کرونا در ایران؛ افزایش شمار استان‌های قرمز در ایران و هراس از شیوع کرونا در روستاها

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

مقامات وزارت بهداشت می‌گویند با توجه به حرکت کرونا به سمت روستاها، یکی از نگرانی‌های اصلی آنان شیوع کرونا و ابتلای روستاییان است چون رسیدگی به روستاها بسیار دشوار خواهد بود. بهداشت_عمومی گزارش شاهد علوی ShahedAlavi از آخرین اخبار کرونا در ایران👇

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در حالی‌که شمار استان‌های قرمز و یا در وضعیت هشدار کرونا در ایران در حال افزایش است و برخی بیمارستان‌ها اعلام کرده‌اند که ظرفیت تخت‌های کرونایی آنان پر شده است و متخصصان عفونی هشدار می‌دهند شمار بیماران بدحال و نیازمند بستری در بخش‌های ویژه به سرعت روبه افزایش است، مقامات وزارت بهداشت ایران می‌گویند باتوجه به حرکت کرونا به سمت روستاها، یکی از نگرانی‌های اصلی آنان شیوع کرونا و ابتلای روستاییان است چون رسیدگی به روستاها بسیار دشوار خواهد بود.

«سیما سادات‌لاری»، سخنگوی وزارت بهداشت، گفت در شبانه‌روز گذشته ٢۵۶۶ مبتلای دیگر به کرونا شناسایی شدند که ۱۴۸۳ نفر از آن‌ها بستری شدند و مجموع مبتلایان به ۲۳۵ هزار و ۴۲۹ نفر رسید.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

افزایش شیوع کرونا در ۸ استان ایران؛ محدودیت‌های جدید در تهران اعمال می‌شوددر حالی‌که با ثبت ۱۴۸ مورد فوتی در ۲۴ ساعت گذشته شمار کل جانباختگان کووید-۱۹ در ایران از ۱۱ هزار نفر فراتر رفت، آمار بستری شدن بیماران جدید در پایتخت نیز صعودی گزارش می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ افزایش شمار مبتلایان و ادعای مسوولان این بار در حوزه پلاسما درمانی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

افزایش شمار مبتلایان به کرونا در گیلان/ از حضور در مراسم عزا و عروسی پرهیز شودمعاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان: از حضور در مراسم عزا و عروسی پرهیز شود بدون اغراق می توان گفت بین ۱۰۰ تا ۱۵۰ نفر بدون علامت در مراسم عروسی و عزا مبتلا به این بیماری خواهند شد شمار مبتلایان به کرونا و تعداد بستری بیماران در مراکز «ICU» در حال افزایش است
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کرونا در ایران؛ فوت 154 بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشتهکرونا در ایران؛ فوت 154 بیمار دیگر در شبانه‌روز گذشته
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

کاهش ۹ درصدی قیمت مواد غذایی در جهان و افزایش ۱۱ درصدی در ایراندر حالی که مطابق اعلام فائو قیمت مواد غذایی در جهان طی سال جاری میلادی ۹ درصد کاهش یافته، داده‌های مرکز آمار ایران حاکی از افزایش ۱۱ درصدی متوسط قیمت مواد خوراکی در این کشور است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان کرونا در تاجیکستان به 6058 نفر افزایش یافت
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »