برای رسیدن به پیشرفت منتظر رفع تحریم‌ها نباشیم/کاهش واردات کالاهای بی‌کیفیت چینی را خواستاریم

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 45 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 21%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

محسن رضایی: *برای رسیدن به پیشرفت منتظر رفع تحریم‌ها نباشیم *مگر وضع روزهای قبل از تحریم چیز خوبی بود؟ *ثبات در نرخ ارز برقرار شده است *دولت آنقدر دارایی دارد که اگر آن‌ها را بفروشد بدون کوچکترین قطره نفتی می‌تواند ۱۰ سال دیگر کشور را اداره کند

به گزارش ایسنا، محسن رضایی در گفت‌وگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: طی برنامه‌ای ۲۵ ساله با چین وارد همکاری شده ایم و بخش‌های سیاسی و اقتصادی را می‌توان از جمله برنامه‌های همکاری دو کشور نامید.

رضایی افزود: ایران کانون انرژی جهان است و چین به شدت نیازمند نفت و گاز و انرژی است و ما هم به فناوری‌های نوینی که چین سریعتر از اروپا و امریکا به دست ما می‌رساند نیازمندیم پس منافع متقابل ایران و چین بسیار است. رضایی گفت: در ارتباط با چین، روسیه و ترکیه در برخی از بخشها، در یک جبهه به نام تحریم‌ها قرار داریم. آمریکا ایران، چین و روسیه را دشمنان خود نامیده است در این بین ما به دنبال برنامه‌های راهبردی با روس‌ها هم هستیم، اما مورد به مورد مثلاً در مورد سوریه، ما در کنار روسیه اقدام راهبردی پیاده سازی کردیم و در سوریه همدیگر را آزمایش کردیم و دیدیم که می‌توانیم با هم کار کنیم و این همکاری تاکنون ادامه دارد.

محسن رضایی افزود: اروپایی‌ها تا شهریور ماه فرصت دارند که به تعهداتشان عمل کنند و گرنه پس از شکست خوردن ترامپ بازگشت اروپایی‌ها دیگر فایده‌ای ندارد و فکر نمی‌کنم ایران در آن زمان نگاه مثبتی به بازگشت اروپایی‌ها به برجام داشته باشد و ممکن است ایران تصمیم جدیدی بگیرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

این دوباره می خواد کاندید شه🙋‍♂️

به كي بفروشه مساله اينه 😂

🤣😂🤣😂

نکنه اینم عملیات فریبه! ۱۰ سااال!؟؟؟ 🤣🤣🤣 فرقه_تبهکار

بله بله ما منتظر تحریم نیستیم الحمدالله مسئولین چنان گوی سبقت رو از تحریم گرفتن با دزدی هاشون که اصلا تو خیابون بری از مردم بپرسی میگن تحریم اصلاً نمنه دی؟ هاردان گلیپدی؟

من نمیدانم دکتر رضایی که حسب شنیده ها دروس اقتصادی هم تدریس میکنند، نظریه تجارت بین الملل و منافع حاصل از آنرا مطالعه کرده اند؟ در جهان که فقط یک کشور نداریم. برای توجیه تحریم ظالمانه، نگوییم تحریم فرصت است. هزینه تحریم را دارند مردم فقیر از طریق گرانیهای سنگین پرداخت میکنند.

تو دیگه حرف نزن چند مدت جزو خواص بی بصیرت بودی وحرفی نزدی شاید منتظر بودی تو فتنه( یه چیزی برا ت بماسه )

برای پیشرفت واقعی ایران آخوند و ج.ا. باید بره. زباله دان تاریخ منتظره. 🤣 ماله_کش_اعظم

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اعتبار ویزای ترکیه برای اتباع خارجی به 10 سال افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

مهندسی محمدرضا داورزنی برای بازگشت به والیبال و دور زدن سازمان بازرسی کل کشورyounesipour دقیقا و صد در صد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سی‌ان‌ان به نقل از مقام آمریکایی: موشک‌های آزمایش شده کره‌شمالی تهدیدی برای آمریکا نیستندیک مقام آمریکایی گفته است که موشک‌های اخیرا شلیک شده از سوی کره شمالی، تهدیدی برای ایالات متحده نیستند. شبکه سی‌ان‌ان به نقل از یک مقام آمریکایی - بدون ذکر نام - ضمن تایید پرتاب دو موشک از سوی کره‌ نه تهدید نیستن کره شمالی برای خنده موشک آزمایش کرده باشه ، با تهدید ، بی تهدید ، دمش گرم.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ایران مجددا برای پرتاب ماهواره به فضا تلاش می‌کندمحمدجواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات جمهوری اسلامی خیر داد که طی دو هفته آینده ماهواره «ناهید ۱» برای «قرار گرفتن در مدار» به وزارت دفاع ایران تحویل داده می‌شود. به گزارش فارس، آذری ج
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آیا برای احقاق حقوق کارگران می‌توان به مراجع بین‌المللی شکایت کرد؟دریای کاسپین....؟؟؟؟ الان فقط کاسپین... نمیفهمی یا خائنی؟؟؟ به خودت احترام بزار
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

سوری های ساکن ترکیه برای گذراندن عید قربان به کشورشان می روند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »