صعود بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ توکیو • پادکست ورزشی | DW | 08.09.2019

17/06/1398 08:02:00 ب.ظ

در این گفت‌وگو با رضا طاهری، کارشناس بسکتبال و داور پیشین بسکتبال در آلمان که در محل برگزاری جام جهانی در کشور چین حضور دارد، به بررسی راه‌یابی تیم ملی بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ پرداخته‌ایم:

​​​​​​​تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی مقابل تیم‌های ملی فیلیپین و آنگولا در مرحله دوم جام جهانی ۲۰۱۹ و همچنین به علت ناکامی تیم چین در دیدارهای خود، به عنوان بهترین تیم آسیایی به المپیک ۲۰۲۰ توکیو راه یافت. پادکست ورزشی. https://p.dw.com/p/3PFWI ملی‌پوشان بسکتبال ایران با کسب دو پیروزی در برابر تیم‌های ملی آنگولا و فیلیپین در مرحله دوم جام جهانی ۲۰۱۹ چین، موفق به کسب سهمیه حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شدند.

تیم ملی بسکتبال ایران با شکست در دور گروهی مقابل تیم‌های ملی پورتوریکو، تونس و اسپانیا از راه‌یابی به جمع ۱۶ تیم برتر جام جهانی ۲۰۱۹ باز مانده بود. با وجود این، تیم ایران آخرین بخت خود برای صعود به المپیک ۲۰۲۰ را با کامیابی به انجام رساند.

در برنامه پادکست ورزشی دویچه وله فارسی در گفت‌وگو با رضا طاهری، کارشناس بسکتبال و داور پیشین بسکتبال در آلمان که در محل برگزاری جام جهانی در کشور چین حضور دارد، به بررسی راه‌یابی تیم ملی بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰ پرداخته‌ایم.

ادامه مطلب:
DW فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

سلام بسکتبال ایران به توکیو⛹ بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران با برتری قاطع مقابل فیلیپین، جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

صعود دراماتیک بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰/ سلام توکیو!بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌های جام جهانی با غلبه بر فیلیپین و با توجه به شکست چین در برابر نیجریه، موفق به کسب جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد

صعود بسکتبال ایران به المپیک توکیوتیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی برابر فیلیپین به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو راه یافت. - خبرگزاری آناتولی

برای سومین بار؛ تیم بسکتبال مردان ایران به مسابقات المپیک راه یافتتیم ملی بسکتبال مردان ایران با پیروزی مقابل فیلیپین، سهمیه حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کردنصرالله پژمانفر در گفتگو با ایلنا مطرح کرد: احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کرد

بیانیه آژانس بین‌المللی انرژی اتمی درباره سفر فروتا به ایرانآژانس بین‌المللی انرژی اتمی مشروح سفر دبیرکل موقت این نهاد به ایران را اعلام کرد.