غلام‌حسن کشاورز افشاری؛ مهره میانی بازگرداندن عادل فردوسی‌پور کیست؟

12/06/1399 03:53:00 ب.ظ

⚽️عادل_فردوسی_پور باقطع امید کامل از بازگشت به صداوسیما در زمان حضور علی_فروغی، حالا به صورت جدی سراغ تولید برنامه‌ای مشابه ۹۰ در شبکه اینترنتی رفته است؛ «نود نو» در رسانه‌ای به نام «تیوا». گزارش پیام یونسی پورyounesipour 👇 اخبار_ایران راستی_آزمایی

رهبر جمهوری اسلامی بود؛ «ستاد اجرایی فرمان امام.

» مجری برنامه ۹۰ در آخرین ماه‌‌های حضور خود در شبکه سه، تلاش کرد از فساد مالی حاکم بر چگونگی بلیت‌فروشی در ورزشگاه‌ها، حق باشگاه‌ها از آگهی‌های محیطی فوتبال و به خصوص تبانی سازمان‌یافته در لیگ صحبت کند، اما تمامی آیتم‌های برنامه‌اش حذف می‌شد.

پروژه حذف عادل فردوسی‌پور را هم علی فروغی بر عهده گرفت که خودش پسر باجناق «حداد عادل» است. شخص حداد عادل هم پدرزن «مجتبی خامنه‌ای»، فرزند رهبر جمهوری اسلامی ایران، است. عادل فردوسی‌پور از شبکه سه به «شبکه ورزش» رفت تا فقط تهیه‌کننده برنامه «فوتبال برتر» باشد. بدون اجرا و فقط گاهی با صدایش که روی نریشن‌های «لیگ برتر جزیره» می‌نشست.

اما آذر سال ۱۳۹۸ عادل فردوسی‌پور دوباره شانس خود برای بازگشت مقابل دوربین را با یک ویژه‌برنامه برای دیدار «بارسلونا» و «رئال مادرید» امتحان کرد؛ نامش را «کلاسیکو» گذاشت. قرار بود برنامه‌اش برای شبکه اینترنتی «آیو»، با همکاری مشترک «کافه بازار»، «فیلیمو» و «نماوا» تهیه، آماده و پخش شود. خود عادل نمی‌خواست جلوی دوربین برود، پس از «پژمان جمشیدی»، بازیکن سابق فوتبال و بازیگر کنونی سینما، برای اجرا کمک گرفت.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

طالب به‌مثابه قربانی | نرگس کارخانه‌ای

اول که یکی از آنها را دیدم، تقریبا هنوز وارد افغانستان نشده بودم. باور نمی‌کردم تجربه یکی از عمیق‌ترین لایه‌های افغانستان به این سرعت، چند قدم آن طرف‌تر از مأموران مرز ایران، خودش را به من رسانده باشد. مردی نه‌چندان بلند، با چشمانی سرمه‌کشیده به رنگ طوسی، همان رنگ معروفی که منتظر بودم در افغانستان ببینم. طالبی بود که هیچ فارسی نمی‌دانست و با دستاری مشکی به دور سر، پاسپورت‌ها را بررسی می‌کرد و سمت‌و‌سوی جایی را نشان می‌داد که باید می‌رفتیم. از آنجا به بعد هم تنها نبودم، هرکجا می‌رفتم مردی از طالبان همراهم بود که اغلب تنها پشتون می‌دانستند و طوری رفتار می‌کردند که انگار من آنجا نیستم. یک بار هم که متوجه نگاه زیر‌چشمی یکی از آنها شدم، دستپاچه نگاهش را دزدید. روزهای بعد فهمیدم تنها او نیست که دیدن یک زن برایش سخت است. سفر از هرات شروع شد و در تمام روزها و شهرهای بعد، اثر و حضور طالبان دائمی بود، همه جا و هر لحظه. حالا باید هر یک از عکس‌هایی را که در اخبار و تلویزیون از افغانستان دیده‌ بودم، زندگی می‌کردم. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

فردوسی پور با برنامه ای مشابه «90» در فضای مجازیدر حالی حدود یک ماه از خبر پیگیری فراکسیون ورزش مجلس برای بازگشت برنامه «90» به آنتن تلویزیون به عنوان «یکی از مطالبات جدی مردم و فوتبال کشور» می گذرد، خبرهای جدید از تولید برنامه ای با همان سبک و سیاق «90» اما در شبکه های اینترنتی حکایت دارد.

مسکو: مشارکت‌کنندگان در برجام تلاش آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های ایران را غیرقانونی دانستند- اخبار دیپلماسی ایران - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimمعاون وزیر امور خارجه روسیه اعلام کرد نمایندگان کشورهای مشارکت‌کننده در برجام در نشست امروز خود بار دیگر تلاش‌های آمریکا برای بازگرداندن تحریم‌های شورای امنیت علیه ایران را غیرقانونی خوانده‌اند.

«ستون پنجم»؛ منبع معتبر آخرین نامه تهدیدآمیز فیفا کیست؟

سرکوب اقلیت‌های مذهبی در ایران؛ بازگرداندن اردشیر فنائیان شهروند بهایی به زندان تنها یک روز پس از ازدواجسرکوب اقلیت‌های مذهبی در ایران؛ بازگرداندن اردشیر_فنائیان شهروند بهایی به زندان تنها یک روز پس از ازدواج او در ۲۷ مرداد با گلرخ فیروزیان، شهروند بهایی، ازدواج کرد. خانم فیروزیان نیز به دلیل اعتقاد به آئین بهاییت، پیشتر به شش ماه زندان محکوم شده بود.