عضو کمیته کشوری ستاد ملی کرونا در ایران: ۱۸ میلیون ایرانی به کرونا مبتلا شده‌اند

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

درحالی‌که وزارت بهداشت با مهندسی آمار مبتلایان، مدعی است تاکنون تنها ۲۳۷ هزار مبتلا به کرونا در ایران شناسایی شده‌اند، تست‌های سورولوژی نشان داده است که تا امروز بیش از ۱۸ میلیون نفر در ایران به کرونا مبتلا شده‌اند. بهداشت_عمومی گزارش ShahedAlavi 👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

درحالی‌که وزارت بهداشت با مهندسی آمار مبتلایان، مدعی است تاکنون تنها ۲۳۷ هزار مبتلا به کرونا در ایران شناسایی شده‌اند، عضو کمیته کشوری ستاد ملی مقابله با کرونا می‌گوید تست‌های سورولوژی نشان داده است که تا امروز بیش از ۱۸ میلیون نفر یعنی ۲۰٪ جمعیت ایران به کرونا مبتلا شده‌اند. در همین حال، برخی محدودیت‌های کرونایی دوباره در مناطق قرمز ۱۵ استان ایران اعمال شده و مراکز آموزشی، فرهنگی، ورزشی و مذهبی در این مناطق تعطیل شده‌اند.

«سیما سادات‌لاری»، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت در شبانه‌روز گذشته ٢۴۴۹ مبتلای دیگر به کرونا شناسایی شدند که ۱۱۴۸ نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع مبتلایان به ۲۳۷ هزار و ۸۷۸ نفر رسید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

چالش تعطیلی مطب‌های پزشکی در بحران کرونا / سرانجام تسهیلات کرونا برای پزشکانچالش تعطیلی مطب‌های پزشکی در بحران کرونا معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی کشور با اشاره به مشکلات اقتصادی مطب‌های پزشکی، اعلام کرد که عده‌ای از پزشکان بنابر چالش‌های اقتصادی و عده‌ای به دلیل وضعیت و شرایط کرونا مطب‌هایشان را تعطیل کردند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش شمار استان‌های قرمز در ایران و هراس از شیوع کرونا در روستاها
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در برزیل 1290 و در مکزیک 654 قربانی دیگر گرفتطی شبانه روز گذشته در برزیل 1290 نفر، در مکزیک 654 و در هندوستان 444 تن دیگر بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان باختند
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حاجی‌دلیگانی به کرونا مبتلا شدنماینده مردم شاهین شهر به کرونا مبتلا شد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

خطر تشدید کرونا در پاییز / ابتلای ۱۸ میلیون ایرانی تا کنونعضو کمیته کشوری کرونا درباره تاثیر همه‌گیری بیماری آنفلوانزا در فصل پاییز بر تشدید اپیدمی کرونا، گفت: تنها راهکار قطع زنجیره انتقال کرونا، رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری‌هاست و در همین راستا برای پیشگیری از بروز فاجعه در فصول سرد سال، باید نسبت به واکسیناسیون افراد در معرض خطر و آسیب‌پذیر برنامه‌ریزی کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهان پس از کرونا از نظر اقتصادی برای کشورهایی چون افغانستان چگونه خواهد بود؟به نظر من جهان پس از کرونا شبیه بیماری است که دوره نقاهت را پشت سر گذاشته. بیماری که وضعیت جسمی و روانی‌اش رو به بهبود است، اشتهای فراوان برای تلافی انرژی از دست رفته دارد ولی در عین حال نگران برگشت بسوی وخامت دوباره است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »