جان بولتون: آمریکا معافیت تحریم همکاری‌های هسته‌ای ایران را تمدید خواهد کرد

10/05/1398 08:56:00 ق.ظ

بولتون: آمریکا معافیت تحریم همکاری‌های هسته‌ای ایران را ۹۰ روز دیگر تمدید می‌کند جان بولتون اظهار کرد که آمریکا معافیت‌های مربوط به تحریم برنامه‌های هسته‌ای ایران را به مدت ۹۰ روز تمدید کرده و «بسیار بسیار با دقت» مراقب فعالیت‌های هسته‌ای ایران خواهد بود.

مشاور امنیت ملی آمریکا خبر داد که آمریکا معافیت تحریم‌ همکاری‌های هسته‌ای ایران را دوباره تمدید خواهد کرد. بولتون در گفت‌وگویی با شبکه فاکس بیزینس، اظهار کرد که آمریکا این معافیت‌ها را به مدت ۹۰ روز تمدید کرده و «بسیار بسیار با دقت» مراقب فعالیت‌های هسته‌ای ایران خواهد بود.

این تحریم‌ها به شرکت‌های خصوصی اجازه خواهد داد تا با تاسیسات هسته‌ای متعددی در ایران از جمله نیروگاه هسته‌ای بوشهر، تاسیسات غنی‌سازی فردو، مجتمع نیروگاهی اراک و رآکتور تحقیقاتی تهران بدون فعال‌سازی تحریم‌های آمریکا همکاری کنند.

پیش از این، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه آمریکا این معافیت‌ها را در ماه مه به مدت ۹۰ روز تمدید کرده بود.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »

پادکست رادیویی دیدگاه: خالی کردن سطل ماست روی سر زنان به دلیل نداشتن حجاب گفت‌وگو با معین خزائلی

روز جمعه ۱۱ فروردین ویدیویی در فضای مجازی منتشر شد که نشان می‌داد فردی که از او با عنوان بسیجی یاد شده است، در شهر شاندیز مشهد سطل ماست را روی سر مادر و دختری که حجاب اجباری بر سر ندارند خالی می‌کند. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

این جان بولتون اگرچه دشمن سر سخته ایرانه ولی حرفش حرفه ومصر به نابودی ایران ( مسئولین از بولتن درس بگیرید ) در مورد تحریم ظریف هم چیزی بگین اینجا. 🤣 ماله_کش_اعظم

احتمال تمدید معافیت‌ تحریم همکاری‌های ‌هسته‌ای ایران از سوی آمریکااحتمال تمدید معافیت‌ تحریم همکاری‌های ‌هسته‌ای ایران از سوی آمریکا منابع مطلع خبر دادند که دولت ترامپ قصد دارد معافیت‌های تحریم‌های مربوط به همکاری‌ با پروژه‌های هسته‌ای در ایران را تمدید کند.

واشنگتن‌پست: آمریکا معافیت‌های هسته‌ای ایران را تمدید خواهد کرددولت آمریکا قصد دارد معافیت‌های هسته‌ای جمهوری اسلامی را برای دست‌کم ۹۰ روز دیگر تمدید کند. روزنامه واشنگتن‌پست به نقل از شش مقام دولت آمریکا - بدون ذکر نام - نوشت که در جریان جلسه‌ای که هفته گذشته برای نود روز تمید شد تا تاثیر این تحریم‌ها مشخص بشه. چون خیلی از شرکتهای اروپایی و روسی و چینی هم باید تحریم شوند. ولی این تیتر شما چیز دیگه‌ای میگه nodeal4troriestregime بنگاه لجن پراکنی بی بی سی وصدای امریکا که پاتوق وجولانگاه مشتی مزدور واصلاح طلب شده اند ثابت کردندکه طرف مردم ایران نیستن وجانبداری شون ازحکومت واضح ومبرهنه.چرایه مصاحبه با پادشاه قانونی ایران نمیکنند؟چراتریبون دراختیارش نمیذارن.التماس تفکر.

آمریکا احتمالا معافیت‌های هسته‌ای ایران را تمدید می‌کند | DW | 31.07.2019به گزارش یک روزنامه آمریکایی، ترامپ می‌خواهد معافیت‌های هسته‌ای مرتبط با ایران در چارچوب برجام را تمدید کند. طبق این گزارش، او در حالی تصمیم به تمدید معافیت‌ها گرفته که پمپئو و بولتون خواستار پایان دادن به آن بوده‌اند. نکته مهم این است که تسلیم نشوید.

'آمریکا معافیت‌های هسته‌ای ایران را تمدید خواهد کرد'

ظریف: اگر مشتری آمریکا باشید اجازه دسترسی به سلاح هسته‌ای را دارید