شهرخودرو به هیات فوتبال خراسان رضوی واگذار شد

20/12/1399 12:06:00 ق.ظ

باشگاه شهرخودرو به صورت رسمی به هیئت فوتبال خراسان رضوی واگذار شد. برنا ضمن تایید این خبر از جلسه‌ای خبر داد که امروز میان مدیران اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مدیران شهرخودرو و رییس هیئت فوتبال خراسان رضوی برگزار شد. اخبار_ایران خراسان_رضوی

خبرگزاری برنا وابسته به وزارت ورزش و جوانان، ضمن تایید این خبر، از جلسه‌ای خبر داد که امروز میان مدیران اداره کل ورزش و جوانان خراسان رضوی، مدیران شهرخودرو و رییس هیات فوتبال خراسان رضوی برگزار شد.

در این جلسه، «فرهاد حمیداوی» مالک باشگاه شهرخودرو که پیش از این تحت تعقیب قضایی قرار گرفته بود، در جلسه حضور نداشت و به واگذاری در حضور نماینده تام‌الاختیار او طی شد.

فرهاد حمیداوی از دی‌ماه سال جاری تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است. خبرگزاری صداوسیما ۱۳ بهمن از دستگیری دو عضو بلندپایه «شهرخودرو» توسط یکی از نهادهای امنیتی خبر داد. این خبرگزاری مدعی شد فرهاد حمیداوی مدیرعامل شهرخودرو و «فردی به نام حاجیان» از مدیران این شرکت، حدود یک ساعت قبل از ورود ماموران این دستگاه امنیتی به محوطه شرکت، از دفتر مرکزی خارج شدند و هنوز اطلاعاتی از آن‌ها در دسترس نیست.

دستور بازداشت و قرار تعقیب قضایی مدیران شرکت شهرخودرو پس از شکایت «شرکت ریگان خودرو» و «سازمان حمایت از مصرف کننده» صادر شد. پنج‌شنبه هفته گذشته نیز ساختمان باشگاه شهرخودرو با حکم مالک این ساختمان تخلیه شده بود. headtopics.com

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

پرز: با سوپرلیگ فوتبال را نجات می‌دهیم؛ یوفا: این تف کردن به صورت فوتبال استجنجال‌ها بر سر ایده‌ای که بسیاری از آن تحت عنوان «کودتای ثروتمندان علیه فوتبال» نامیده‌اند ادامه دارد. رئيس باشگاه رئال مادرید می‌گوید بدون سوپرلیگ فوتبال نابود می‌شود.

ستاره‌های تیم فوتبال زنان آمریکا به مناسبت روز «دستمزد برابر» به کاخ سفید می‌روند🔺ستاره‌های تیم فوتبال زنان آمریکا به مناسبت روز «دستمزد برابر» به کاخ سفید می‌روند مگان راپینو، کاپیتان تیم ملی فوتبال زنان آمریکا، و دیگر اعضای این تیم قرار است بعد از ظهر چهارشنبه به مناسبت روز «دستمزد برابر» در آمریکا در مراسمی در کاخ سفید شرکت کنند خب در سطح فوتباله مردان مگه هستن که پول برابر بگیرن؟! مردا ورزشگاه رو پر میکنه میلیون ها نفر رو پای تلوزیون نگه میدارن فوتبال زنان ده درصد مردان هم طرفدار نداره چطور دستمزد برابر میخوان .

صف ورود به ورزشگاه المپیک لیون؛ این بار برای واکسیناسیون به جای فوتبالباشگاه المپیک لیون ۲۰۰ نفر نیروی داوطلب را برای کمک به کارزار واکسیناسیون کووید۱۹ در اختیار دولت قرار داده است.

شکایت فدراسیون فوتبال از AFC به علت اعطای میزبانی به بحرین در CASفدراسیون فوتبال در اطلاعیه‌ای اعلام کرد، از کنفدراسیون فوتبال آسیا به علت اعطای میزبانی انتخابی جام جهانی در گروه ایران به بحرین، در دیوان داوری ورزش شکایت کرده است.

محکومیت کلانتری به چهار ماه حبس تعزیری به اتهام 'توهین به خمینی' | DW | 09.03.2021عیسی کلانتری، رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران به اتهام 'توهین به خمینی' به چهار ماه حبس تعزیری و منع فعالیت در احزاب سیاسی محکوم شد. اصغر دانشیان، معاون این سازمان این خبر را تکذیب کرد و گفت، هنوز حکمی صادر نشده است.