صلیب_سرخ, یمن, ائتلاف عربی, حمله هوایی, زندان استان ذمار, صلیب احمر, عربستان سعودی, یمن

صلیب_سرخ, یمن

نگرانی صلیب سرخ از بمباران یک زندان در یمن

01/09/2019 01:53:00 ب.ظ

نگرانی صلیب_سرخ از بمباران یک زندان در یمن

???? ???????,Makhmud Mazbutov   |Yemenیمن/محمد السامعی /خبرگزاری آناتولیفابریزیو کاربنی، مدیر بخش خاورمیانه کمیته بین المللی صلیب سرخ در حساب توئیتر خود نوشت: «حمله به زندان استان ذمار یمن نگران کننده است. ما از این بازداشتگاه بطور منظم بازدید می‌کردیم. یک تیم پزشکی برای ارائه کمک های اولیه به محل حادثه اعزام کردیم».

وزیر دفاع اسرائیل می‌گوید آمادگی حمله به ایران را دارند مصاحبه العربیه با نصرالله مرندی زندانی سیاسی سابق و شاهد پرونده حمید نوری لغو پرواز باعث شد زن ۵۱ ساله یک میلیون دلار در بخت‌آزمایی برنده شود

محمد عبدالسلام، سخنگوی شبه نظامیان حوثی در حساب توئیتر خود اعلام کرد جنگنده‌های ائتلاف عربی در نخستین روز سال نو هجری یک زندان در استان ذمار را بمباران کرده اند.وی افزود: بر اساس گزارش‌های اولیه در این حملات 50 نفر کشته و 100 نفر دیگر مجروح شده اند.شاهدان عینی پیشتر اعلام کردند که جنگنده‌های ائتلاف عربی شب گذشته یک زندان وابسته به حوثی ها در شمال استان ذمار یمن که طرفداران دولت مشروع این کشور در آن زندانی هستند را بمباران کرده اند.

همچنین گزارش شده که اجساد شمار زیادی از قربانیان این حمله هوایی همچنان بر روی زمین است، و نگهبانان مجروح این زندان توسط شبه نظامیان حوثی به بیمارستان منتقل شده‌اند. ادامه مطلب: خبرگزاری آناتولی »

قایق‌رانی با لباس‌های فانتزی در سن‌پترزبورگ

شرکت‌کنندگان تنها به شرط واکسینه‌بودن یا ارائه نتیجه منفی تست کووید مجاز به پارو زدن بودند.

ابراز نگرانی برادران علایی از مجاز اعلام شدن مصرف داروی ایدز پس از انقضا در ایرانوزارت_بهداشت ایران، مصرف یک داروی خاص بیماری ایدز را یک تا سه سال پس از زمان انقضای دارو، مجاز اعلام کرد؛ درحالی که شرکت تولیدکننده، تاریخ مصرف دارو را درصورت فراهم بودن مکان و دمای مناسب، حداکثر دوسال بعد از تاریخ تولید ذکر کرده است. بیشتر بخوانید:

نگرانی سازمان اطلاعات آمریکا از انتشار یک تصویر ماهواره‌ای خیالی و بی‌اساس در توئیتر ترامپانتشار تصویری توهمی از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌های اطلاعات این کشور را نسبت به افشای اسرار عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا برانگیخته است.

نگرانی سازمان اطلاعات آمریکا از انتشار یک تصویر ماهواره‌ای خیالی و بی‌اساس در توئیتر ترامپانتشار تصویری توهمی از سایت عملیات پرتاب ماهواره ایرانی توسط رئیس‌جمهوری آمریکا نگرانی‌های اطلاعات این کشور را نسبت به افشای اسرار عملیات کنترل و اطلاعات آمریکا برانگیخته است.

حوثی‌ها: 50 نفر در حمله جنگنده‌های ائتلاف عربی به یمن کشته شدند

محمدعلی نجفی دوباره راهی زندانی شدیک مقام دستگاه قضایی ایران از بازگشت محمدعلی_نجفی، شهردار پیشین تهران که در پرونده قتل همسرش میترا_استاد مجرم شناخته شده بود، به زندان خبر داد.

حوثی‌ها: در حمله ائتلاف به رهبری عربستان به زندان ذمار ۶۰ نفر کشته شدندشاهدان عینی در ذمار از شش حمله هوایی به ساختمان زندان این شهر سخن گفته اند.