرهنگی ایران هستیمدونالد ترامپ:‌ «آنها مجاز به کشتن مردم ما هستند، آنها مجاز‌ند که مردم ما را شکنجه کرده و بشدت زخمی یا مصدوم کنند. آنها مجاز به استفاده از بمب‌های کنار جاده‌ای و منفجر کردن مردم ما هستند اما ما اجازه نداریم دست به امکان فرهنگی‌شان بزنیم؟ اینطوری نمی‌شود.» از تروریستی مثل ترامپ چیز دیگه ای انتظار میره ؟! مگه حمله به سلیمانی تو یه کشور دیگه قانونی بود که انجامش داد و کسیم چیزی نتونست بهش بگه!! اینم مثل اون): IranUsa iran
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »