شمار مبتلایان به کرونا در ایران از مرز 50 هزار نفر گذشت

  • 📰 AlArabiya_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

شمار مبتلایان به کرونا در ایران از مرز 50 هزار نفر گذشت العربية

ایران اخبار, ایران سرفصلها

کیانوش جهانپور درباره آخرین وضعیت کرونا در ایران، گفت: «از ظهر دیروز تا امروز و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، 2875 بیمار جدید مبتلا به کووید-19 در کشور شناسایی شدند و مجموع بیماران شناسایی شده بر اثر این بیماری به 50هزار و 468 مورد رسید.»

سخنگوی وزارت بهداشت ایران افزود: «خوشبختانه تاکنون 16هزار و 711 نفر از بیماران بهبود یافته و ترخیص شده‌اند و این روند ادامه دارد.» جهانپور گفت: «متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 124 نفر از بیماران مبتلا به کووید-19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع قربانیان این بیماری در کشور به 3160 نفر رسید.»جهانپور در پایان گفت: «مشارکت در طرح غربالگری کرونا در کشور به 69 میلیون نفر رسید.»

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

در عربستان چقدر گذشته ، امار کذب نده والا به یمنیها میگم العربیه رو نابود کنه ها ،تروریستهای انفجاری 🤣🤣

از مرز ، پنجاه میلیون درسته

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 237 نفر رسید
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از ۹۰۰ هزار نفر فراتر رفتدبیر کل سازمان ملل متحد، شیوع ویروس کرونا را بدترین بحران نوع بشر پس از جنگ جهانی دوم خواند. این ویروس تا به امروز چهارشنبه، بیش از ۹۰۰ هزار نفر را مبتلا کرده و جان بیش از ۴۵ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائيل از مرز 6 هزار نفر گذشتشمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 6 هزار و 92 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

شمار مبتلایان به کرونا در کشور از مرز۵۰ هزار نفر گذشت/مجموع جانباختگان ۳۱۶۰ نفرشمار مبتلایان به کرونا در کشور از مرز ۵۰ هزار نفر گذشت و مجموع جانباختگان به ۳۱۶۰ نفر رسید خدایا رحم کن😭 ایسنا راسته قانی حالش بده؟ امار کذبه ارقام واقعی حداقل سه برابر امار اعلامیه شرم کنید دروغ گوها
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف به ترامپ: ایران آغازگر جنگ نیست اما به آغازگران درس‌هایی می‌دهد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی افغانستان از ایران به خاطر پذیرش رایگان اتباع خارجی مبتلا به کروناسفارت کابل در تهران از جمهوری اسلامی ایران به خاطر پذیرش رایگان اتباع خارجی مقیم از جمله اتباع افغانستان در صورت ابتلا به بیماری کرونا سپاسگزاری و قدردانی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »