جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماند

26/04/1399 08:59 ب.ظ

فرماندار کردکوی: * جستجوی یک هفته‌ای برای یافتن «سها رضانژاد» بی‌نتیجه ماند *عملیات جستجو همچنان تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد *گزینه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم *البته از امروز تعداد نیروهای امدادی حاضر در منطقه کمتر شده است

فرماندار کردکوی گفت: عملیات جستجو برای یافتن زن طبیعت گرد مفقود شده در ارتفاعات جهان‌نما در هفتمین روز هم بی‌نتیجه ماند و اثری از وی یافت نشد. وی بیان کرد: تاکنون تا شعاع چندین کیلومتر منطقه به‌طور کامل جستجو شد اما هیچ اثری از این فرد مشاهده نشد.

فرماندار کردکوی خاطرنشان کرد: عملیات جستجو همچنان تا روز شنبه هفته آینده ادامه دارد؛ البته از امروز تعداد نیروهای امدادی حاضر در منطقه کمتر شده است.

قدمنان افزود: اگر تا شنبه همچنان به نتیجه‌ نرسیدیم، جلسه مدیریت بحران را تشکیل خواهیم داد و در خصوص ادامه داشتن عملیات جستجو تصمیم‌گیری خواهیم کرد. وی با اشاره به اینکه گزینه‌های مختلف را دنبال می‌کنیم، خاطرنشان کرد: علاوه بر عملیات جستجو، دستگاه‌های امنیتی نیز از روز اول پیگیر موضوع هستند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

تلاش برای یافتن سریع واکسن؛ درخواست دانشمندان برای مبتلا کردن عمدی داوطلبان جوان به کرونابرندگان جایزه نوبل به همراه جمعی دیگر از دانشمندان خواستار آن شده‌اند که داوطلبانی که واکسن کرونا بر روی آنها آزمایش شده حالا در معرض ابتلای به این بیماری قرار گیرند تا مشخص شود که این واکسن در مقابل کرونا از آنها محافظت می‌کند، یا خیر.

‌جست‌وجوی بدون نتیجه برای یافتن سها رضانژاد در ‌«‌جهان‌نما» / احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌رد شد- اخبار استانها - اخبار تسنیم - Tasnimجست‌وجوی بی‌نتیجه برای یافتن دختر ۲۷ساله‌ ششمین روز از عملیات جست‌وجو و نجات برای یافتن اثری از سها_رضانژاد که روز جمعه در ارتفاعات جهان‌نمای شهرستان کردکوی مفقود شده بود،بی‌نتیجه ماند هلال احمر گلستان احتمال سقوط ‌‌و آسیب از سوی حیوانات ‌‌را رد کرد

آمریکا ممنوعیت صدور روادید برای دانشجویان خارجی را لغو کردرئيس جمهور ایالات متحده آمریکا ممنوعیت صدور روادید برای دانشجویان خارجی را لغو کرد. - خبرگزاری آناتولی

اوکراین: برای آنکه بگوییم علت سقوط پرواز ۷۵۲ خطای انسانی بوده زود استوزیر خارجه اوکراین: «بسیار زود است که بگوییم این هواپیما، آنطور طرف ایرانی مدعی شده، به دلیل خطای انسانی سقوط کرده است. ما پرسش‌های بسیاری داریم و پاسخ‌های‌ قابل‌اطمینان، بی‌طرفانه و مشخص می‌طلبیم.»

برای نخستین بار، نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشتبرای نخستین بار نیویورک هیچ مورد مرگ بر اثر کرونا در ۲۴ ساعت گذشته نداشت شهر نیویورک که زمانی کانون شیوع «کووید۱۹» در ایالات متحده بود، برای نخستین بار طی ۲۴ ساعت هیچ‌گونه تلفات ناشی از ویروس_کرونا نداشت.

ژاپن: پکن از بحران کرونا برای افزایش نفوذ خود بهره می‌برد