غلام‌حسن کشاورز افشاری؛ مهره میانی بازگرداندن عادل فردوسی‌پور کیست؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 36 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

⚽️عادل_فردوسی_پور باقطع امید کامل از بازگشت به صداوسیما در زمان حضور علی_فروغی، حالا به صورت جدی سراغ تولید برنامه‌ای مشابه ۹۰ در شبکه اینترنتی رفته است؛ «نود نو» در رسانه‌ای به نام «تیوا». گزارش پیام یونسی پورyounesipour 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

مجری برنامه ۹۰ در آخرین ماه‌‌های حضور خود در شبکه سه، تلاش کرد از فساد مالی حاکم بر چگونگی بلیت‌فروشی در ورزشگاه‌ها، حق باشگاه‌ها از آگهی‌های محیطی فوتبال و به خصوص تبانی سازمان‌یافته در لیگ صحبت کند، اما تمامی آیتم‌های برنامه‌اش حذف می‌شد.

اما آذر سال ۱۳۹۸ عادل فردوسی‌پور دوباره شانس خود برای بازگشت مقابل دوربین را با یک ویژه‌برنامه برای دیدار «بارسلونا» و «رئال مادرید» امتحان کرد؛ نامش را «کلاسیکو» گذاشت. «رسول شکری‌نیا» که خودش را کارشناس و مدرس رسانه و فضای مجازی و فعال سیاسی و فرهنگی معرفی می‌کند، در توییتر خود علیه کلاسیکو موضع گرفت؛ مواضع شکری‌نیا نزدیک به تندروان رادیکال حکومتی است.: «بعد از تلاش‌های نافرجام "بی‌بی‌سی فارسی"، "من‌ و تو"، "تلویزیون جم"، "ایران اینترنشنال" و... پروژه رقیب‌سازی برای تلویزیون، این بار با نام کلاسیکو انجام می‌شود؛ فردوسی‌پور، جمشیدی و دوستان در کافه بازار که دیتای گوشی ۴۰ میلیون ایرانی را در اختیار دارد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

فردوسی پور با برنامه ای مشابه «90» در فضای مجازیدر حالی حدود یک ماه از خبر پیگیری فراکسیون ورزش مجلس برای بازگشت برنامه «90» به آنتن تلویزیون به عنوان «یکی از مطالبات جدی مردم و فوتبال کشور» می گذرد، خبرهای جدید از تولید برنامه ای با همان سبک و سیاق «90» اما در شبکه های اینترنتی حکایت دارد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مسکو: مشارکت‌کنندگان در برجام تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های ایران را غیرقانونی دانستند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمعاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد نمایندگان کشورهای مشارکت‌کننده در برجام در نشست امروز خود بار دیگر تلاش‌های آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران را غیرقانونی خوانده‌اند.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

«ستون پنجم»؛ منبع معتبر آخرین نامه تهدیدآمیز فیفا کیست؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سرکوب اقلیت‌های مذهبی در ایران؛ بازگرداندن اردشیر فنائیان شهروند بهایی به زندان تنها یک روز پس از ازدواجسرکوب اقلیت‌های مذهبی در ایران؛ بازگرداندن اردشیر_فنائیان شهروند بهایی به زندان تنها یک روز پس از ازدواج او در ۲۷ مرداد با گلرخ فیروزیان، شهروند بهایی، ازدواج کرد. خانم فیروزیان نیز به دلیل اعتقاد به آئین بهاییت، پیشتر به شش ماه زندان محکوم شده بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »