شمار مبتلایان به کرونا در اسرائيل از مرز 6 هزار نفر گذشت

02/04/2020 10:19:00 ق.ظ

شمار مبتلایان به #کرونا در #اسرائيل از مرز 6 هزار نفر گذشت

کرونا, اسرائيل

شمار مبتلایان به کرونا در اسرائيل از مرز 6 هزار نفر گذشت

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 6 هزار و 92 نفر افزایش یافت. - خبرگزاری آناتولی

02.04.2020قدس/ خبرگزاری آناتولیشمار مبتلایان به ویروس کرونا (کووید-19) در اسرائیل به 6 هزار و 92 تن و شمار جان باختگان نیز به 26 نفر افزایش یافت.وزارت بهداشت اسرائیل طی بیانیه‌ای با اعلام این ارقام از ابتلای 501 نفر و فوت پنج تن دیگر در 24 ساعت گذشته خبر داده است.

براساس این بیانیه حال 241 نفر از مبتلایان به کرونا وخیم است. تاکنون 241 نفر نیز بهبود یافته‌اند.دولت اسرائیل در راستای مبارزه با کرونا تمامی مدارس را تعطیل و تجمع افراد را ممنوع کرده است. همچنین بسیاری از مشاغل تجاری به جز فروشگاهها، داروخانه‌ها، جایگاههای سوخت و بانک ها از 15 مارس تعطیل شده‌اند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

روز ۱۸ اعتراضات ایران؛ تشکر قالیباف و رئيسی از خامنه‌ای همزمان با ادامه تجمعات اعتراضی

ابراهیم رئیسی و محمدباقر قالیباف صبح روز سه‌شنبه در صحبت‌های خود در مجلس شورای اسلامی از علی خامنه‌ای تشکر کردند و مواضع رهبر جمهوری اسلامی را هوشمندانه خواندند ادامه مطلب >>

شمار مبتلایان به کرونا در افغانستان به 237 نفر رسید

اعتراض کارکنان آمازون به «عدم شفافیت» شرکت درباره تعداد مبتلایان به کروناسازمان دهندگان این راهپیمایی می‌گویند که مسئولان آمازون درباره تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در این شرکت «صادقانه» اطلاع‌رسانی نمی‌کنند. مانا نیستانی برا آمازون کاریکاتوری چیزی تو دست و بالش نیست؟

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 196 نفر رسیدوزارت صحت عامه(بهداشت) افغانستان اعلام کرد، در 24 ساعت گذشته 22 مورد مثبت تازه ویروس کرونا در کشور

تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در افغانستان به 239 نفر رسیدوزارت صحت عامه(بهداشت) افغانستان اعلام کرد، در 24 ساعت گذشته 43 مورد مثبت تازه ویروس کرونا در کشور تو امریکا چقدر؟😂😂😂

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در جهان از ۹۰۰ هزار نفر فراتر رفتدبیر کل سازمان ملل متحد، شیوع ویروس کرونا را بدترین بحران نوع بشر پس از جنگ جهانی دوم خواند. این ویروس تا به امروز چهارشنبه، بیش از ۹۰۰ هزار نفر را مبتلا کرده و جان بیش از ۴۵ هزار نفر را در سراسر جهان گرفته است.

افزایش شمار افراد مبتلا به کرونا در اسرائیل

شمار مبتلایان به ویروس کرونا در اسرائیل به 6 هزار و 92 نفر افزایش یافت.وزارت بهداشت عمومی افغانستان اعلام کرد شمار افراد مبتلا به ویروس کرونا در این کشور به 237 نفر افزایش یافت.برخی از کارگران می‌گویند که آمازون هیچ توجهی به سلامتی آنها ندارد.ثبت شد که با ثبت این موارد جدید آمار مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در کشور به 196 نفر رسید.

02.04.04.2020 قدس/ خبرگزاری آناتولی شمار مبتلایان به ویروس کرونا (کووید-19) در اسرائیل به 6 هزار و 92 تن و شمار جان باختگان نیز به 26 نفر افزایش یافت. وزارت بهداشت اسرائیل طی بیانیه‌ای با اعلام این ارقام از ابتلای 501 نفر و فوت پنج تن دیگر در 24 ساعت گذشته خبر داده است. وی گفت: هیچ یک از این افراد پیشنه سفر به ایران را ندارند. براساس این بیانیه حال 241 نفر از مبتلایان به کرونا وخیم است. این وزارت دوشنبه 30 مارس چهارمین ازمایشگاه تشخیص ویروس کرونا را در شهر کابل راه اندازی کرد.

تاکنون 241 نفر نیز بهبود یافته‌اند. همچنین محمد اشرف غنی، رئیس جمهوری افغانستان تاکید کرده که تمام پروازهای کابل-هرات از روز چهارشنبه اول آوریل متوقف میشود. دولت اسرائیل در راستای مبارزه با کرونا تمامی مدارس را تعطیل و تجمع افراد را ممنوع کرده است. همچنین بسیاری از مشاغل تجاری به جز فروشگاهها، داروخانه‌ها، جایگاههای سوخت و بانک ها از 15 مارس تعطیل شده‌اند. گفتنی است هرات هم‌مرز با ایران است. دولت همچنین ورود همه شهروندان خارجی به کشور را غیر از کسانی که در اسرائیل اقامت دارند٬ ممنوع کرده است. . بنا به اعلام سازمان بین‌المللی مهاجرت از اول فوریه تا مارس امسال بیش از 200 هزار افغان از ایران به کشورشان بازگشته‌اند.