ویروس کرونا, ویروس کرونا در ایران, ایالات متحده آمریکا, بیماری همه‌گیر, بحران سلامت, بیماریهای نوظهور

ویروس کرونا, ویروس کرونا در ایران

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا از ۳۰۰ هزار نفر فراتر رفت

مدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است.

05/04/2020 12:47:00 ق.ظ

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا در نشست خبری امروز ۴ آوریل (۱۶ فروردین) گفت که این کشور در روزهای آینده شاهد مرگ‌ افراد زیادی به دلیل ابتلا به ویروس کرونا خواهد بود. بیشتر بخوانید:

مدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است.

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان تا شنبه شب ۴ آوریل (۱۶ فروردین) به بیش از ۱ میلیون و ۱۹۰ هزار نفر و شمار قربانیان این بیماری نیز به بیش از ۶۴ هزار نفر رسید.از این تعداد، ایالات متحده آمریکا با بیش از ۳۰۰ هزار بیمار و اسپانیا با بیش از ۱۲۴ هزار و ۷۰۰ بیمار بیشترین موارد آلوده به کووید ۱۹ را به خود اختصاص داده‌اند.

پناهجویی در مرز مجارستان: آقای ویکتور اوربان مسلمان آشغال نیست فرمانده ارشد سپاه: بالاترین سطح دفاعی را داریم ولی مشکل ما اقتصاد است نخستین نفتکش حامل سوخت ایران وارد آب‌های ونزوئلا شد

در حال حاضر۱۰ کشوری که بالاترین شمار مبتلایان به کرونا در جهان را دارند، علاوه بر ایالات متحده و اسپانیا عبارتند از: ایتالیا، آلمان، فرانسه، چین، ایران، بریتانیا، ترکیه و سوئیس.بیشترین شمار قربانیان این ویروس نیز همچنان در ایتالیا (۱۵ هزار و ۳۶۲ نفر) به ثبت رسیده است و پس از آن اسپانیا (۱۱ هزار و ۷۴۴ نفر) قرار دارد.

آخرین اطلاعات جهانی دربارۀ مبتلایان و قربانیان ویروس کرونا درروز شنبه ۱۶ فروردین (چهارم آوریل)را می‌توانید در ادامه پیگیری کنید.

ادامه مطلب: euronews فارسی

ایشالله خودشم میگیره و آرزوی ما ایرانی هارو خدا برآورده میکنه خدا از دهنت بشنوه... انشالاه مرگ خودتم فرا برسه✌ حقيقت كرونا در ايران بسيار بيشتر از دروغ هاي حكومت است الان ٢هفته است كه خامنه اي را حتي از ويلاش تكان هم نمي دهند مرتيكه كافر راستش رو به مردم ميگه،ولي مسئولين مسلمان ما فقط دروغ حواله ملت ميكنند،نه صد درصد ولي ٩٩٪درصد مواقع.

اکثر مسئولین عالی کشورهای خارجی بخصوص اروپا وآمریکا اومدن جلوی دوربین وتمامی واقعیات یعنی تعداد کشته ها ومبتلایان وسرانجام این ویروس وخطرات آنرا به مردم خود گوشزد کردند ولی درکشورما از رهبری که خبری نیست وروحانی هم با خیالبافی ودروغ ووعده های پوچ داره به سر مردم شیره میماله آمریکا چه کاری برای دنیا کرده جز نفرت و جنگ. همون بهتر درگیر مرگ داخلی باشن تا کمتر سوریه ای و‌افغانستانی و عراقی بمیرند. downwithUSA

نگفت آیا خودشم تصمیم داره جز اون خلیا باشه یا تنها بمیره قاسم سلیمانی ترامپ با اعلام خوش خبری از افزایش مرگ‌ومیر مردم، از خودش سلب مسئولیت میکند.

۶۳۰ نفر در ایالت نیویورک در شبانه روز گذشته در اثر ابتلا به کرونا جان باختندمدت چهار هفته است که اسپانیایی ها در قرنطینه به سر می برند. دولت این کشور در این مدت یکی از سختگیرانه ترین قوانین قرنطینه در سطح اروپا را به اجرا گذاشته است. ابرقدرتو نگاه تروخدا!!!!

مجوز فعالیت خبرگزاری رویترز در عراق به مدت 3 ماه تعلیق شد

پرزیدنت ترامپ: توصیه به ماندن در خانه تصمیم درستی بود اما نمی‌تواند طولانی مدت باشد🔺پرزیدنت ترامپ: توصیه به ماندن در خانه تصمیم درستی بود اما نمی‌تواند طولانی مدت باشد ⚡️رئیس جمهوری ایالات متحده با تاکید بر این که توصیه به ماندن در خانه و فاصله گذاری اجتماعی تصمیم درستی بود عنوان کرد که برای نجات کسب و کارها، کشور باید بازگشایی شود. 😁 😁 پرزیدنت ترامپ گوه خورد. جان مردم از اقتصاد مهم تر است. وقتی سلامت مردم قربانی سیاست شود جان مردم ارزشش از سیاست و اقتصادبالاتر است اقتصاد سیاست بدون مردم ارزشی و پشیزی ارزش ندارد.ارزش حاکم به حیات و رفاه و آزادی مردمش بستگی دارد.

رویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی استرویترز: رقم واقعی مبتلایان به ویروس_کرونا در عراق احتمالا بسیار بیشتر از آمار رسمی است خبرگزاری رویترز این خبر را جمعه ۱۵ فروردین از قول سه پزشک عراقی که در جریان روند آزمایش‌ کرونا هستند یک مقام وزارت بهداشت عراق و یک مقام سیاسی این کشور منتشر کرده است

از وضعیت کرونا در تهران نگرانیم/ تا اطلاع ثانوی به زندگی با کرونا عادت کنیدمعاون کل وزارت بهداشت ضمن اعلام روند کاهشی بروز کرونا در برخی استان های پرشیوع و همچنین ابراز نگرانی درباره وضعیت این بیماری در تهران، در زمینه پیش بینی از زمان مهار کرونا در دنیا و کشور گفت: تا اطلاع ثانوی و تا زمان کشف دارو و واکسن باید با زندگی با کرونا عادت کنیم. منظورش اینه که تا اطلاع ثانوی، با مرگ با کرونا عادت کنید، چون نظام لیاقت مدیریت بحران کرونا را نداره!!

شمار مبتلایان به ویروس جدید کرونا در سراسر جهان از مرز یک میلیون نفر گذشتآمار یک دانشگاه آمریکایی در روز پنجشنبه ۱۴ فروردین نشان می‌دهد شمار کل افرادی که در سراسر جهان به ویروس جدید کرونا مبتلا شده‌اند از مرز یک میلیون نفر گذشته است. بر اساس برآوردهای دانشگاه جانز هاپکین