صلیب سرخ: بیش از 100 یمنی در یک زندان کشته شدند

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

کمیته بین المللی صلیب سرخ اعلام کرد بر اثر حمله به یک زندان حوثی‌ها در استان ذمار یمن بیش از 100 نفر کشته و 40 نفر نیز زخمی شده اند. - خبرگزاری آناتولی

کمیته بین المللی صلیب سرخ اعلام کرد بر اثر حمله به یک زندان حوثی‌ها در استان ذمار یمن بیش از 100 نفر کشته و 40 نفر نیز زخمی شده اند.فابریزیو کاربنی، مدیر بخش خاورمیانه کمیته بین‌المللی صلیب سرخ اظهار داشت: بر اثر حمله به یک زندان وابسته به حوثی‌ها در استان ذمار یمن بیش از 100 نفر کشته شده اند.

محمد عبدالسلام، سخنگوی حوثی‌ها دیروز اعلام کرد: «جنگنده‌های ائتلاف عربی زندان استان ذمار را بمباران کرده‌اند. در این حملات 50 نفر کشته و 100 نفر دیگر مجروح شده اند».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

نگرانی صلیب سرخ از بمباران یک زندان در یمن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نگرانی صلیب سرخ از بمباران یک زندان در یمن
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

یک حمله انتحاری دیگر در قندوز؛ ۱۱ نفر کشته شدندمقام‌های امنیتی افغان می‌‌گویند که در یک حمله انتحاری در شهر قندوز در شمال افغانستان ۱۱ نفر کشته شدند. به گفته سخنگوی وزارت کشور افغانستان، ۱۲ نفر، از جمله منظور استانکزی، فرمانده پلیس این ولایت هم زخمی شده‌اند. گروه طالبان مسئولیت حمله را برعهده گرفته است.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

حزب‌الله لبنان حمله به هدفی در اسرائیل را تایید کردحزب‌الله لبنان تایید کرد که یک خودرو نظامی اسرائیل در نزدیکی مرز لبنان را منهدم کرده و سرنشینان آن کشته و زخمی شدند. هم‌زمان ارتش اسرائیل نیز اعلام کرد که به این حمله واکنش نشان داده است.
منبع: IranIntl - 🏆 3. / 63 ادامه مطلب »

انفجار مرگبار در فراه افغانستانهشت تن بر اثر انفجار یک بمب کنارجاده‌ای در شهرستان اناردره ولایت فراه واقع افغانستان کشته شدند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »