ایلنا, تبلیغات, جامعه, صدا و سیما, مجلس شورای اسلامی, رسانه های بیگانه, شفافیت صدا و سیما دست شیطنت رسانه‌های بیگانه را کوتاه می‌کند

ایلنا, تبلیغات

صداوسیما به شبهات نسل جوان پاسخ دهد/ برای خنثی کردن تبلیغات سوء بیگانگان، باید سطح آگاهی جامعه را بالا ببریم

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با #ایلنا: صداوسیما به شبهات نسل جوان پاسخ دهد/ برای خنثی کردن تبلیغات سوء بیگانگان، باید سطح آگاهی جامعه را بالا ببریم

07/09/2019 02:40:00 ب.ظ

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس در گفت‌وگو با ایلنا : صداوسیما به شبهات نسل جوان پاسخ دهد/ برای خنثی کردن تبلیغات سوء بیگانگان، باید سطح آگاهی جامعه را بالا ببریم

سلمان خدادادی با اشاره به اینکه آگاهی نیاز جامعه است، درباره چگونگی عملکرد رسانه‌ها تصریح کرد: رسانه‌های داخلی به ویژه صدا و سیما با شفاف‌‌سازی در بیان واقعیات‌ جامعه و همچنین پاسخگویی به شبهات، دست شیطنت رسانه‌های بیگانه را کوتاه کرده و جلوی تبلیغات سوء آنها را خواهند گرفت.

نماینده ملکان در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه با بالا بردن آگاهی‌های جامعه تبلیغات رسانه‌های بیگانه کم‌اثر می‌شود، اظهار کرد: اگر مسائل و شبهات در رسانه‌ها موشکافی شده و به بحث و بررسی گذاشته شود مردم به سمت رسانه‌های بیگانه و مطالب کذب نمی‌روند.

رضا پهلوی با انتقاد از اتحادیه اروپا: مشروعیت بخشیدن به رئیسی همانند یک سیلی بود رضا پهلوی:‌ فرصت کوبیدن آخرین میخ بر تابوت رژیم ایران فراهم است «حوادث مرموز در خلیج فارس؛ ربایش احتمالی یک نفتکش و از دست رفتن کنترل سکان چند کشتی دیگر»

وی همچنین عنوان کرد: مردم اگر نسبت به رسانه‌های داخلی بی‌اعتماد شوند، به دنبال رسانه‌های خارجی خواهند رفت. چون احساس می‌کنند واقعیات در رسانه‌های داخلی شفاف بیان نشده، چالشی بین نظرات مخالف و موافق وجود ندارد و یا از پاسخ‌های مسؤلان و کارشناسان اقناع نمی‌شوند و آن طور که انتظار دارند به مسائل جامعه پرداخته نمی‌شود.

این نماینده در ادامه تصریح کرد: در چنین شرایطی است که لزوم برنامه‌های چالشی که به شبهات و سؤالات مردم به ویژه نسل جوان پاسخ دهد، در رسانه‌ها به ویژه صدا وسیما احساس می‌شود و ما باید با بیان واقعیت‌های موجود در جامعه شفاف‌سازی کنیم و سطح آگاهی جامعه را بالا ببریم. headtopics.com

خدادادی با مثبت ارزیابی کردن طرح موضوع ولایت فقیه در برنامه بدون توقف، سیما یادآور شد: بحث ولایت از موضوعات اساسی است که باید برای نسل جدید به درستی تبیین شود، بحث ولایت چیزی نیست که ما امروز به آن رسیده باشیم، ولایت ریشه در قرآن، سنت، مکتب و اعتقادات ما دارد و شناسایی درست آن به مردم از اولویت‌هاست، لذا طرح این بحث در تلویزیون ارزشمند است.

ادامه مطلب: ILNA/خبرگزاری ایلنا »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

ترکیه اروپا را به بازکردن مرزهایش به روی پناهجویان تهدید کرد | DW | 05.09.2019رئیس جمهوری ترکیه خواستار کمک بیشتر اتحادیه اروپا به پناهجویان سوری مستقر در کشورش شد، در غیر این صورت او می‌تواند مرزهای کشورش به سوی اروپا را به روی این پناهجویان باز بگذارد.

اتحادیه اروپا ایران را به پایبندی به برجام فراخواندسخنگوی کمیسیون اتحادیه اروپا از اقدامات ایران درباره کاهش تعهدات برجام ابراز نگرانی کرده و تهران را به پایبندی به تعهداتش فراخواند. - خبرگزاری آناتولی

رئیس جمهوری افغانستان سفر خود به آمریکا را به تعویق انداخت🔺رئیس جمهوری افغانستان سفر خود به آمریکا را به تعویق انداخت ⚡️رئیس جمهوری افغانستان سفر از پیش برنامه‌ریزی شده خود به واشنگتن را، که قرار بود در جریان آن درباره مذاکرات آمریکا با طالبان گفت‌وگو کند، به تعویق انداخت.

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

ایران جزئیات نامه ظریف به موگرینی را اعلام کردوزارت خارجه ایران جزئیات نامه محمدجواد ظریف به فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا را اعلام کرده که طی آن ایران از جزئیات گام سوم عقب‌نشینی از تعهداتش در توافق هسته‌ای موسوم به برجام به اتحادیه اروپا خبر داده است. اروپا از این تصمیم ایران ابراز تاسف کرده است.

پمپئو: اولین بار است که چنین اقدامی را علیه یک نهاد دولتی به کار می‌گیریمپمپئو: پاداش ۱۵ میلیون دلاری برای هرگونه اطلاعاتی که باعث اختلال در سازوکار مالی سپاه پاسداران ایران شود، در نظر گرفته است. اولین بار است که ایالات متحده چنین اقدامی را علیه یک نهاد دولتی دیگر به دلیل دست داشتن در فعالیت‌های تروریستی اتخاذ کرده است