جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماند

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرماندار کردکوی: * جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماند *عملیات جستجو همچنان تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد *گزینه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم *البته از امروز تعداد نیروهای امدادی حاضر در منطقه کمتر شده است

ابراهیم قدمنان در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: از روز جمعه ۱۵ تیرماه بعد از اطلاع از مفقود شدن یک زن جوان که به همراه گروه طبیعت‌گردی به ارتفاعات جهان‌نما این شهرستان سفر کرده بود، نیروهای مختلف از جمله هلال‌احمر، پلیس، کوهنوردان، نیروهای محلی و... وارد منطقه شدند و عملیات جستجو را روزانه به‌طور مستمر انجام دادند.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: عملیات جستجو همچنان تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد؛ البته از امروز تعداد نیروهای امدادی حاضر در منطقه کمتر شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تلاش برای یافتن سریع واکسن؛ درخواست دانشمندان برای مبتلا کردن عمدی داوطلبان جوان به کرونابرندگان جایزه نوبل به همراه جمعی دیگر از دانشمندان خواستار آن شده‌اند که داوطلبانی که واکسن کرونا بر روی آنها آزمایش شده حالا در معرض ابتلای به این بیماری قرار گیرند تا مشخص شود که این واکسن در مقابل کرونا از آنها محافظت می‌کند، یا خیر.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

‌جست‌وجوی بدون نتیجه برای یافتن سها رضانژاد در ‌«‌جهان‌نما» / احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌رد شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimجست‌وجوی بی‌نتیجه برای یافتن دختر ۲۷ساله‌ ششمین روز از عملیات جست‌وجو و نجات برای یافتن اثری از سها_رضانژاد که روز جمعه در ارتفاعات جهان‌نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود،بی‌نتیجه ماند هلال احمر گلستان احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌را رد کرد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا ممنوعیت صدور روادید برای دانشجویان خارجی را لغو کردرئيس جمهور ایالات متحده آمریکا ممنوعیت صدور روادید برای دانشجویان خارجی را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اوکراین: برای آنکه بگوییم علت سقوط پرواز ۷۵۲ خطای انسانی بوده زود استوزیر خارجه اوکراین: «بسیار زود است که بگوییم این هواپیما، آنطور طرف ایرانی مدعی شده، به دلیل خطای انسانی سقوط کرده است. ما پرسش‌های بسیاری داریم و پاسخ‌های‌ قابل‌اطمینان، بی‌طرفانه و مشخص می‌طلبیم.»
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

برای نخستین بار، نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشتبرای نخستین بار نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشت شهر نیویورک که زمانی کانون شیوع «کووید۱۹» در ایالات متحده بود، برای نخستین بار طی ۲۴ ساعت هیچ‌گونه تلفات ناشی از ویروس_کرونا نداشت.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ژاپن: پکن از بحران کرونا برای افزایش نفوذ خود بهره می‌برد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »