شمشیربازی ایران در جام جهانی مجارستان هشتم شد

29/12/1400 07:16:00 ب.ظ

تیم ملی شمشیربازی سابر ایران در جام جهانی مجارستان در رده هشتم قرار گرفت.

تیم ملی شمشیربازی سابر ایران در جام جهانی مجارستان در رده هشتم قرار گرفت. چهار تیم مطرح ایران، کره جنوبی، ایتالیا و آمریکا برای کسب مقام پنجم تا هشتم با هم به رقابت پرداختند که تیم ایران مقابل کره جنوبی و ایتالیا شکست خورد و در رده هشتم قرار گرفت.

تیم های ایران و کره جنوبی با هم رقابت داشتند که ایران با نتیجه ۴۵ بر ۴۱ مغلوب کره شد.

امتیازها به شرح زیر است: علی پاکدامن: ۱۳ امتیاز گرفت، ۱۲ امتیاز از دست داد. محمد رهبری: ۱۶ امتیاز گرفت، ۱۵ امتیاز از دست داد. محمد فتوحی: ۱۲ امتیاز گرفت، ۱۸ امتیاز از دست داد. تیم آمریکا نیز با نتیجه ۴۵ بر ۴۳ تیم ایتالیا را شکست داد.

به این ترتیب تیم های کره و آمریکا برای کسب مقام پنجم و ششم و ایران و ایتالیا برای مقام هفتم و هشتم رقابت کردند که ایران هستم شد. نتیجه به شرح زیر است: مقام پنجم و ششم: کره جنوبی ۴۵ - آمریکا۴۲ مقام هفتم و هشتم: ایران ۳۵ - ایتالیا ۴۵ headtopics.com

امتیاز بازیکنان به شرح زیر است: علی پاکدامن: ۱۱ امتیاز گرفت، ۱۵ امتیاز از دست داد. محمد رهبری: ۸ امتیاز گرفت، ۱۴ امتیاز از دست داد. محمد فتوحی: ۱۶ امتیاز گرفت، ۱۶ امتیاز از دست داد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

میزان «سعادت» در جهان؛ فنلاند بار دیگر در صدر و ایران در رتبه ۱۱۰بر اساس گزارش سازمان ملل متحد از بررسی وضعیت سعادتمندی در ۱۴۶ کشور جهان، فنلاند برای پنجمین بار متوالی، در جایگاه نخست قرار گرفت و افغانستان آخرین رتبه را به خود اختصاص داد.

آمار رسمی کرونا در ایران؛ ۲۹ شهر هم‌چنان در وضعیت قرمزبا وجود اعلام روند کاهشی ابتلا به کرونا در ایران، وزارت بهداشت شامگاه جمعه، ۲۷ اسفند، در آستانه آغاز سال نو اعلام کرد که ۲۹ شهر کشور در وضعیت قرمز به‌ سر می‌برند. اونوقت مردم توی چهارشنبه سوری توی هم میلولند و بعد تعجب هم میکنن وقتی کرونا میگیرند و میمیرن!!!

بیش از 2 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستندبیش از 2 هزار بیمار کرونایی در ایران در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بستری هستند طی شبانه‌‌روز گذشته هزار و 816 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده، 60 بیمار جان باختند و 2 هزار و 11 بیمار نیز در بخش‌ مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها بستری هستند.

حاشیه‌های کنسرت گوگوش در دوبی؛ مسئولان اماراتی به انتقاد ایران توجه نکردندمسئولان اکسپوی دوبی، بدون توجه به انتقادهای ایران از دعوت گوگوش،‌ این خواننده مشهور را به عنوان «نماد فرهنگی ایران» دعوت کردند و کنسرت او نیز با استقبال گسترده برگزار شد. فائقه تو باید هم اکنون درسرای سالمندان باشید ها 🤣/ اینقدر مثل موش دلار جمع نکن شیاد جوک شب 😅😅😅😅👏👏👏 بهترین کار رو کردن💚💚کی بهتر از خانم گوگوش💚💚

پلیس راهور ایران: 107 نفر در تصادفات جاده‌ای 72 ساعت گذشته جان باختندرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ایران گفت که در 3 روز گذشته 107 نفر در سوانح ترافیکی جان خود را از دست داده‌اند. - خبرگزاری آناتولی

مکنزی: ایران مانع اصلی صلح در یمن استکنت مکنزی، فرمانده «سنتکام»، ستاد فرماندهی مرکزی آمریکا در نشست کمیته نیروهای مسلح مجلس نمایندگان این کشور گفت که ایران مانع اصلی صلح در یمن است.مکنزی جمعه