غنی, افغانستان, اشرف غنی, افغانستان, روز پرچم ملی

غنی, افغانستان

غنی: بیگانگان می‌خواهند افغانستان را به میدان جنگ تبدیل کنند

#غنی: بیگانگان می‌خواهند #افغانستان را به میدان جنگ تبدیل کنند

29/07/2021 05:10:00 ب.ظ

غنی : بیگانگان می‌خواهند افغانستان را به میدان جنگ تبدیل کنند

رئیس جمهور افغانستان اعلام کرد که «بیگانگان و شبکه‌ها» در پی تبدیل افغانستان به میدان جنگ هستند. - خبرگزاری آناتولی

29.07.2021استانبول/ خبرگزاری آناتولیمحمد اشرف غنی٬ رئیس جمهور افغانستان امروز پنجشه طی سخنانی در مراسم گرامیداشت از روز پرچم ملی در کابل اظهارداشت: «بیگانگان و شبکه‌ها می‌خواهند افغانستان را به میدان جنگ تبدیل کنند و بر این اساس تسلیم طرح‌های بربادی کشور نمی‌شویم».

هفت خان ثبت نام دانش آموزان افغان در مدارس/ نوبت دهی دیرهنگام دفاتر کفالت؛ 'مهم‌ترین خان' علی‌اف: ایران به تمامیت ارضی آذربایجان بی‌احترامی می‌کند | DW | 27.09.2021 نتایج موقت انتخابات آلمان؛ پیشتازی سوسیال دموکرات‌ها قطعی شد | DW | 27.09.2021

وی همچنین خطاب به گروه طالبان گفت که «آیا به منافع ملی افغانستان متعهد هستید یا به شبکه‌ها؟، آیا می‌خواهید تخم نفاق بپاشید تا آبادی‌ها و بنیادهای ملی ویران شود؟».غنی تاکید کرد: «صدای ما، صدای صلح است و تمام افغان‌ها به صلح باعزت و پایدار که آینده همه در آن محفوظ باشد٬ اجماع دارند».

ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

گزارش میدانی خبرنگار تسنیم| 60 درصد مخزن سد لتیان خالی است / احتمال بروز مشکلات اساسی در تأمین آب تهران + فیلم- اخبار نفت و انرژی - اخبار اقتصادی تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

بحران خشکسالی؛ هشدار نسبت به وقوع «جنگ آب» در ایراندر حالی که تظاهرات خوزستان در اعتراض به بی‌آبی بی‌سابقه وارد ده‌روزهٔ دوم خود شده است، وب‌سایت نیوزیلندی «استاف» در مقاله‌ای به بررسی این موضوع پرداخته که

حمله به ساختمان کنگره آمریکا؛ شهادت پلیس مقابل نمایندگان: جنگ قرون وسطایی بود«من برای محافظت از افراد این اتاق، به جهنم رفتم و برگشتم... اما اکنون تعداد زیادی از همین افراد به من می‌گویند که جهنم وجود ندارد یا جهنم آنقدرها هم بد نبود... این بی‌تفاوتی شرم آور است.»

عمران خان: آمریکا همه چیز را در افغانستان به هم ریختنخست وزیر پاکستان ضمن تاکید بر لزوم حصول توافق سیاسی فراگیر با طالبان در افغانستان تصریح کرد آمریکا همه چیز را در این کشور به هم ریخت. - خبرگزاری آناتولی

سیل مرگبار در شرق افغانستان؛ شمار تلفات انسانی به ۱۰۰ نفر رسیدمنابع محلی در ولایت نورستانِ افغانستان اعلام کردند، جاری شدن سیل که از ساعت ۲۳ روز چهارشنبه آغاز شده تا کنون بیش از ۱۰۰ کشته و زخمی بر جای گذاشته و ده‌ها منزل مسکونی و صدها هکتار از زمین‌های زراعتی این ولایت را تخریب کرده است.

خامنه‌ای خطاب به روحانی: معلوم شد اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد | DW | 28.07.2021در آخرین دیدار با دولت دوازدهم، خامنه‌ای درباره مذاکرات وین و موضوع رفع تحریم‌ها و بازگشت آمریکا به برجام اظهار نظر کرد. خامنه‌ای گفت که تجربه دولت دوازدهم تایید رویکرد او نسبت به همکاری با کشورهای غربی بوده است.

المپیک توکیو؛ شمار مبتلایان به کرونا به 169 نفر افزایش یافتالمپیک توکیو؛ شمار مبتلایان به کرونا به 169 نفر افزایش یافت شمار مبتلایان به ویروس کرونا میان شرکت کنندگان در المپیک توکیو به 169 نفر افزایش یافت.