سیر صعودی بورس استانبول

11/06/1398 10:24:00 ق.ظ

Bekir Gürdamar,Zeyneb Sena Tunçher | 02.09.2019 Istanbul استانبول/خبرگزاری آناتولی شاخص «بیست-100» بورس استانبول امروز دوشنبه 2 سپتامبر 2019 با 0.02 درصد افزایش ارزش معادل 19.20 واحد در سطح 96.737.68 واحد قرار گرفت.

شاخص بخش بانکداری بورس استانبول با افزایش 0.12 درصدی و شاخص هلدینگ‌ها نیز با افت 0.23 درصدی مواجه شدند. در معاملات امروز شاخص بخش فاکتورینگ با صعود 0.50 درصدی بیشترین سود را برای سهامداران در پی داشت. در این راستا شاخص بخش ساخت و ساز با 0.54 درصد کاهش ارزش بیشترین افت را برای سرمایه‌گذاران به همراه داشت.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

شرکت آلمانی آبجویی ابداع کرد که در خانه و با ترکیب پودر و آب درست می‌شود

با نزدیک شدن فصل تابستان و گرمای هوا، بازار فروش آبجو بار دیگر رونق گرفته است. اکنون یک شرکت آلمانی می‌گوید با آبجوسازی در خانه می‌خواهد این صنعت را متحول کند. ادامه مطلب >>

بانکها به بازار بورس روی بیاورندوزیر امور اقتصادی و دارایی با ابراز امیدواری نسبت به آینده بازار بورس به بانکها توصیه کرد که برای رهایی از بنگاهداری به بازار بورس بروند.

حرکت معکوس دلار آزاد و رسمی؛ نیم‌نگاه بازار ارز به مذاکرات پاریسهمزمان با ادامه صعود نرخ رسمی فروش دلار آمریکا در سامانه سنا، نرخ ارز در بازار آزاد تهران طی معاملات روز یک‌شنبه سیر نزولی به خود گرفت.

نرخ ارز و طلا در بازار استانبول

دیدار روسای جمهور ترکیه و مالی در استانبول

محمد الننی بازیکن آرسنال به بشیکتاش استانبول پیوستمحمد الننی بازیکن آرسنال به بشیکتاش استانبول پیوست