صعود بسکتبال ایران به المپیک توکیو

17/06/1398 06:40:00 ب.ظ

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی برابر فیلیپین به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو راه یافت. - خبرگزاری آناتولی

تیم ملی بسکتبال ایران با پیروزی برابر فیلیپین به رقابت‌های المپیک 2020 توکیو راه یافت. - خبرگزاری آناتولی 08.09.2019 استانبول/خبرگزاری آناتولی تیم ملی بسکتبال ایران در آخرین بازی خود از رقابت‌های جام‌جهانی بسکتبال 2019 چین توانست با شکست 95 بر 75 تیم فیلیپین جواز حضور در المپیک 2020 توکیو را به دست آورد.

ایران در صورتی می توانست به المپیک راه یابد که در بازی همزمان چین برابر نیجریه شکست بخورد. در بازی مذکور نیجریه توانست با نتیجه 86-73 چین را ببرد.

این سومین حضور بسکتبال ایران در المپیک است. نیجریه نیز به عنوان بهترین تیم آفریقا المپیکی شد و چین به عنوان میزبان جام‌جهانی از کسب سهمیه المپیک بازماند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »
Loading news...
Failed to load news.

گروسی: پرونده سایت‌های اعلام نشده ایران باز است؛ دوربین‌ها نصب شدند اما فعلا به آنها دسترسی نداریم

رافائل گروسی، مدیر کل آژانس بین‌المللی انرژی اتمی می‌گوید آژانس فعلا سوالی در خصوص سه مرکز اعلام نشده در ایران که در آنجا غنی‌سازی اورانیوم مشاهده شده ندارد و این نهاد در حال بررسی توضیحاتی است که ایران ارائه کرده است. ادامه مطلب >>

سلام بسکتبال ایران به توکیو⛹ بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران با برتری قاطع مقابل فیلیپین، جواز حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

صعود دراماتیک بسکتبال ایران به المپیک ۲۰۲۰/ سلام توکیو!بسکتبال ایران المپیکی شد تیم ملی بسکتبال ایران در ادامه رقابت‌های جام جهانی با غلبه بر فیلیپین و با توجه به شکست چین در برابر نیجریه، موفق به کسب جواز حضور در المپیک ۲۰۲۰ توکیو شد

برای سومین بار؛ تیم بسکتبال مردان ایران به مسابقات المپیک راه یافتتیم ملی بسکتبال مردان ایران با پیروزی مقابل فیلیپین، سهمیه حضور در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو را کسب کرد.

احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کردنصرالله پژمانفر در گفتگو با ایلنا مطرح کرد: احتمال ورود کمیسیون فرهنگی مجلس به جشن سینمای ایران/ ارشاد به سازندگان رستاخیز ظلم کرد

آماده‌ایم برای مذاکره با ایران به آمریکا کمک کنیموزیر دفاع بریتانیا از آمادگی کشورش برای کمک به آمریکا در راستای مذاکره با ایران خبر داد.

رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای گفت‌وگو به ایران می‌رود🔺رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی برای گفت‌وگو به ایران می‌رود ⚡️رئیس موقت آژانس بین‌المللی انرژی اتمی و مسئول نظارت بر توافق هسته‌ای ۱۳۹۴ بین ایران و قدرت‌های جهانی قرار است روز یکشنبه در تهران با مقام‌های ایرانی دیدار کند.