حمله به ساختمان کنگره آمریکا؛ شهادت پلیس مقابل نمایندگان: جنگ قرون وسطایی بود

27/07/2021 11:48:00 ب.ظ

حمله به ساختمان کنگره آمریکا؛ شهادت پلیس مقابل نمایندگان: جنگ قرون وسطایی بود این گزارش را بخوانید 🔽

ایالات متحده آمریکا, کنگره ایالات متحده آمریکا

حمله به ساختمان کنگره آمریکا؛ شهادت پلیس مقابل نمایندگان: جنگ قرون وسطایی بود این گزارش را بخوانید 🔽

«من برای محافظت از افراد این اتاق، به جهنم رفتم و برگشتم... اما اکنون تعداد زیادی از همین افراد به من می‌گویند که جهنم وجود ندارد یا جهنم آنقدرها هم بد نبود... این بی‌تفاوتی شرم آور است.»

آکوئیلینو گونل از افسران پلیس کاپیتول نیز توضیح داد که در جریان حمله ۶ ژانویه از سوی حمله کنندگان لگدمال شده است تا جایی که قدرت نفس کشیدن نداشته است؛ آنهم در حالی که مهاجمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات را فریاد می‌زدند و می‌گفتند که نتایج انتخابات دزدیده شده است.

آکوئیلینو گونلآسوشیتدپرسآکوئیلینو گونل گفت: «آنچه در آن روز دیدیم، چیزی شبیه به یک جنگ قرون وسطایی بود. ما مبارزه تن به تن و اینج به اینچ کردیم تا مانع از حمله خشونت طلبان به کاپیتول شویم. آنچه در آن روز روی داد، یک خشونت وحشتناک و ویرانگر بود.»

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

یک‌هفته پس از جان‌ باختن مهسا‌ امینی؛ شولتس: اعتراضات زنان شجاع ایران مرا تحت تاثیر قرار داد

همزمان سپاه پاسداران اعتراض‌ها را «توطئه دشمن» دانسته و از لزوم برخورد قوه قضائیه با «عوامل و گردانندگان» تظاهرات‌های خیابانی خبر داده است. منابع مختلف داخلی تاکنون بازداشت ده‌ها شهروند از جمله چندین فعال و خبرنگار را تائید کرده اند. ادامه مطلب >>

مقدونیه شمالی؛ محکومیت چهار رهبر پیشین به اتهام سازماندهی حمله سال ۲۰۱۷ به پارلمانچهار تن از مقامات ارشد پیشین مقدونیه شمالی شامل رئیس پیشین پارلمان، دو وزیر و رئیس پیشین سازمان اطلاعات این کشور از سوی دادگاهی در اسکوپیه، پایتخت به دلیل «سازماندهی و حمایت مادی» از حادثه حمله به پارلمان این کشور در سال ۲۰۱۷ میلادی به زندان محکوم شدند.

سگ‌گردانی با ترس؛ آخر این کوچولو چه‌طور می‌تواند به کسی آسیب بزند؟سگ در اسلام نجس است .

لندن؛ مهاجمی با چاقو به زنی که تی‌شرت شارلی ابدو بر تن داشت حمله کرددر ویدئوها دیده می‌شود که مردی سیاهپوش، از میان جمعیتی که برای شرکت در سخنرانی گرد آمده‌اند، به‌سوی قربانی ۳۹ ساله می‌رود. باز هم موج اسلام_هراسی! و در نهایت تصویب قوانین ضد اسلام مطمئنا شخص مهاجم مسلمان بوده

سرپرست وزارت دفاع افغانستان برای بررسی وضعیت امنیتی بلخ به این ولایت رفتسرپرست وزارت دفاع ملی افغانستان صبح امروز به منظور بررسی اوضاع امنیتی بلخ به این ولایت سفر کرد. - خبرگزاری آناتولی

حمله با کوکتل مولوتف به سفارت کوبا در فرانسه؛ هاوانا آمریکا را متهم کرددر این حمله سه کوکتل مولوتف به سمت سفارت کوبا در فرانسه پرتاب شده که دو مورد آن به ساختمان اصابت کرده است. نیروهای آتش‌نشانی با حضور در محل توانستند آتش حاصله از این حملات را خاموش کنند.

اسناد محرمانه از «توطئه حمله سایبری ایران» به نقاط مختلف جهانشبکه خبری «اسکای‌نیوز» نوشته است که به گزارش‌های «بسیار محرمانه» که گفته می‌شود سند «توطئه برای حمله ‌های سایبری ایران» است دست یافته که نشان می‌دهد جمهوری

«یک جنگ قرون وسطایی» آکوئیلینو گونل از افسران پلیس کاپیتول نیز توضیح داد که در جریان حمله ۶ ژانویه از سوی حمله کنندگان لگدمال شده است تا جایی که قدرت نفس کشیدن نداشته است؛ آنهم در حالی که مهاجمان پیروزی دونالد ترامپ در انتخابات را فریاد می‌زدند و می‌گفتند که نتایج انتخابات دزدیده شده است.Aa چهار تن از مقامات ارشد پیشین مقدونیه شمالی شامل رئیس پیشین پارلمان، دو وزیر و رئیس پیشین سازمان اطلاعات این کشور روز دوشنبه از سوی دادگاهی در اسکوپیه، پایتخت به دلیل «سازماندهی و حمایت مادی» از حادثه حمله به پارلمان این کشور در سال ۲۰۱۷ میلادی به زندان محکوم شدند.لواسان- مینا ثابتی، شهروندخبرنگار روز بیست و سوم تیر۱۴۰۰، پلیس ایران از برخورد با سگ‌گردانی در پایتخت خبر داد و اعلام کرد این موضوع یک مطالبه مردمی است.Aa فردی در هاید پارک لندن به زنی که تی‌شرتی با نقش نشریهٔ طنز شارلی ابدو بر تن داشت حمله کرد.

آکوئیلینو گونل آسوشیتدپرس آکوئیلینو گونل گفت: «آنچه در آن روز دیدیم، چیزی شبیه به یک جنگ قرون وسطایی بود. ما مبارزه تن به تن و اینج به اینچ کردیم تا مانع از حمله خشونت طلبان به کاپیتول شویم. معترضان که عمدتا طرفداران نیکولا گروسکی، نخست وزیر قدرتمند پیشین و حزب راستگرای او «VMRO-DPNE» بودند، سعی داشتند مانع از تشکیل دولت ائتلافی سوسیال دموکرات‌ها با گروه‌های اقلیت آلبانیایی شوند. آنچه در آن روز روی داد، یک خشونت وحشتناک و ویرانگر بود.  طرح مقابله با سگ‌گردانی پس از سناریوهایی که توسط کاربران ارزشی در فضای مجازی نوشته شد، کلید خورد.» او افزود: «هنگامیکه یورش مهاجمان به سمت کاپیتول را دیدم، با خود گفتم: پس اینگونه خواهم مرد. بر این اساس دادگاه تراژکو ولجانوسکی، رئیس سابق پارلمان را به شش سال و نیم زندان محکوم کرد.. در حملهٔ سال ۲۰۱۵ اسلام‌گرایان تندرو به دفتر نشریهٔ طنز شارلی ابدو، که در پی انتشار کاریکاتوری از پیامبر اسلام صورت گرفت ۱۲ تن جان باختند.

. مایل جاناکیفسکی و اسپیرو ریستوکی، وزرای پیشین نیز به دلیل هدایت تظاهرکنندگان به شش سال و سه ماه زندان محکوم شدند. ماموران پلیس با خشونت با صاحب سگ برخورد و او را به طور موقت بازداشت کردند. در حال دفاع از این ورودی.. انتخابات مقدونیه شمالی؛ آیا اسکوپیه در آستانه پیوستن به اتحادیه اروپاست؟ نیکولا گروسکی، نخست وزیر پیشین مقدونیه شمالی برای یک دهه در این کشور زمام قدرت را در دست داشت و در نهایت در سال ۲۰۱۶ در پی بحران سیاسی سقوط کرد.. یکی از آن‌ها می‌گوید: «علی‌رغم این که از پلیش وحشت دارم اما چاره‌ای هم نیست.» او همچنین به شرح وضعیت خانواده‌اش پس از تماشای تصاویر خشونتهای کاپیتول در تلویزیون پرداخت و نگرانی عمیق آنها در این باره که آیا او زنده است یا خیر. هم‌رسانی این مطلب:.

.