شورای امنیت را در جریان عدم پایبندی ایران به تعهدات برجامی قرار دادم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 10 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

توئیت پمپئو پس از فعال‌سازی مکانسیم ماشه: شورای امنیت را در جریان عدم پایبندی ایران به تعهدات برجامی قرار دادم

به گزارش ایلنا، «مایک پمپئو» وزیر خارجه آمریکا پس از کلید زدن روند بازگشت تحریم‌ها علیه ایران در شورای امنیت، طی توئیتی نوشت: «روند اعمال مجدد تحریم‌ها علیه ایران آغاز شد.

امروز نامه‌ای را به دیان تریانسیا دجیانی ارائه دادم تا شورا را در جریان امری قرار دهم که همگی به خوبی از آن آگاه هستیم- شکست ایران در عمل به تعهداتش در چارچوب توافق هسته‌ای تاسف‌بار».

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پمپئو رسما ماشه را چکاند؛ ظریف به شورای امنیت نوشت: این کار غیرقانونی استمحمد جواد ظریف می‌نویسد آمریکا با تلاش برای استفاده از مکانیسم ماشه، قواعد جاافتادۀ حقوق بین‌الملل و رویه‌هایی که در طول چند قرن شکل گرفته را نادیده گرفته است. بر این اساس لازم است شورای امنیت برای «توقف» آمریکا در سوء استفاده از رویه‌های این شورا وارد عمل شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ظریف: تاریخ شورای امنیت چنین وضعیتی را به یاد نداردوزیر امور خارجه کشورمان با اشاره به مخالف روسیه، چین، اتحادیه اروپا، آلمان فرانسه و انگلیس با اقدام آمریکا جهت استفاده از مکانیزم ماشه گفت: احتمالا امروز هم برخی دیگر از اعضای شورای امنیت موضع مشابهی را اتخاذ می‌کنند .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتشار «گزاره برگ» نامه ظریف به رییس شورای امنیت در مورد استفاده از مکانیسم ماشهمتن فارسی« گزاره برگ» نامه اخیر وزیر امورخارجه کشورمان به رییس دوره ای شورای امنیت سازمان ملل متحد در مورد تلاش آمریکا برای اعمال مجدد تحریم های ملل متحد، علیه ایران منتشر شد .
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکستدره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکست یکی از گرم ترین دمای هوا در کره زمین در حد اقل یک قرن گذشته بعد از ظهر یکشنبه ۲۶ مرداد در منطقه موسوم به «دره مرگ» در بیابان «موهاوی» کالیفرنیا ثبت شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فرانسه خواستار جلسه فوری شورای امنیت درباره مالی شدشورای امنیت سازمان ملل متحد با درخواست فرانسه و نیجر با موضوع تحولات مالی تشکیل جلسه می‌دهد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

بازگشت همه تحریم‌های شورای امنیت یعنی چه و با ایران چه خواهد کرد؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »