طرح الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور در دستور کار مجلس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

09/07/1398 03:26 ب.ظ

«طرح الزام بازگشت_خانواده_مسئولان به کشور در دستور کار مجلس» سخنگوی کمیسیون امنیت ملی: بر اساس طرح مذکور ، افراد درجه یک، رده میانی و پایینی خانواده مسئولان نظام باید ظرف سه ماه به کشور بازگردند

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی از ارائه طرح دو فوریتی الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد. متن طرح مجلس برای بازگرداندن اعضای "درجه‌یک" خانواده مسئولان به کشور وی در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: بر اساس طرح مذکور ، افراد درجه یک، رده میانی و پایینی خانواده مسئولان نظام باید ظرف سه ماه به کشور بازگردند.

متن طرح مجلس برای بازگرداندن اعضای "درجه‌یک" خانواده مسئولان به کشور وی در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: بر اساس طرح مذکور ، افراد درجه یک، رده میانی و پایینی خانواده مسئولان نظام باید ظرف سه ماه به کشور بازگردند.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

ظریف به تهران بازگشتوزیر امور خارجه پس از سفری ۱۰ روزه به نیویورک وارد ایران شد.

شوک نفتی حمله به عربستان خنثی شد؛ بازگشت برنت ۶۰ دلاری۱۶ روز پس از حمله هوایی به تاسیسات نفتی عربستان، قیمت جهانی نفت بار دیگر به محدوده ۶۰ دلاری بازگشت. 📊روند تخلیه شوک قیمتی حمله به تاسیسات نفتی عربستان بیشتر بخوانید:

بازگشت بیش از ۱۷۰۰ لوح هخامنشی از آمریکا به کشوروزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی اعلام کرد که چهارمین مرحله گل‌نبشته‌های باروی تخت جمشید شامل ۱۷۸۳ لوح هخامنشی از موسسه شرق‌شناسی آمریکا امشب هشتم مهر ۱۳۹۸ تا ساعتی دیگر به کشور برمی‌گردد.

آمریکایی‌ها می‌دانند طرح فشار حداکثری به ملت ایران دیگر جواب نمی‌دهدمعاون اول رئیس جمهور با اشاره به وضعیت منطقه غرب آسیا، گفت: امروز منطقه ما منطقه‌ای حساس شده و به تعبیری مجموعه‌ای از باروت در این منطقه جمع ‌شده است که هر لحظه امکان اشتعال آن وجود دارد؛ به همین دلیل باید هوشیار و مواظب باشیم. فشار حداکثری که به تو نمیاد

ارائه طرح 'اشتغال و آموزش برابر برای همه' به هیأت رئیسه مجلس | DW | 30.09.2019محمود صادقی از ارائه طرح 'قانون الزام به رعایت حق بر اشتغال و آموزش برابر برای همه ایرانیان' با امضای ۵۳ نماینده به هیأت رئیسه مجلس خبر داد. وزیر آموزش و پرورش اخیرا تحصیل پیروان 'ادیان غیررسمی' را ممنوع اعلام کرده بود.

اعتراض «صلح سبز» به سفر وزیر محیط زیست برزیل به آلماناعضای صلح سبز پلاکاردهایی در دست داشتند که بر روی آن شعارهای اعتراضی از جمله «آمازون را فراموش نکنید» نوشته شده بود.

، از ارائه طرح 2 فوریتی الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور به هیئت رئیسه پارلمان خبر داد و گفت: طرح مذکور در دستور کار جلسه علنی قرار می‌گیرد و در صورت تصویب 2 فوریت آن پس از 72 ساعت در دستورکار جلسه علنی قرار می‌گیرد.

متن طرح مجلس برای بازگرداندن اعضای "درجه‌یک" خانواده مسئولان به کشور

وی در تشریح جزئیات این طرح اظهار داشت: بر اساس طرح مذکور ، افراد درجه یک، رده میانی و پایینی خانواده مسئولان نظام باید ظرف سه ماه به کشور بازگردند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در توضیح موارد مستثنا از طرح الزام بازگشت خانواده مسئولان به کشور، تصریح کرد:همچنین بر اساس این طرح ماموران دولت، بورسیه‌های قانونی دانشگاهی و همچنین افرادی که از فرصت های مطالعاتی استفاده می‌کنند، از این الزام معاف هستند.