شمار مبتلایان به کرونا در ایران از 4 میلیون نفر فراتر رفت

  • 📰 aa_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 27 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 14%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

طی شبانه‌روز گذشته 39 هزار و 357 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 409 بیمار نیز جان باختند. - خبرگزاری آناتولی

طی شبانه‌روز گذشته 39 هزار و 357 مورد جدید ابتلا به کرونا در ایران شناسایی شده و 409 بیمار نیز جان باختند.بنا به اعلام «روابط عمومی وزارت بهداشت ایران»، طی شبانه‌روز گذشته بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی 39 هزار و 357 بیمار مبتلا به ویروس کووید-19 در این کشور شناسایی شد و مجموع بیماران به 4 میلیون و 19 هزار و 84 نفر افزایش یافت.

همچنین 409 بیمار طی 24 ساعت گذشته جان‌ خود را از دست دادند و مجموع قربانیان کرونا به 92 هزار و 194 نفر رسید. تاکنون 3 میلیون و 444 هزار و 798 نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده‌‌اند و 5 هزار و 959 نفر از بیماران نیز در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌ها تحت مراقبت قرار دارند.طبق آمار رسمی، تاکنون 11 میلیون و 138 هزار و 741 نفر دوز اول واکسن کرونا و 2 میلیون و 885 هزار و 294 نفر نیز دوز دوم آن را دریافت کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در ایران به 14 میلیون و 24 هزار و 35 دوز رسیده است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

۴۰ میلیون درست تر و منطقی هست

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 11. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

کرونا در ایران؛ شمار ابتلا و بستری روزانه به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری رسیدشمار ابتلا و بستری روزانه در ایران به بالاترین سطح از زمان آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در این کشور و شمار قربانیان روزانه این بیماری نیز به بالاترین سطح از ۲۸ آوریل(۸ اردیبهشت) رسید. از این طریق از ملت غیور ایران ، خواستاریم جهت پیدا کردن محسن رضای، عامل بنیاد سپاه و قتلهای برون و درون مرزی، محل سکنی و حتی شک در محل سکنی وی چه در ایران چه در خارج از کشور به ما اطلاع دهند. حکم دستگیری بینالملل او نه تنها صادر شده، بلکه عامل در جه اول در کشتارهای ۴۰ ساله اخیره.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بلینکن: در نقش ایران در حمله به تانکر اسرائیلی تردیدی نداریم | DW | 03.08.2021وزیر امور خارجه آمریکا گفته است این کشور در همراهی با کشورهای بریتانیا، اسرائیل، رومانی و کشورهای دیگر اقدام خواهد کرد. آنتونی بلینکن تاکید کرده است که درباره مسئولیت ایران در حمله به تانکر مرسر استریت تردیدی وجود ندارد. come on Cowboy تنها موضوعی که ایران، با اینهمه خودخوانده دکترای سفلی، کم آورده روش سیاسی برخورد با غرب است که آنهم ریشه در نفس خودپست بودن نسبت به غرب دارد. raisi_com IRIMFA AhmadMasoumifar حرف مفت حرف مفت حرف مفت و ...... اینها که ج.ا را ازبین نمی‌برند فشار حداکثری هم که به مردم نه ج.ا آورده اند پس قصه الکی نگویند همانگونه که دمکرات ها در اشغال آمریکا همکار انگلیس و صهیونیسم هستند.از شما توقعی غیر ازاین نیست.شما وزیر انگلیس و اسرائیل هستید.
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

بحران کرونا در ایران؛ در استان‌ها کار به «گورهای دسته‌جمعی» رسیده است«روزنامه دولت»، امروز سه‌شنبه 12 مرداد، گزارش داد ظرفیت بیمارستان‌ها و آرامستان‌ها پر شده و در استان‌ها کار به گورهای دسته‌جمعی رسیده است.عاطفه عابدینی، در ایران اگرخدای ناکرده مرگهای کرونائی به بیش از۵۰۰۰نفرهم برسد کار به گوردست جمعی نخواهد کشیدچه طورممکن است با مرگ روزانه ۴۰۰نفر نیازبه گور دست جمعی باشد زر مفت
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دستگیری یک مظنون در رابطه با حمله مرگبار به مراسم خاکسپاری در لبناندستگیری یک مظنون در رابطه با حمله مرگبار به مراسم خاکسپاری در لبنان گروه‌های سنی مسئولیت این تیراندازی‌ را به عهده گرفته‌اند و آن را انتقام‌جویی از کشته شدن یکی از اعضای خود در سال گذشته در این شهر خواندند f_felour Foreign attack again on Iran ! Globalists darkness thugs West to East thugs islamists black & communists red etc May death pass over your world May your time prosper as well In country of roar of lions passed & left This howling. Your dogs will pass too
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا به دنبال حمله به نفتکش اسرائیلی: به ایران پاسخ جمعی می‌دهیمآمریکا که ایران را مسئول حمله به نفتکش اسرائیلی در دریای عرب می‌داند روز دوشنبه وعده داد همراه با متحدانش به این حمله «پاسخ جمعی» خواهند داد. 😂😂 شوخیه خوبی بود گوه خوردید بهانه جدید برای حضور غیر قانونی آمریکا در خاورمیانه...!!!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

واکسن کووپارس در آستانه ورود به فاز سوم آزمایشیواکسن کووپارس در آستانه ورود به فاز سوم آزمایشی رئیس موسسه رازی: * در صورت صدور مجوز، تا پایان سال بین ۲۰ تا ۳۰ میلیون دز واکسن در اختیار وزارت بهداشت قرار خواهیم داد * سازمان غذا و دارو با ۳۵ درصد نتایج مثبت از فاز سوم مجوز مصرف اضطراری را صادر می‌کند کیر تو کص زن همتون از اون کص کش فرزانه گرفته تا ریز ریزتون همو در شیشه رو صاف می بستین بعد عکس می گرفتین فعلا خدا پدرومادر ژاپن رو بیامرزه بعدا هم شب درازه ما تجربه خوبی ازین بیست سی ملیون نداریم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »