شهردار نیویورک: به اینجا بیایید و واکسن کرونا بزنید | DW | 08.05.2021

18/02/1400 07:28 ب.ظ

شهردار نیویورک می‌خواهد با ارائه واکسن کرونا به گردشگران خوشامد بگوید. بیل دی بلازیو، شهردار نیویورک، گفت قرار است تیم‌هایی سیار برای این کار مهیا شوند و با استقرار در مراکز و مناطق دیدنی شهر مانند میدان تایمز تزریق واکسن به گردشگران را انجام دهند.

شهردار نیویورک در تلاش برای جذب هر چه بیش‌تر گردشگران در فکر ارائه واکسن کرونا به آنان است. قرار است این وظیفه را تیم‌های سیار بر عهده بگیرند. شهرداری امیدوار است بتواند مجوز چنین اقدامی را هر چه زودتر از اداره بهداشت نیویورک دریافت کند.

گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن

گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن

گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن گزارش تصویری: گردشگری در دام کرونا و پیامدهای آن headtopics.com

کاسبی جدید با واکسن؟؟!!🤣🤣🤣

آخه داداش،شهردار محترم نیویورک توی این کرونا مگه به جز از ما بهترون میتونند بیان نیویورک؟ چی میگی؟ تو که داری بزرگواری میکنی بفرست برامون ایران بزنیم، قربونت مهربونیت.

دردو بلاش تو سر شهردار های ایران

ادامه مطلب:
dw_persian »

پرونده آتش‌سوزی کلینیک سینا اطهر؛ معاون شهردار تهران به انفصال از خدمات دولتی محکوم شدرئیس سازمان بازرسی کل کشور، آخرین اقدامات این سازمان در اجرای دستور رئیس دستگاه قضا برای پیگیری پرونده حادثه آتش سوزی کلینیک سینا اطهر تهران را تشریح و اعلام کرد: ۱۱ نفر تحت تعقیب کیفری قرار گرفتند که گزارش آن به دادسرای عمومی و انقلاب تهران اعلام شده است و یکی از معاونین شهردار تهران از سوی هیأت رسیدگی به تخلفات نهاد به انفصال دائم از خدمات دولتی محکوم شده است.

شهردار تهران استفاده از «پرستوها» برای به دام انداختن سیاستمداران را تایید کردبرگ زرینی دیگر در تاریخ جمهوری اسلامی... واقعاً چه گند خانه ایست این ایران عسلامیتون 🤮

​​​​​​​شهردار تهران استفاده از 'پرستو' برای اغوا را تایید کرد | DW | 09.05.2021پیروز_حناچی، شهردار تهران ضمن تائید استفاده از 'پرستو' برای به دام انداختن او گفته است 'رد و اثری پیدا نکردم که بفهمم وابسته به کجا هستند'. اگه حواسشو از اونجای پرستوها به این که کار کی بوده معطوف میکرد حتما متوجه میشد که پرستوها وابسته به کجا بودن . سربازان امام زمان به عمل “بکشی” هم مشغو لند؟ روایتی در مورد ثواب “بکشی” در راه اسلام وجود دارد؟ متاسفانه به دلیل نداشتن کارنامه موفق در شهرداری روی به فرافکنی آورده! ایشان هنوز نفهمیده هر کسی با گرفتن مسئولیت آن هم در سطح شهرداری کلان شهر محتمل است در دام پرستو بیفتد.

شرط شهردار تهران برای پس گرفتن شکایت از معترضان آبان ۹۸ | DW | 07.05.2021شهردار تهران برای نخستین بار تأیید کرد که شهرداری شاکی برخی از معترضان بازداشت‌شده اعتراض‌های آبان ۹۸ است. سخنان حناچی درباره شرط پس گرفتن شکایت از معترضان بازداشتی با انتقادهای فراوانی روبرو شده است. ما بهش میگیم پیروز نه پرویز بزودی سینه دیوار همراه رهبر قرمساقش ازش پذیرایی میشه شهردار_تهران با توجه به درخواست شهروندان به مدیرکل حقوقی دستور دادند در خصوص شکایت تامین خسارت از معترضین۹۸، رضایت شهرداری_تهران اعلام گردد.

جمهوری اسلامی و پرستوهای بی‌نشان؛ این بار برای شهردار تهران