روسیه: مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است. - خبرگزاری آناتولی

سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است.ایگور کوناشنکوف، سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که مرکز فرماندهی و مخزن سوخت در اوکراین با موشک‌های بسیار دقیق هدف قرار گرفته است.

کوناشنکوف تصریح کرد که نیروهای نظامی روسیه همچنان به تاسیسات زیرساخت نظامی در اوکراین حمله می‌کنند. مرکز فرماندهی یگان‌های پدافند منطقه‌ای، مخزن سوخت و کارخانه تعمیر خودروهای زرهی در شهرک‌های زولوچیف و چوهویف با موشک‌های بسیار دقیق منهدم شد.وی تصریح کرد: علاوه بر 125 فروند هواپیما و 93 فروند بالگرد متعلق به ارتش اوکراین، 403 دستگاه هواپیمای بدون سرنشین، 1981 دستگاه تانک و زره پوش، 854 دستگاه هویتزر و خمپاره و 1876 دستگاه خودروی نظامی این کشور نیز منهدم شده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تاکید هیئت میانجی‌گری عربی در مسکو بر لزوم توقف جنگ اوکراینسرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه، در کنفرانس مشترک مطبوعاتی با هیئت میانجی‌گر عرب، اعلام کرد که در مورد «مسائل منطقه‌ای، بین‌المللی و وضعیت اوکراین» با
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

ناتو: روسیه به دنبال تصرف دونباس استدبیرکل ناتو ضمن اشاره به عدم عقب‌نشینی روسیه در اوکراین تاکید کرد انتظار می‌رود حملات با هدف تصرف دونباس ادامه یابد. - خبرگزاری آناتولی استعمار جهانی زلنسکی کمدین یهودی را گاو سامری خود کرده به هر شکل ممکن معرکه گیری میکند و میخواهد جهانیان را فریب دهد ولی بشریت از مکر و حیله فتنه سازیها و جنایتهای عمدی صلیبچیهای غرب بر علیه روسیه و شرق به روشنی آگاهند.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اوکراین: ۱۸ روزنامه‌نگار از زمان تهاجم روسیه کشته شده‌اندوزارت فرهنگ و اطلاعات اوکراین روز دوشنبه در اطلاعیه‌ای اعلام کرد در مورد هر مرگ و دیگر جنایات علیه نمایندگان مطبوعات تحقیقات صورت خواهد گرفت.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی: چاره‌ای جز مذاکره با روسیه نداریمولودیمیر زلنسکی، رئیس جمهوری اوکراین با اشاره به ضرورت مذاکره با روسیه در مرحله کنونی، بر اهمیت اخذ ضمانت‌های امنیتی از مسکو‌ تاکید کرد.زلنسکی، سه‌شنبه 5
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روسیه درباره کشتار غیرنظامیان در «بوچا» تحقیق می‌کندآناتولی آنتونوف، سفیر روسیه در واشینگتن، ایالات متحده را به «پنهان کاری» درباره هدف قرار دادن منطقه «بوچا» توسط نیروهای اوکراینی متهم کرد.سفیر روسیه در
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

زلنسکی به شورای امنیت: روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کندرئیس‌جمهور اوکراین در سخنانی در نشست شورای امنیت سازمان ملل گفت که روسیه می‌خواهد اوکراین را به برده‌ای ساکت تبدیل کند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »