شمار دستگیر شدگان در تظاهرات ضد دولتی در فرانسه به 24 نفر رسید

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 18 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

هزاران نفر در فرانسه در اعتراض به برنامه تغییر قانون بازنشستگی تجمع کردند و شمار دستگیر شدگان در درگیری با پلیس در پاریس به 24 نفر رسید.

هزاران شهروند فرانسوی در اعتراض به برنامه دولت امانوئل ماکرون، رئیس جمهور این کشور برای تغییر قانون بازنشستگی مجددا به خیابانها ریختند.

معترضین در پی فراخوان کنفدراسیون تجارت عمومی که یکی از مهمترین اتحادیه های کارگری این کشور است در میدان جمهوری در پاریس جمع شده و به سمت خیابان سن آگوستین راهپیمایی کردند. طبق اعلام اتحادیه‌های کارگری، 370 هزار نفر در تظاهرات پاریس شرکت کردند. تظاهراتها در شهرهای دیگر هم ادامه داشت. پیش بینی می شود که اعتراضات تا زمان اصلاح این قانون ادامه یابد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

الجزیره: واشنگتن در حال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه‌های خود در منطقه استدرپی عملیات انتقام جویانه ایران، برخی رسانه ها اعلام کردند که آمریکا درحال افزایش تدابیر امنیتی در پایگاه های خود در منطقه است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تشکیل جلسه مقامات کاخ سفید در پی حملات موشکی ایران به نیروهای آمریکایی در عراقدر پی حملات موشکی گسترده ایران به دو پایگاه محل استقرار نیروهای آمریکایی در عراق مقامات بلند پایه
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

۵۹ کشته در حادثه دیروز کرمان / ۳ بیمار بدحال در آی سی یو۵۹ کشته در حادثه دیروز کرمان وزیر بهداشت: *متاسفانه آمار کشته شدگان حادثه کرمان حدود ۵۹ نفر گزارش شده است *دو - سه نفر دیگر در آی سی یو بستری هستند و حال‌شان خوب نیست و امیدواریم شفا یابند *در حادثه روز گذشته حدود ۶۷ نفر در بیمارستان‌ها بستری داشتیم مادرو پدران بیایید این رژیم منحوسو سرنگون کنیم و اجازه ندهیم بیشتر ازین جوانان ایرانی کشته شوند .سرزمینی امن برای فرزندانمان ایجاد کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

معوقات مزدی کارگران: ۷ماه عدم پرداخت حقوق در کارخانه تولیدی اخشان در استان فارس
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مشخصات موشک‌های ایران در حملات هوایی به پایگاه‌های آمریکا در عراقبه نظر می‌رسد که در حمله سپاه پاسداران به پایگاه‌های آمریکا در عراق از موشک‌های قائم و ذوالفقار استفاده شده است بی بی سی گوسفند،گوسفندوار در مرتع ج ا ا می چرد! مسئولین جمھوری عسلامی راست میگفتن کە سلاحاشون جزو سلاحھای کشتار جمعی نیست و کاملا بی خطرە
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

وزیر بهداشت ایران: ۵۹ نفر در تشییع قاسم سلیمانی در کرمان کشته شده‌اندسعید نمکی، وزیر بهداشت ایران تازه‌ترین آمار کشته‌شدگان مراسم تشییع جنازه قاسم سلیمانی در کرمان را ۵۹ نفر اعلام کرده است. آقای نمکی همچنین گفته است: 'دو- سه نفر دیگر نیز در آی سی یو بستری هستند و حال‌شان خوب نیست.' انتقام گیری به شکل آخوندی ۶۰ کشته ۴۵۰ زخمی در مراسم تدفین ۱۸۰ کشته در برخورد راکت با طیاره مسافربری ۳۲ نفر
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »