شولتز: هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نشود

17/01/1401 09:48 ب.ظ

شولتز: هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نشود اولاف شولتز، صدراعظم آلمان طی سخنانی در مجلس فدرال اعلام کرد که بسته پنجم تحریم‌ها علیه روسیه به پایان رسیده است.

صدراعظم آلمان از تصویب بسته پنجم تحریم علیه روسیه خبر داده و گفت هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نمی‌شود. - خبرگزاری آناتولی اولاف شولتز، صدراعظم آلمان طی سخنانی در مجلس فدرال اعلام کرد که بسته پنجم تحریم‌ها علیه روسیه به پایان رسیده است. وی افزود: این موضوع بار دیگر بر روسیه، تاثیر می‌گذارد و همچنین باعث می‌شود که جنگ را پایان دهد.

هدف ما باید این واقعیت باشد که روسیه در این جنگ پیروز نمی‌شود.

شولز با اشاره به کشته شدن غیرنظامیان در شهر بوچا اوکراین گفت: تصاویر هولناک بوچا همه ما را عمیقا تکان داد. کشتن غیرنظامیان جنایت جنگی است.

ادامه مطلب:
aa_persian »

روسیه کثیف با دست خودش شرش داره از سر ما کم میشه انشالله سه چهار ماه هم جنگ طول بکشه دیگه از مرز چین تا آلمان تنها قدرت مطلق ترکیه کبیر خواهد بود.ما قفقاز را می‌خواهیم و ترکیه باید خنجر از قلب روس بزند هنوز خون سربازان ما در ساری قمیش گرفته نشده .

مرگ راننده‌ای که در بخارست خودرویش را به ورودی سفارت روسیه «کوبید»پلیس رومانی روز چهارشنبه خبر داد راننده خودرویی که با در ورودی سفارت روسیه در بخارست برخورد کرده و آتش گرفته بود جان خود را از دست داده است.

روسیه: مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفتسخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

روسیه درباره کشتار غیرنظامیان در «بوچا» تحقیق می‌کندآناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در واشینگتن، ایالات متحده را به «پنهان کاری» درباره هدف قرار دادن منطقه «بوچا» توسط نیروهای اوکراینی متهم کرد.سفیر روسیه در

لیتوانی در واکنش به کشتار بوچا سفیر روسیه را اخراج کردلیتوانی به دنبال انتشار گزارش‌ها درباره کشتار دسته‌جمعی شهروندان غیرنظامی اوکراین به دست نیروهای روسی، روز دوشنبه ۱۵ فروردین اعلام کرد که سفیر روسیه را اخراج می‌کند.

جنگ اوکراین؛ کی‌یف: ارتش روسیه در تدارک حمله به جنوب شرق استارتش اوکراین اعلام کرد که نیروهای روسیه روز سه‌شنبه برای حمله به جنوب شرق اوکراین آماده می‌شوند. تصاویر آمریکا؟!؟!؟ همون آمریکایی ک گفت عراق بمب شیمیایی مسیازه و هزارتا سند رو کرد، بعد از حمله و ویرانی عراق و کشتن هزاران نفر گفت اشتباه شده!! اینا رو با فتوشاپ پنج دیقه ای میشه درست کرد

سازمان ملل: تاکنون دست‌کم 1480 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختندسازمان ملل: تاکنون دست‌کم 1480 غیرنظامی در اوکراین طی حملات روسیه جان باختند سازمان ملل اعلام کرد که در جریان جنگ روسیه-اوکراین دست‌کم 1480 غیرنظامی جان باخته و 4 میلیون و 244 هزار و 595 نفر به کشورهای همسایه پناه برده‌اند.

صدراعظم آلمان از تصویب بسته پنجم تحریم علیه روسیه خبر داده و گفت هدف ما باید این باشد که روسیه در جنگ پیروز نمی‌شود.برلین/ خبرگزاری آناتولی

اولاف شولتز، صدراعظم آلمان طی سخنانی در مجلس فدرال اعلام کرد که بسته پنجم تحریم‌ها علیه روسیه به پایان رسیده است.

وی افزود: این موضوع بار دیگر بر روسیه، تاثیر می‌گذارد و همچنین باعث می‌شود که جنگ را پایان دهد. هدف ما باید این واقعیت باشد که روسیه در این جنگ پیروز نمی‌شود.

شولز با اشاره به کشته شدن غیرنظامیان در شهر بوچا اوکراین گفت: تصاویر هولناک بوچا همه ما را عمیقا تکان داد. کشتن غیرنظامیان جنایت جنگی است.

وی ضمن اشاره به هدف آلمان برای کاهش وابستگی انرژی به روسیه، تصریح کرد: همه می‌دانیم که این وابستگی ها در طول دهه‌ها افزایش یافته است و نمی توان یک روزه به آن پایان داد. به همین دلیل است که یک موضع مشترک اروپایی در اینجا مهم است.