قدردانی افغانستان از ایران به خاطر پذیرش رایگان اتباع خارجی مبتلا به کرونا

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 14 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 63%

سفارت کابل در تهران از جمهوری اسلامی ایران به خاطر پذیرش رایگان اتباع خارجی مقیم از جمله اتباع افغانستان در صورت ابتلا به بیماری کرونا سپاسگزاری و قدردانی کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری صدای افغان (آوا)، در اطلاعیه سفارت افغانستان در تهران آمده است: طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا جمهوری اسلامی ایران، همه اتباع خارجی که در این کشور زندگی می‌کنند، چنانچه دچار بیماری کرونا شوند، پذیرش آن‌ها در بیمارستان‌های دولتی رایگان خواهد بود.

به گزارش ایسنا، پیش‌تر استاندار و رئیس ستاد مقابله با کرونا استان سمنان از رایگان شدن ارائه خدمات درمانی به اتباع خارجی مبتلا به کووید ۱۹ خبر داده بود. پیشنهاد درمان رایگان اتباع خارجی از سوی آشناگر استاندار سمنان مطرح و مورد توافق رئیس جمهوری کشورمان قرار گرفته است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

قدردانی وزیر کشور از همراهی مردم در روز سیزده‌بدروزیر کشور با صدور پیامی از همراهی مردم ایران برای رعایت طرح فاصله‌گذاری اجتماعی در روز سیزدهم فروردین، قدردانی کرد. مرسی قدر دانی کردید ، خیلی خوشحالم الان ایشالا فردا جبران می‌کنیم
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

قدردانی ناتو، اسپانیا و ایتالیا از کمک‌های پزشکی ترکیهمقامات اسپانیا و ایتالیا و همچنین سازمان پیمان آتلانتیک شمالی از کمک‌های پزشکی ترکیه به این کشورها برای مقابله با شیوع ویروس کرونا قدردانی کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

قدردانی رئیس دفتر روحانی از کسانی که امروز در خانه می‌مانندرئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: از تمامی هموطنان عزیز که به هشدارهای جدی متخصصان و پزشکان توجه کرده و برای شکستن زنجیره شیوع بیماری کرونا امروز در خانه می‌مانند، از صمیم قلب تشکر می‌کنم. دوستان توئیت زیر ريتوييت_لطفا 👇
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ایتالیا از کمک‌های پزشکی ترکیه قدردانی کرد
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران در دفاع از منافع و حقوق اتباع خود مسامحه نخواهد کردسخنگوی وزارت امور خارجه اقدام دولت بحرین در صدور رای علیه بانک المستقبل و چند بانک ایرانی دیگر را مردود و فاقد اعتبار حقوقی و موجب مسئولیت دولت بحرین دانست و گفت: ایران در دفاع از منافع و حقوق اتباع خود مسامحه نخواهد کرد همه دنیا دارن تا میتونند انگشتتون میکنند 😂 تحریم کرونا corona SanctionsAreWorking FATF IraniansSupportSanctions احسنت از کارهای خوب دولت محترم است.همه ایران را دوست دارند. و قلب همه اینجاست.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

فیلم‌های سینمایی تلویزیون در سیزدهمین روز از فروردین/ از «توگو» تا «سوفی و دیوانه»روز چهار‌شنبه سیزدهم فروردین، شبکه‌های سیما میزبان سریال‌ها و فیلم‌های سینمایی مختلفی هستند که به مناسبت نوروز برای پخش از تلویزیون درنظر گرفته شده است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »