شیخ رائد صلاح: گشودن مسجد ایاصوفیه مقدمه برای آزادسازی مسجدالاقصی است

16/07/2020 09:10:00 ب.ظ

رائد‌صلاح, ایاصوفیه

شیخ رائد‌صلاح : گشودن مسجد ایاصوفیه مقدمه برای آزادسازی مسجدالاقصی است

16.07.2020قدس/عبد الرئوف ارنائوط/خبرگزاری آناتولیشیخ رائد صلاح رهبر «جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948»، هنگام حضور در دادگاه حیفا در شمال اسرائیل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: گشودن مسجد ایاصوفیه در استانبول به روی نمازگزاران مقدمه برای آزادسازی مسجدالاقصی در قدس اشغالی است.

وی افزود: ما بر سخنانی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه تاکید می کنیم که رهایی ایاصوفیه مقدمه آزادی مسجدالاقصی است.دادگاه مرکزی شهر حیفا امروز پنجشنبه حکم حبس شیخ رائد صلاح را تایید کرد.شیخ رائد صلاح در ماه فوریه گذشته توسط دادگاهی در شهر حیفا اسرائیل به اتهام ارتکاب 4 جرم از جمله «حمایت از گروه تروریستی» به 28 ماه حبس محکوم شد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

اعتراف صریح بازداشت‌شدگان اغتشاشات گیلان به آشوب و آسیب‌رسانی به اموال عمومی + فیلم- اخبار گیلان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

حکم حبس شیخ رائد صلاح تایید شددادگاه مرکزی شهر حیفا در شمال اسرائیل حکم حبس شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948 را تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی

مرجع شیعه در عراق: بازگشایی ایاصوفیه مژده‌ای برای مسلمانان است

حکم حبس شیخ رائد صلاح تایید شددادگاه مرکزی شهر حیفا در شمال اسرائیل حکم حبس شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948 را تایید کرد. - خبرگزاری آناتولی

خبرگزاری آناتولیترسیم پرچم ترکیه به مناسبت گرامیداشت 15 جولای در محوطه مسجد ایاصوفیه

نخستین بازی ویدیویی درمانی برای کودکان بیش‌فعال تایید شدنخستین‌بار است که پزشکان ایالات متحده آمریکا می‌توانند برای درمان بیمارشان بازی ویدیویی تجویز کنند. به‌تازگی، سازمان غذا و دارو بازی «ایندِوِر آر‌ایکس» را به‌عنوان درمانی اثربخش برای کودکان مبتلا به اختلال بیش‌فعالی تایید کرده است. بیشتر بخوانید:

گفتگو|امیرعبداللهیان: اگر اوباما هم بود برجام همین وضعیت را داشت/ صد برجام هم دردی از مشکلات دوا نمی‌کند- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimامیرعبداللهیان: صد برجام هم دردی از مشکلات دوا نمی‌کند برجام، عبرتی بزرگ برای جهان معاصر است همکاری‌های تهران و پکن همکاری‌های تاریخی است اینکه گفته می‌شود در این قرارداد ایران جزیره یا جزایری را به چین واگذار خواهد کرد، دروغ محض است

شیخ رائد صلاح رهبر «جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948»، گشودن مسجد ایاصوفیه در استانبول به روی نمازگزاران را مقدمه برای آزادسازی مسجدالاقصی در قدس اشغالی دانست.دادگاه مرکزی شهر حیفا در شمال اسرائیل حکم حبس شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948 را تایید کرد.شیخ جواد الخالصی از مراجع شیعه در عراق تغییر کاربری ایاصوفیه را مژده‌ای بزرگ برای تمامی مسلمانان دانست.دادگاه مرکزی شهر حیفا در شمال اسرائیل حکم حبس شیخ رائد صلاح رئیس جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948 را تایید کرد.

16.07.07.2020 قدس/عبد الرئوف ارنائوط/خبرگزاری آناتولی شیخ رائد صلاح رهبر «جنبش اسلامی فلسطین در سرزمین‌های اشغالی 1948»، هنگام حضور در دادگاه حیفا در شمال اسرائیل در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: گشودن مسجد ایاصوفیه در استانبول به روی نمازگزاران مقدمه برای آزادسازی مسجدالاقصی در قدس اشغالی است.2020 بغداد/ خبرگزاری آناتولی شیخ جواد الخالصی از مراجع شیعه در عراق با انتشار بیانیه‌ای تغییر کاربری ایاصوفیه را مژده‌ای بزرگ و مایه خوشحالی برای تمامی مسلمانان دانست. وی افزود: ما بر سخنانی رجب طیب اردوغان رئیس جمهور ترکیه تاکید می کنیم که رهایی ایاصوفیه مقدمه آزادی مسجدالاقصی است. شیخ رائد صلاح در ماه فوریه گذشته توسط دادگاهی در شهر حیفا اسرائیل به اتهام ارتکاب 4 جرم از جمله «حمایت از گروه تروریستی» به 28 ماه حبس محکوم شد. دادگاه مرکزی شهر حیفا امروز پنجشنبه حکم حبس شیخ رائد صلاح را تایید کرد. با توجه به اینکه صلاح پیش از این 11 ماه را در زندان گذرانده بود، مدت حبس وی به 17 ماه کاهش خواهد یافت.

شیخ رائد صلاح در ماه فوریه گذشته توسط دادگاهی در شهر حیفا اسرائیل به اتهام ارتکاب 4 جرم از جمله «حمایت از گروه تروریستی» به 28 ماه حبس محکوم شد. در اواخر ماه نوامبر سال گذشته دادگاه شهر حیفا شیخ رائد صلاح را به"ترغیب به خشونت" و"عضویت در یک تشکیلات غیرقانونی" متهم کرد. الخالصی تاکید کرد: از امت اسلامی می‌خواهیم به رهبری ترکیه این گام را نقطه عطفی برای آزادی قدس و تمامی فلسطین بدانند. اردوغان در تاریخ 10 جولای جاری ضمن استقبال از حکم دیوان اداری کشور مبنی بر تغییر ایاصوفیه استانبول از موزه به مسجد گفته که رهایی ایاصوفیه مقدمه آزادی مسجدالاقصی و صدای پای مسلمانانی است که از دوره فترت خارج می‌شوند. ایاصوفیه که برای چندمین بار در طول تاریخ مجددا احیا شد، امروز بار دیگر احیا می‌شود. وی در اوت 2017 نیز در خانه‌اش در سرزمین های اشغالی 1948 به همین اتهام بازداشت شد. .