شیخ صبحی طفیلی: ماکرون به‌عنوان اشغالگر جدید به لبنان می‌آید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 29 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

شیخ صبحی طفیلی، از علمای شیعه لبنان اعلام کرد که رئیس‌جمهور فرانسه به‌عنوان اشغالگر جدید به لبنان می‌‌آید.

شیخ صبحی طفیلی، نخستین دبیرکل حزب‌الله و از علمای شیعه در لبنان دیروز طی سخنانی در خطبه نماز جمعه در واکنش به سفرهای امانوئل ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه به لبنان در پی انفجار مهیب در بندر بیروت گفت: ماکرون به‌عنوان اشغالگر جدید می‌آید.

وی از موضع مقامات لبنان در قبال ماکرون انتقاد کرده و اظهار داشت: کسانی که فرانسه را کشور مهربان برای مسیحیان می‌بینند و یا کسانی که ایران را کشور مهربان برای شیعیان می‌بینند، اشتباه می‌بینند. طفیلی افزود: همه جناح‌های سیاسی در لبنان پیش ماکرون سر خم کردند. اگر با تصوری مبنی بر اینکه لبنان با فاجعه‌ای منجر به فروپاشی اجتماعی، اقتصادی و امنیتی روبرو است، به این اقدام متوسل شده‌اید، خود شما باعث این فاجعه می‌شوید. ژنرال فرانسوی «هانری گورو» در دوران جنگ جهانی اول با هدف اشغال کشورها آمده بود. ماکرون نیز اکنون به همین منظور به‌عنوان اشغالگر جدید می‌آید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

رحمان رضایی سرمربی ذوب‌آهن شد- اخبار فوتبال ایران - اخبار ورزشی تسنیم - Tasnimرحمان رضایی، از سوی مسئولان باشگاه ذوب‌آهن اصفهان به عنوان سرمربی جدید سبزپوشان اصفهانی انتخاب شد.
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

کرونا در آفریقا؛ شمار مبتلایان به مرز یک میلیون 290 هزار نفر رسیدتعداد مبتلایان به ویروس جدید کرونا در کشورهای آفریقایی به 1 میلیون و 289 هزار و 817 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار روزانه مبتلایان به ویروس کرونا در فرانسه از ۷ هزار نفر گذشتبا عبور شمار مبتلایان جدید به بیماری کووید-۱۹ در فرانسه از مرز ۷ هزار نفر در روز، مقامات این کشور نسبت به وخیم شدن اوضاع هشدار داده‌اند ویروس_کرونا کووید_۱۹ جزئیات بیشتر🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دانشمندان: اسهال و استفراغ می‌تواند نشانه اصلی کرونا در کودکان باشدتاکنون تنها از تب، سرفه و تغییر حس‌های بویایی و چشایی به عنوان علائم ابتلا به ویروس جدید کرونا در میان کودکان یاد می‌شد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در جهان از 26 میلیون نفر فراتر رفتمجموع مبتلایان به ویروس جدید کرونا در جهان به 26 میلیون و 214 هزار و 446 نفر رسید. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

تظاهرات اسلام ستیزان در سوئد و نروژ؛ چالش آزادی بیان در اروپاتظاهرات جدید اسلام ستیزان در کشورهای سوئد و نروژ منجر به درگرفتن بحث‌هایی درباره حدود آزادی بیان در این کشورها شده است. به تمام مقدسات دنیا قسم اسم این چیزی نیست که مسئولین ایرانی از خود نشان می دهند و معرفی می کنند. فقط بفکر جیبشونن که پر بشه.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »