عفو بین‌الملل شلاق‌زدن «پیمان میرزا زاده» خواننده کرد اهل ارومیه را محکوم کرد

11/05/1398 05:28 ق.ظ

♦️عفو بین‌الملل شلاق‌زدن «پیمان میرزا زاده» خواننده کرد اهل ارومیه را محکوم کرد ⚡️ مقام عفو بین الملل نوشت: «هیچ توجیهی برای شلاق زدن انسان‌ها وجود ندارد. مجازات شلاق مصداق شکنجه است و بر اساس قوانین بین‌المللی یک جنایت محسوب می‌شود.»

یک مقام سازمان عفو بین‌الملل اجرای حکم شلاق پیمان میرزا زاده، خواننده کرد اهل ارومیه را محکوم کرد و گفت او یک زندانی عقیدتی است که فقط بخاطر استفاده از حق آزادی بیان‌اش زندانی شده است و مقامات ایران باید او را فورا و بدون قید و شرط آزاد کنند. پمپئو: از کشورهای آسیای جنوبی شرقی نخواسته‌ایم جانب یک کشور را بگیرند مایک پمپئو، وزیر خارجه ایالات متحده، گفت آمریکا هرگز از کشورهای آسیای جنوب شرقی نخواسته است که در اختلاف میان ایالات متحده و چین جانب یک طرف را بگیرند.

به گزارش رویترز، پمپئو که به تایلند سفر کرده است، در ابتدای جلسه گفت: «ما هرگز از کشورهای آسیای جنوبی درخواست نکرده‌ایم که جانب یک کشور را بگیرند.» به گفته وزیر خارجه ایالات متحده، سیاست آمریکا در قبال کشورهای آسه‌آن همواره مبتنی بر «اشتیاق به همکاری، احترام به استقلال هر کدام از کشورها و تعهد ایالات متحده به ارزش‌های بنیادین چون حکومت قانون، حقوق بشر و اقتصاد پایدار» بوده است.

اشاره پمپئو به اختلاف میان ایالات متحده و چین است که طی ماه‌های اخیر افزایش پیدا کرده است. دو کشور بیش از یک سال است که درگیر جنگ تجاری هستند. اختلافات آمریکا و چین، دو عضو دائم شورای امنیت سازمان ملل، در ماه‌های اخیر بر سر تجارت دوجانبه و فعالیت‌های شرکت فناوری «هواوی» بالا گرفته است؛ با این حال دو اقتصاد بزرگ جهان تلاش می‌کنند با مذاکره اختلافات را حل کند. headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تو عربستان سر می برن عفو بین الملل خواب بابا جمع کنید عفو بین‌الملل در خصوص اعدام بیگناهان عربستان سعودی و بحرین چرا سکوت می کند. hsr عفو بین الملل باید از نظر سیاسی ایران رو تحریم کند، محکومیت به هیچ دردی نمیخورد، باید مثل فیفا ج.ا را محروم و تحریم کرد. شلاق مصداق بارز وحشیگری اسلامیست به زودی از شر این قوانین عصر حجر خلاص می شویم

یمن جنایت حساب نمیشه ؟ سؤ تغذيه، وبا .... جنایت نیست ؟ حقوق_بشر_آمریکایی

آمریکا تعلیق تحریم‌ها علیه بخش‌هایی از برنامه هسته‌ای ایران را تمدید ‌کردآمریکا روز چهارشنبه معافیت هایی را تمدید کرد که به روسیه، چین و کشورهای اروپایی اجازه می دهد به همکاری هسته ای غیرنظامی با ایران ادامه دهند.

دولت ترامپ، ظریف را تحریم کردوزارت خزانه‌داری آمریکا در بیانیه‌ای اعلام کرد، وزیر امور خارجه ایران را در فهرست تحریم‌ها قرار داده است. خندهای از روی سوزش خسته نباشید! چقد سرعت خبر رسانیتون بالاست😁😂

جان بولتون: آمریکا معافیت تحریم همکاری‌های هسته‌ای ایران را تمدید خواهد کردبولتون: آمریکا معافیت تحریم همکاری‌های هسته‌ای ایران را ۹۰ روز دیگر تمدید می‌کند جان بولتون اظهار کرد که آمریکا معافیت‌های مربوط به تحریم برنامه‌های هسته‌ای ایران را به مدت ۹۰ روز تمدید کرده و «بسیار بسیار با دقت» مراقب فعالیت‌های هسته‌ای ایران خواهد بود. در مورد تحریم ظریف هم چیزی بگین اینجا. 🤣 ماله_کش_اعظم این جان بولتون اگرچه دشمن سر سخته ایرانه ولی حرفش حرفه ومصر به نابودی ایران ( مسئولین از بولتن درس بگیرید )

آمریکا معافیت‌های تحریم برنامه اتمی غیرنظامی ایران را تمدید کرد | DW | 01.08.2019جان بولتون، مشاور امنیت ملی کاخ سفید، اعلام کرد که تعلیق تحریم‌های ناظر بر فعالیت‌های غیرنظامی هسته‌ای ایران به مدت ۹۰ روز تمدید می‌شود. روسیه، چین و کشورهای اروپایی از این تصمیم دولت آمریکا استقبال کرده‌اند. تمدید نمیشد پالس مثبت به ایران بود واسه خروج قطعی از برجام امتحان میگیرن ازشاگرد ناخلف وحرامزاده خودشان ج.ا‌.

چین استفاده از الفبای عربی و نشانه‌های اسلامی را در پکن ممنوع کردمقام‌های چین در پکن، پایتخت این کشور، به رستوران‌هایی که غذای «حلال» ارائه می‌کنند، دستور داده است نوشته‌های عربی و علایم مرتبط با اسلام را از مغازه‌های خود حذف کنند. به گزارش رویترز، کارکنان ۱۱ رس چه عجب یک حرکت خوب از چین دیدیم اگه همینکارو آمریکای لیبرال میکرد تو نماز جمعه خطیب عمامه میدرید خرید نفتش هم کم شده حالا رهبر مسلمین جهان مجبوره جلوی مزدورها و کساخیل داخل ایران الکی یه غر ریز بزنه به چین

پمپئو معافیت‌های تحریم همکاری هسته‌ای ایران را تمدید کردپمپئو معافیت‌های تحریم همکاری هسته‌ای ایران را تمدید کرد وزارت امور خارجه آمریکا به طور رسمی از تمدید معافیت‌های تحریم همکاری‌های هسته‌ای ایران خبر داد. معافیت هسته ای، تحریم ظریف؟ مفهومش چیه؟